Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia_

Podobno życie erotyczne zaczyna się dopiero.....

Polecane posty

Gość kicia_

Skończylam dzisiaj 30 lat, a podobno życie erotyczne zaczyna się dopiero... po trzydziestce. Wtedy właśnie twoje ciało osiąga Olimp możliwości seksualnych. Jajniki zwiększają produkcję testosteronu, męskiego hormonu odpowiedzialnego za popęd seksualny - stąd ciągle jesteś głodna zbliżeń. Już nie tych młodzieńczych i impulsywnych, lecz dojrzałych, wyrafinowanych. Zwłaszcza że twój cielesny instrument jest w końcu dobrze nastrojony i możesz wygrywać na nim najwspanialsze intymne symfonie. Silnie ukrwione narządy płciowe sprawiają, że łatwo wchodzisz w stan podniecenia, w trakcie aktu czerpiesz maksimum przyjemności, a na zakończenie eksplodujesz fajerwerkami orgazmu. Umiesz brać i dawać. Jako rozbudzona oraz świadoma swego seksapilu kobieta wiesz, jakie sztuczki stosować, zapewnić sobie i partnerowi doznania z najwyższej półki. Znasz swoje ciało, dlatego potrafisz udzielić kochankowi instrukcji, gdy zbłądzi. Jego czułe punkty też nie stanowią dla ciebie zagadki. To wszystko sprawia, że możesz wreszcie bawić się seksem. Bez lęku, że nie staniesz na wysokości zadania. Jedyna pułapka, jaka na ciebie czyha, to rutyna. Żeby w nią nie wpaść, uchyl kołdrę dla nowinek. Wypróbuj inne techniki, poeksperymentuj, wciel w życie fantazje. A przede wszystkim nie osiadaj na laurach - w przekonaniu, że jesteś seksualną alfą i omegą. Człowiek uczy się całe życie! ( to za Claudią) Bylam przekonana, że najlepsze lata mam juz za soba, a tu mila niespodzianka, prosze o opinie starcze forumowiczki czy to aby nie przesad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka34
szczerze? absolutnie nie przesad, zgadzam sie, zycie to w ogole mysle ( i wiem) zaczyna sie po 30-stce, nie tylko to sexualne, tylko z niego korzystac! pozdrawiam wszystkie kobietki po 30':):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po 30-tce to dopiero jest odjazd....;) ale zgodzę się również z Dorką...jest świetnie nie tylko w sprawach sexu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
teraz dopiero poznałam smak analnego calonocnego bolesnego ruchania i wylizywania przepoconych stóp brudnego tłustego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
Bezczelni podszywacze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jest
szkoda lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-nie ona
kicia- wszystkiego najlepszego z tej okazji 🌻 korzystaj z tego co życie niesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYCHA1977
Całkowicie się zTobą zgadzam. Jestem 8 lat po ślubie i dopiero niedawno wzięło mnie na eksperymentowanie, zabawy... różne gierki i odloty! Teraz czuję się naprawde kobietą, znam swoje potrzeby, umiem dużo dawać i czerpać ogromną satysfakcję z seksu i w ogóle z życia. Jestem spokojniejsza, pewniejsza siebie, wyluzowana i jest mi bosko..!!! Juz nie rozbijam głową muru, nie spalam sie o byle co, czuję taką pełnię i swobodę. Jestem nasycona, zakochana, realizuję się zawodowo. Niedawno obroniłam tytuł mgr. Dzieci mają 7 lat - dwie córki bliźniaki...!! Lubię siebie i swoje ciało. Czuje siłę i jestem szczęśliwa. Mój charakter jest taki, że zawsze parłam do przodu, łatwo sie nie poddaję i w ogóle wiele rzeczy po mnie spływa...Najważniejsze jest zdrowie i szczęście rodziny i... żeby zawsze było SŁOŃCE...!!! BUŹKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehehhehehehhehehhe
pierdolicie hipolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ
ty gupi jesteś ty padleś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek*
Zgadzam sie,jestem kobietka po 30,jest cudownie,wspaniały sex i ciagle mi mało;) pozdrawiam wszystkie kobietki po 30:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie coraz
gorzej, dlaczego?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 50-ce
Co tam po 30-ce. Poczekajcie jeszcze troszkę. Po 45 latach życia dopiero jest super. A teraz to już całkiem ekstra, odszedł strach o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaany
poważnie??nie rób jaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardula
dlatego panowie w pewnym wieku często zmieniają partnerki na dużo młodsze, takie 20 stki, bo tym łatwiej dogodzić i zawsze są dla nich ekstra w łóżku:-) A paniom po 30-stce trzeba więcej niż tyko włożyć i wyjąć, to nie konto bankowe, ale mająca wiele potrzeb dojrzał kobieta :-) prawda panowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
Przedlużacz👄 Mówi ze najlepsi sa mezczyźni po 40 bo są dojrzalsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
dziekuję wszystkim za życzenia:) a z dogadzaniem to różnie bywa, już Prus słusznie zauważył "niewieście już trudno dogodzić: Nie dość, że płocha, jeszcze ciebie, człeku,Chce za nos wodzić!" Ja jestem bardzo wymagająca- to za miom mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
a błąd sie wkradl tak jakoś sam;) wybacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
błąd w nicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
to dobrze, że lubisz, ja pazurki też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego ze ja chce
i pragne, skoro on tez jest po 30 i nie chce dolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×