Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga123

mój chłopak chce sexu w trójkącie

Polecane posty

Gość Olga123

oczywiście 2 kobiety i on jeden, a ja wolałabym 2 mężczyzn a on się nie chce zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna
nie on jeden, jeżeli to dojrzały facet to spoko gorzej jak jakiś napalony co jeszcze nie ujarzmił popędu płuciowego Do tego trzeba dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga456
Zaproponuj pięciokąt to wymięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie wiesz co
powiedz mu że nie ma sprawy ale ty i 2 facetów.Od razu zmieni zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty się nie zgadzaj na jego
trójkącik! duma mu nie pozwala! cwaniak chciałby kochać się z Tobą i inną laską ale nie zniósłby , gdybyś to Ty kochala się z nim i jeszcze innym facetem:p nie bądź naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
no właśnie... jak mu powiedziałam, ze wolałabym z dwoma mężczyznami to od razu usłyszałam, ze nie że lepiej z kobietą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...spryciarz!poza tym ja bym nie radziła, jeśli faktycznie niedojrzeliście- to może spieprzyć cały Wasz związek. Pomyśl o tym, że owszem, chcesz go zadowolic, ale czy zniesiesz widok, kiedy będzie na Twoich oczach pieprzyć jakąś panienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ale frajer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkoś27
A ja z żona doszedłem do kompromisu. Jesli juz robimy trójką to na zmianę, raz z facetem raz z dziewczyną. I musze przyznac że z facetem jest o tyle ciekawiej że żonka ostro się w tedy rozpala i seks jest niesamowity. Bez problemu potrafi zaspokoić nas obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójkater
To prawda żonkoś. Kiedyś namówiłem swoją kobietę na trójkąt z inną dziewczyną. Było bardzo przeciętnie. Dwie przestraszone laski :) Natomiast rewanż z facetem był zupełnie inny. Na pocxzątku sztywno i dzienie ale potem prawdziwe szaleństwo wykonaniu mojej kobiety. Jesteśmy już małżeństwem i nadla raz na jakiś czas urozmaicamy sobię seks poprzez trójkąt. Znudzonym seksem gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie mają rację :)) sex z dwoma mężczyznami strasznie podnieca kobiety ja z moim chłopakiem od czasu do czasu urozmaicamy sobie sex zapraszając albo dziewczynę, albo faceta. Na początku mój chłopak nie był przekonany do faceta, ale jak zobaczył jak to na mnie działa to jest na maxa za kolesiem do trójkąta ;) dziewczyny nie bójcie się eksperymentować w łóżku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk__
Stąd uważam, że najlepszy jest układ 2k i 2m. Każdy ma swój trójkącik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkoś27
Kiciu a czy te trójkąty zawsze są z udziałem twojego faceta. Czy może zdarza ci się zrobić to z dwoma obcymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
popierdoleni jesteście. nie wróżę wam długich szczęśliwych zwiąków skoro podnieca was to że pierdoli was przy waszym mężu jakiś inny facet. a w oczach męża jesteście całkiem zeszmacone. nawet jeżeli on jesZcze nie zdaje sobie z tego sprawy. żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
co to znaczy, że "lepiej z inną kobietą"??? skąd on to moze wiedzieć, ze Tobie lepiej by było z inną kobietą? owszem, sa kobiety, które mają orientację biseksulaną i seks z drugą kobietą ich nie odrzuca, ale jest tez duża część kobiet, dla których wcale nie błoby to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymenty ok, zgoda, ale gdyby mój facet zaproponował mi sex w trójkącie, oznaczało by to ni mniej ni więcej że mnie nie kocha. Miłość ze swej natury jest - może to nie najlepsze określenie - zaborcza. Ja ze swojej strony nie bardzo to sobie wyobrażam, przynajmniej jeśli chodzi o mój związek. Nie mam takich potrzeb. A tak na marginesie, czy to jednak nie jest pewna forma zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójkater
Co ty wiesz ggg o seksie Pół roku po trójkącie wziąłem ze swoją ślub i jesteśmy małżeństwem 3 lata. Może to niedługo ale wcale nie widze rychłego końca, wręcz przeciwnie staramy się o dziecko. A trójkąt poprawia życie łóżkowe, oczywiście pod warunkiem że obie strony tego pragną. Nam jest tak dobrze a nawet nie wiesz bo nie próbowałeś więc nie masz tutaj prawa głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
Jestem jego kurwiszonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
prawo głosu ma tu każdy. poza tym nie możesz mieć pojęcia czego próbowałem a czego nie. za 5, 10 lat gdy już nie będziecie razem właśnie z powodu tego trójkąta wspomnisz moje słowa. nie życze wam żle, ale takie rzeczy szybciej czy póżniej wychodzą i potrafią zepsuć najlepszy związek. taka jest smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójkater
Do ggg Napewno sa takie przypadki że trójkaty rozwalają związki. Ale pamiętaj że 80% małżeństw rozpada się na wskutek zdrady lub nieudanego pożycia seksualnego. W naszym przypadku żaden z tych czynników nie występuję. Dla nas trójkąt to miłe urozmaicenie seksu a nie obowiązek. Robimy to od kilku już lat ale nie co tydzień i naprawdę nie odczułem żeby żona przestała mnie kochać albo ja ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
Teraz sobie tak mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
święte słowa Olga123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas myślę jak to jest z trójkątami? Facet zazwyczaj chce żeby były dwie kobiety.Przecież to obrzydliwe!Dlaczego mam kochać się z kobietą kiedy to dla mnie ohydne!Niech on się dyma z facetem i zobaczymy czy wtedy będzie to przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimi
Ja Was nie poitepiam, robcie co chcecie.....wasze zycie.......ale dla mnie to normalne w pelni nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimi
tzn. normalne jezeli nie bede w pelni kochala swojego partnera, a on mnie.....wy mowicie ze jestescie dalej ze swoimi partnerkami-partnerami.....co z tego?? to nie znaczy ze jest wszystko ok....jezeli szukacie osob 3-ich to widocznie nie jest ok, nie pasujecie do siebie, bo czegos wam brakuje..... nie mowie tego zlosliwie.....nie krzyczcie na mnie czasem, ale tak mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
heheh, bo panom wydaje się, że wszystkie kobietki sa jak te na schabach :P i że każda kobieta ma ukryte chęci lesbijskie ;) oj, ale tutaj sie mylą, i to bardzo:P jak tacy chętni, to niech sami sie popieszczą z drugim facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo możesz
naprawdę stracif przez takie wygłupy fajny związek, to jest pierwszy krok do zdrady a potem to już....finito!!!!!!! chyba że akceptujecie zdrady, zazdrość, podniecenie, brak zaufania do drugiej strony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trojkąt to bardzo fajna sprawa i wcale nie niszczy związku.. ja jestem w zwiąku 4 lata i wszystko jest ok, a trójkąt to takie urozmaicenie... a nie zdrada, bo oboj tego chcemy i wcale to nie oznacza, ze nie kocham mojego faceta, bo jest wręcz pzreciwnie - kocham go bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
wniosek: żadnych 3kątów i wszyscy będą hepi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×