Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający o biust

Uwielbiam małe biusty, czy to normalne?

Polecane posty

A ja mam małe piersi, z malutkimi brodawkami... I co?? Trudno... Taka już jestem. Przecież się z tego powodu nie pochlastam. Chociaż przyznaję, że chciałabym mieć większe, nie duże, tylko troszkę większe, takie 75B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomka. P
Psssssssssssssssss.... Duzy biust sie ładnie prezentuje.a. taki mały..? nawet ladnego dekoltu zalozyc nie mozna bo odrazu jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z wawy
Ja też lubię takie małe biusty bo są bardzo fajne i ponętne i miałem kiedyś dziewczyne która miała taki większy i nie powiem było fajnie ale ja jednak lubię takie malutkie a teraz mam właśnie dziewczyne (ma 21lat ) a biuścik ma bardzo malutki nie wiem jak określić rozmiar bo się nie znam na rozmiarach ale tak jak się wyprostuje to jest mniej więcej wielkości trochę większego zegarka i sutki ma też nie za duże ale za to jak ten biuścik reaguje na dotyk , pocałunek itd. nieraz doprowadzam ja do orgazmu poprzez zabawę tylko tym biuścikiem gdzie te z tymi większymi jedynie mogą sobie tylko pomażyć bo w życiu nie da się ich doprowadzić do orgazmu w ten sposób . Więc dziewczyny i kobiety nie martwcie się że macie malutkie biuściki bo mają one też swoje zalety i wielbicieli więc głowa do góry ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licząc piczy
min DD się liczy !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z wawy
wcale nie DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci sa zalosni
jak możecie pisać ze tylko prawdziwe kobiety maja duzy biust?! więc kim ja jestem jesli mam tylko 70 B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam małe biusty czy to
.. nie, jesteś gejem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjom
Panie wyluzujcie, małe jest seksowne i wrażliwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka23456
A co jeśli mam 178, nie mam filigranowej sylwetki, a noszę Niecałe B? Mam okropny biust, i jakos kurwa nie wierze zeby komukolwiek miał się podbac;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallalalalalallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wazne
Cześć! No to przed wami macie dziewczyne z małym biustem. Jestem szczuplutka i mam mały biust. Jakoś nie nażekam na powodzenie i nie mam problemu z chłopakami. Oprócz piersi dużo rolę odgrywają inne częsci ciała. Nogi, pupa, twarz, usmiech, oczy, gesty, mowa, włosy itd... Kobieta wcale nie musi mieć wielkiego biustu by być kobiecą. Wystarczy że ma w sobie to coś, czym potrafi uwieść mężczyznę. Swoim spojrzeniem, sposobem chodzenia itd. więc panowie Prosze nie obrażajcie kobiet bo nie jeden z was został wysmiany właśnie przez taką kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shupi
ja tam uwielbiam biust mojej lejdi choc jest mały... wiele przyjemnosci sprawia mi jego dotykanie i całowanie... małe jest piekne i nie przejmujcie się dziewczyny... pozatym kocha sie sercem a nie oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrique
Gdzieś już padło urocze hasełko: "najlepiej się pieści co się w ręku zmieści" ;) sama prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUŻE
Wiekszosc facetow jakich znalem w zyciu - wolala gapic sie na duze piersi a nie na male, wlasciwie na male w ogole nigdy nie patrzyli wiec to w sumie jest odpowiedz co wola faceci. Ja mam to szczescie ze moja żona ma duze cyce :) Porzadne D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małobiustna sexi kobieta
Ja mam biust 70 A ,jedrny,smaczny młody.Moja sylwetka-48 kg 160 cm wymiary 80-70-78.Moze nie jestem idealna ale uwielbiam swoje ciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prawda
kobiety wolą duże penisy prawdziwi mężczyżni wolą duże biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsiss
a ja mam 85 cm w biuście, 74 cm pod, 63 cm w tali i 87 w biodrach, 166 cm wzrostu, ogólenie szczupła góra a nieco mocniejszy dół ( nogi a\'la Beyonce). Tragedia czy całkiem okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F jak Facet
całkiem okej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsiss
aha, podobno ładną twarz i długie falowane włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsiss
jestem z facetem prawie 3 lata ale dopiero teraz dotarło do mnie że on chyba jednak woli takie dużobiuściaste . Hmmm.. to gdzie tam ja :/ Ale może są jeszcze faceci co im taki biuścik nie przeszkadza(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooktaawaa
Hmmm... też zaliczam się do małobiuściastych ;) mam skromne 60D (mimo, że miseczka D to biust jest niewielki). Jestem niska, szczupła, ogólnie filigranowa. Jakoś nie narzekam na piersi, owszem, chciałabym miec większy biust, ale co na to poradzę... Jak sie nie ma, co się lubi, to sie lubi, co się ma. Ot, co! ;) A mój mężczyzna jest zadowolony :) Przynajmniej tak twierdzi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsiss
no to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahskalamsma
Jedni uważają, że im większe tym lepiej. Inni, że nie muszą być większe niż kieliszek od szampana. Zaś ktoś mądry powiedział kiedyś, że piękne piersi to takie, które mieszczą się w dłoniach uczciwego mężczyzny. Wszyscy robią wielką sensacie na temat małych piersi. Panowie, to jak zbudowana jest kobieta zależy nie od niej samej. 90% tych Pań które budzą wielkie emocje u was są po tabletkach hormonalnych. Nie ukrywajmy dużo kobiet właśnie tak szuka rozwiązania. Są i te wyjątki, które mają własne naturalne duże piękne piersi, które eksponują wszystkim panom na ulicy. Ale panowie, zamiast inwestować w portale erotyczne i gazetki poczytalibyście podstawy anatomii człowieka, może troszkę rozumku napłynęło by do głowy nie jednego mężczyzny. Uwielbiasz małe biusty? Czy to normalne? - a co to w ogóle za pytanie, a co jest nienormalnego w małym biuście? Sam niej esteś chyba pewien co piszesz, co lubisz. Kobieta każda, jest inaczej zbudowana, każda ma swoje wady, zalety. Jedna ma piękny biust, a krzywe nogi. Druga mały biust a długie zgrabne nogi jędrny tyłeczek. Idąc ulicą... widzę mega przystojnego mężczyznę, który idzie z dziewczyną, o pięknym dekoldzie, całe praktycznie piersi na wierzchu. Rewelacja. Ona dumna że natura obdarzyła ją najważniejszą rzeczą dla mężczyzny, on dumny że jego dziewczyna tak pięknie eksponuje ciało. Może ktoś powiedzieć że jestem nieźle zakompleksiona, rzecz w tym, że nie. Nie mam problemu z mężczyznami i nigdy nie miałam. Jeśli kobieta jest kobieca, potrafi wyeksponować to co najpiękniejsze, nie musi wcale wystawiać biustu i pokazywać całemu światu"patrzcie jaki wielki" bo to nie jest najważniejsze w urodzie kobiety. To taki sam czynnik jak i inne cenne walory kobiecości. Ale drodzy Panowie, oprócz tej urody jest coś więcej... to czego wy nie dostrzegacie. Bo zobaczyć ciało ukochanej kobiety, nie ważne czy ma duże czy małe piersi jest cenniejsze od tego co oczy widzą na co dzień(gazety, filmy) Kobieta jest istotą zjawiskową, ważne jest żeby umieć mężczyźnie dostrzec to co jest w nas piękne. Zauważmy że mężczyźni NIE SĄ IDEAŁAMI. KAŻDY CZŁOWIEK NIE JEST IDEAŁEM, WIĘC NIE OCENIAJMY SIEBIE, A W SZCZEGÓLNOŚCI KOBIET NA TEMAT BIUSTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aser
Moja żona ma bardzo małe piersi. jak leży to tylko sutki jej stercza ale uważam, że właśnie taki biust jest niesamowity i bardzo pociągający. I jak cudownie wygląda w typowym bikini. Bardzo sexi. Uważam, ze nie nic bardziej sexownego niż malutki biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, osobiście mam mały biust i mojemu chłopakowi bardzo się podoba. Sądzę, że nieważny jest jego rozmiar, tylko to, jak go prezentujemy.. Z pewnością siebie czy ze wstydem... Chyba się ze mną zgodzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moje dwie perełki
ja mam malutki biuscik75a bardzo go lubie i uwielbiam o niego dbac wiec nie mam czego sie wstydzic! jak nic,tylko prezentowac! ;) moze ktos chcialby sie umowic?????...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moje dwie perełki
nie żartuje,a tak na poważnie mam170 cm wzrostu,ladny plaski ,jedrny brzuszek,sexowne wciecie w talii i sama sie sobie podobam!! :) jestem pewna siebie i nigdy nie brakowalo przy mnie adoratorow..wiec kto mowi ze male nie jest piekne?......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliii
Do wszystkich, którzy uważają, że dziewczyna z małym biustem jest niepociągająca: nie wiem skąd wy się właściwie bierzecie. Ja miałam kilku facetów i każdemu się podobało to, że mam mały biust. I chciałam zaznaczyć, że MAM wcięcie w talii, zgrabne pośladki i zaokrąglone biodra, więc zdaje się, że niektórzy panowie chodzą albo do klubów dla osób po 50 albo do przedszkola, że mają taką a nie inną opinię o paniach z dużym biustem i o paniach z małym. Co wy właściwie możecie powiedzieć na ten temat skoro was podniecają tylko duże mleczarnie? (nie urażając żadnej kobiety). Pewnie, są gusta i guściki ;) No...chyba, że macie jakieś własne defekty między nogami i rozmiar tak mały, że musicie się pocieszać większymi gabarytami u swoich partnerek ;) P.S. z niektórych wpisów wynika, że kobieta z małym biustem jest jak upośledzona...to przykre, że mamy takie ograniczone społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×