Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona ostro napallona

Chcę się kochać tu i teraz

Polecane posty

Gość ewelinaaa
czesc:) Czytalam przed chwila to, co napisales..Moze i masz racje..Zbyt duzo sobie czasem wyobrazamy, piszac tylko z jakas osoba..Tak naprawde nie wiem, czemu tak jest..Przeciez nie wszystko prowadzi do jednego..Przeciez nie chodzi o zwiazki, o seks..Jest tez przyjazn..I ja na poczatku bylam troche zawiedziona, ale bardzo szybko to sie zmienilo.Przekonalam sie ze jest tak samo wyjatkowy jak wtedy kiedy pisalismy do siebie i znajomosc trwa..Chociaz wczesniej nasze "rozmowy"wygladaly inaczej..Byly flirty, podteksty..Bylo intrygujaco..A teraz tylko znajomosc.."Co tam slychac" i czasem spotkanie. Ja wyznaje zasade, ze nie jest konieczne spotykac sie z kims poznanym wirtualnie, czy podczas telefonicznej wpadki:) Chyba ze jest baardzo duza fascynacja i po prostu tak samo wielka chec:) Masz racje- to byl jedyny raz kiedy spotkalam sie z kims poznanym w taki sposob..Absolutnie nie zaluje i sie przed takimi spotkaniami nie bronie..Zawsze jak mam ochote, to to robie:) A rzeczywiscie, teraz jakos trudno mi troszke czasu znalezc czas na pisanie na forum, bo nieciekawie sie u mnie dzieje..Nie wiem, czy nie bede musiala zmienic pare spraw w swoim zyciu..Ale jutro juz moze napisze na maila, to wszystko Ci opowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka
hej a co z romantyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
Paweł powiedz mi ile masz lat? z tego co piszesz wyglada ze jestes dojrzalym facetem ktoey wie czego chce i czego pragnie kobieta.Mam nadzieje ,ze tak jest w rzeczywistosci a nie tylko w glowie to znaczy ze realizujesz to o czym mowisz .Jesli tak jest to..bravo niewielu jest takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
szczerze to oczekiwalam takiej odpowiedzi ,fajny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
no ale widze ze piszesz calkiem swiadomie zadne bajki to juz duzo mimo ze slowa,ale pewne rzeczy wyczuwa sie intuicyjnie prawda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
masz racje ,moze jeszcze tu zajrze i napisze pare slow pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaa
czesc... przepraszam, ale nie mam za bardzo ostatnio czasu.. Troche sie dzieje..Jakos jest nie za dobrze...Jutro napisze na maila...Jesli dalej masz ochote podtrzymac znajomosc..:) Pozdrawiam...Paaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
Pawel mam wrażenie ,ze ona sie troche wystraszyła,napisala pare rzeczy a teraz nie wie c zrobic,byc moze sie myle.powiedz mi jestes w zwiazku czy sam a moze byles dluzej z kims,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserze dziewic
Wyjaw prawdę czemu jesteś taki prosty jak obsługa młotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaa
mam Ciebie Koneserze w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
teraz to juz nic nie rozumiem,najpierw sie wynaturzaja sa wylewne a potem kwituja wszystko jakims chamskim powiedzonkiem ,po co to ,no i na co tak od razu reagowac agresywnie ,bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel..napisalam Ci maila....... A Gohas ma na Ciebie chyba niezla chrapke..I chyba bardzo by chciala, zeby tamta wypowiedz byla moja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
Ewelinko mylisz sie ,mam nadzieje ze to nie byla Twoja wypowiedz ,a powiedz mi z czego wnioskujesz ze mam chrapke ,myslalam ze to forum i mozna sobie pisac ,ale skoro masz je na wyłącznośc to prosze bardzo ,nie znasz mnie a juz atakujesz ,dziwne i troche przykre pozdrawiam mimo wszytsko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
ojej, a kto powiedzial ,ze sie obrazilam ,chcialam tylko grzecznie zwrocic uwage,a chrapke to mozna miec jak sie kogos choc troszeczke zna a narazie rozmawialismy bardzo krotko wiec .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
imię Małgorzata ,lat 30 blondynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
wiem że Ty jestes z Wawy ja z północy Polski ty rozwodnik ja mężatka ,trochę zagubiona, poza tym mam poczucie humoru ,lubie dobra muzyke i SPOKÓJ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
wiesz co?? ja tez zadaje sobie to pytanie dlaczego....,ale tak juz jest ze po jakims czasie przychodzi taka codziennosc i jesli sie nie staramy to ona zabija zwiazek neistety ,a wystarcza niewielkie gest krotkie slowa,tylko tyle odrobina zainteresowania nic wiecej ,ale chyba nie chce o tym rozmawiac ...:-)) to co juz sie znamy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
No to bardzo mi miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
widze ze jestes oszczedny w slowach albo robisz tak celowo bo ja malo pisze czy tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
ok zrozumialam, nie denerwuj sie ,widze ze nie tryskasz humorem,...ja sama nie wiem czego szukam ,poprostu lubie tu zagladac , a dlaczego jestem zagubiona to pisalam,brak zainteresowania i znalazlam sie w takim punkcie ze nie wiem w ktora strone rozumiesz? a zlośliwośc maleńką wyczulam ale mysle ze to dodaje uroku ,ale skoro nie chce sz ze mna rozmawiac bo jak to ujałeś nie zanosi sie na live to przepraszam juz nie bede zaczepaic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser Ty jednak
kobiet nie znasz .... a gdzie magia ? skoro tak lubisz rozmawiać (150 kobiet to całkiem niezły wynik) i wolisz w realu, to jednak trzeba się trochę napracować,zainteresować sobą kobietę najpierw w necie żeby doszło do spotkania w realu .... a Ty tak nagle sruuuu nie widzisz perspektyw na tę znajmość to się nie będziesz rozpisywał .... chyba bardzo samotny jesteś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny jestes
KONESERZE DZIEWIC😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohas
nie przejmuj sie Koneserem moim zdaniem zachowal sie bardzo nie fair wobec Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×