Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etkapetka

Olejek rycynowy - czy ktos stosował ?

Polecane posty

Hej!! Mam takie pytanko :) Termin porodu u mnie mija, a córci nie spieszy sie na świat. Słyszałam że olejek rycynowy zmiękcza szyjke i wywołuje skórcze. Czy ktoś może mi powiedzie coś wiecej na ten temat?? Będe wdzieczna za pomoc 🌻 Czy jego zastosowanie jest bezpieczne dla dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz
go wypić dziala przeczyszczająco co spowoduje skurcze macicy i poród:) tylko zaznaczam jest paskudny w smaku ale mi pomógł mojej małej tez sie nie spieszyło zabardzo dwa tygodnie po terminie wypiłam ten olejek,wypiłam go rano a po południu juz moje malenstwo tuliłam:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to za bzdury
taki olejek rycynowy może Cię nieźle przeczyścić i tyle. Jego użycie nie daje gwarancji rozpoczęcia akcji porodowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżamqdzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany! Ja nie matka jeszcze, ale przerażająco to brzmi! Myślałam, że rzęsy chcecie smarować... Jeśli lekarz nie jest zaniepokojony to chyba nie ma powodów do paniki? Nasze mamy szorowały okna albo podłogi. Albo w szpitalu wywoływali poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcisnij
moja znajoma piła i co? i nic. porod nie nastapił, przeczysciło tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy rodzic
Czy olejek może zaszkodzić dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy rodzic
paulka a kto cie prosi o zdanie,jak nie masz pojęcia i nie mozesz odpowiedziec na pytanie to zamknij jadaczkę i wypowiadaj sie na tematy na ktore masz cos sensownego do powioedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....
a u mnie zadzialal :) wypilam najpierw jedna dawke (tam jest chyba na 2 lyzki ) z sokiem, przeczyscilo, ale nic nie pomoglo, za 2 dni kolejna dawka i juz wyladowalam w nocy na porodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×