Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

🖐️ wszystkim klikaczom :) Tygrysku, wszystkiego najlepszego na te 18te urodziny :D 👄 w*e*e*k*e*n*d :D 868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ruski sołdat przechwala się kolesiom, że trafia z nagana w każdy cel. Akurat słyszy lecącego komara - bzzzzzz! - wyciąga więc spluwę i strzela. Dym opada, nic nie widać, ale... znów słychać: bzzzzzzz! - Ruski, on dalsze lietajet! - dokuczają kompani. - Może on i lietajet. No jebat\' on uże nie budiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja z topiku o 25 tysiakach wpsiow.postanowilam zapozyczyc czesc waszego topiku do swojej stopki.mam nadzieje ze mi wybaczycie;) tylko zeby klikali codzien!!!:)paaaaa. zapraszam tez na nash topik.narx @ll:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani wszystko poczytałam o Marmoladku w prysznicu Girl w .... Tygryskowym kocyku prelekcji Kati Kamorkowych kawałów Ghanuśli szczeniaków i Margotki studiów a u mnie wszystko gra jak na razie cauje wszystkich serdecznie i zmykam na pogaduchy na gadulec :D:D steskniłam sie za swim słoneczkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiu nie mogłam szybciej ale zycze sto latek zdrowia i szczęścia :D:D i bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na spacerku.... :D Bezka -> dziekuje bardzo :) ale o jakim moim kocyku???????????????????????????????? Jamorku -> co tak dzisiaj skromnie z dowcipami?? ;) Pieguskek -> a Ty gdzie dzis bylas?? Robaczek -> a pewnie, ze Ci wybaczymy :) ro_skojarzona -> 🖐️ chyba sie jeszcze z Toba nie przywitalam, takze juz to nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Teraz dopiero wróciłem :) ale idę oglądać film na który zaprasza producent musztardy :D :P :P Dzisiaj zapowiada się dłuuuga noc :D 701 hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ale mam dziś humorek :D Mimo niewyspania ;) Pan M. wrócił - przegadałam z nim pół nocy (wyszedł o 3.30 ;) ) Nawet kocury posnęły (ale dopiero wtedy, gdy zniknęła ostatnia kanapka :D ) Poza tym pogoda jest piękna - zimno, ale słonecznie i sucho :) Jutro ide do pracy, ale co tam - i tak jest super :) Miłego dnia życzę Wszystkim Klikaczom 👄 Zmykam :) Paaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznie slonecznie ale czemu tak mrozno?? Kati -> Ty, tutaj w weekend?? i z jakimi super wiadomosciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani rozkojarzona Tygrysku kocyk dla Marmoladka czyli Twój pomyślik Kati ale się cieszę z pana M. i z Twojego dobrego humorku Kamorku :D:D:D Piegusku :):) u mnie dziś było cieplutko a nie mroźnie na dworze byłam w spódniczce i dwóch sweterkach było mi cieplutko całuje papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tyrgysku super zdjęcia :D ale z ciebie wampirzyca no no, proszę ja koleżanki... :) aż z przyjemnością można by dać się possać, z krwi oczywiście :) ;) 🌻 Piegusku faktycznie mrozik trochę trzyma ale za to jakie teraz niebo wygwieżdżone jest, mjodzio :D i Marsa ślicznie widać. Kati :D 🖐️ a ja jutro mam urlopik :D i będę konserwował rower na zimę a potem uczcze zamknięcie sezonu w pubie :P Bezik, to miałaś ubrane dwa sweterki? jeden na drugim czy w ten drugi to nogi wsadziłaś? :P Ja bym tam dzisiaj w kilcie nie wychodził bo by mnie jeszcze podwiało to i owo :) 712 olinka73, ro_skojarzona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No i mamy poniedziałek :) W całej firmie chyba tylko ja jestem, ale co tam ;) Mam sporo do zrobienia i święty spokój ;) Tygryś - była u rodziców na obiadku i postanowiłam na momencik wpaść na Kaffe i pochwalić sie dobrym humorkiem :D Dobry humorek spowodowany był też zakupami - kupiłam sobie sliczne buty jesienno - zimowe :0 I parę innych drobiazgów ;) Ach Kamorek... Tez bym sobie zrobiła mały wypad do pubu, ale nie mam z kim - wszyscy mi się rozjechali po Polsce :) Klikam, znikam i miłego dnia życzę Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Beziku.. fajno ze jestes i czytasz nas tu od czasu do czasu i klikasz.... Ciesze sie ze masz gdzieś tam \"swoje słoneczko\" :D 🌻😍 Kati.. jak to wspaniale czytać dobre wieści.. :) 😍 dziś tez mam wrażenie ze tylko ja jestem w pracy hi hi hi:P ale zaraz po robotce zmykam na wieś do rodzinki bo czekają tam na mnie... a wieczorem bedziemy odwiedzać cmentarze ech lubie taki czas:):):) ... tez mam dziś wspanialy dzionek mimo mrozku i pracki... świeci piękne słonko... i wczoraj moj robaczek powiedzial mi ze przyjedzie do mnie na dluższy weekend na dluzej bo wreszcie skonczyl remont mieszkanka, juz chcial pędzic kupować meble i sie wprowadzać... ale przeciez nie ma sie co tak spieszyc..niech ze mna tez troche pobędzie a nie tylko z tymi robotnikami hi hi hi:D:D:D Kamorku, Fiołeczku, Tygrysku,Margotko, Ghanuś, ro_skojarzona, olinka, robaczku41 śliczną masz stopkę :) ... ściskam wszystkich mocno ... buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!! Sprawa zakupu mieszkanka sfinalizowana - kasa wplynela na konto :D Mieszkanko będzie wolne prawdopodobnie 10 - 11 olistopad więc zostały mi niecałe 2 tygodnie :) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
268 :) ale dzis jest piekny dzien.... i nie tylko ta mrozno - sloneczna pogode mam na mysli :) Wszyscy sa w dobrych humorach, tryskaja optymizmem i maja same dobre wiesci :D Girl -> hihihi jaki nadgorliwy i pelen zapalu jest Twoj robaczek :) cudownie, ze sie zobaczycie :) Kati -> jakie buty?? bo ja jakis wlasnie na zime szukam.... o gratuluje zatem calkiem oficjalnie mieszkania 👄 i duzo powodzenia przy przeprowadzce :) Kamorek -> hihihi Ty.... no wiesz... co za skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś butki sa cieplutkie (wełna), z bladoróżowego zamszu (taki \"brudny\" róż), do połowy łydki. Żadnych \"czubów\" ani \"balerinek\" - bardzo wygodne (noski nie za waskie ani zbyt szerokie). Po prostu sama wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×