Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tsa

czy mozliwa jest ciaza przy stosunku przerywanym?? Czy znacie takie przypadki??

Polecane posty

Gość ewelll1986
jasne, że można jeśli nie masz zamiaru płacić alimentów to lepiej zacznij stosować inna metodę antykoncepcji. ja jestem w szóstym miesiącu ciąży i też z chłopakiem stosowaliśmy stosunek przerywany i nie doszło do wytrysku we mnie. To nie jest metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcdsssd
hmm jakim cudem pary u ktorych faceci mają obnizoną liczbę plemnikow ma problem z zajsciem w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ja jestem 22tc
seks był bez wytrysku do pochwy, lecz na zewnątrz a mimo to jestem w ciąży. Było to dla mnie OOOOGGGGRRRROOOOOOOMMMMMNNNNNEEEEE zaskoczenie. No bo biorąc na logikę, nie ma wytrysku do wewnątrz - nie ma ciąży, a jednak.......................!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _19
Też jestem w podobnej sytuacji, w czerwcu kochałam sie z chłopakiem metodą przerywaną, w tym samym tygodniu dostałam okres trwał on chyba 2 dni (ty było jakies 60 dni temu) od tamtej pory nie miałam miesiączki, zrobilam dwa testy i wyszly negatywne, ale robilam oba pod wieczór ;/ czytałam na jednym forum ze nawet kilka razy mogą wyjsc negatywne po czym okazuje sie zwe kobieta jest w ciąży... gdybym była w ciąży to był by to chyba 8 tydzien a ja sama nie wiem czy mam jakies objawy (prócz braku miesiączki) no moze mam czasem zgage ... w tym tygodniu pojde do lekarza bo zaczynam sie juz bardzo denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia14131
Wiecie co naprawde bylam w szoku kiedy dowiedzialam sie ze jestem w 5 tyg ciazy po tym jak kochalam sie jeden jedyny raz z chlopakiem wlasnie zabezpieczajac sie ta metoda.Nigdy bym w to nie uwierzyla i bylam pewna ze nieplanowana ciaza mnie nie dotyczy a jednak .Mimo to ze mam okresy nieregularne czyli mam mniej dni plodnych mimo ze jednak stosowalismy jakas metode antykoncepcji mimo ze mialam sluz gesty bialy czyli nie plody to jestem w ciazy .... teraz to juz 3 miesiac i nikt nigdy mi nie powie ze stosunek przerywany jest bezpieczny bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19882
Mi się zdarza baaardzo często stosunek przerywany od około 5 lat. I nie zaszłam w ciąże:) nie wiem czy mamy tyle szczęścia że trafiamy tylko w moje dni nie płodne czy to ze mną jest coś nie haloo. Po okresie mam taki śliski śluz i bolą mnie jajniki. A u mnie w rodzinie nie zdarzały się przypadki bez płodności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie innego rzedu, kochalismy sie z moim chlopakiem 3 dni temu, stosunek przerywany, ale mam jakies dziwne wrazenie ze moglo cos zostac w srodku... i oto pytanie jak szybko mozna wykryc ciaze? chcialabym pojsc jutro do lekarza, czy jest w stanie tak szybko mi powiedziec czy doszlo do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Statystki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Ze stu kobiet które przez rok stosują tylko stosunek przerywany 81 zajdzie w ciąże !!! http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAnik_Pearla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pomocna.
Bląd xD 19 zajdzie w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona02 - sam proces zachodzenia w ciążę trwa kilka dni, zanim jajeczko zostanie zapłodnione i zagnieździ sie w macicy może minąć nawet 6 dni, lekarz tak wcześnie ciąży nie wykryję, test ciążowy robi się najwcześniej 14 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
czy możliwe jest zapłodnienie,jak tylko się go wsadziło do pochwy i ten proojekulat wypłynoł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
ja tak zaszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
stosunek przerywany,to zadna metoda wg mnie . Jak nie chcecie dzidzi to proponuje inna metode . Ja zaszlam w ciaze z takiego stosunku,ale niestety doszlo do samoistnego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
mogą być jakies skutki tego,że jak nie przerwiesz błony dziewiczej do końca może sie coś stać?większe krwawienie czy coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
Coraz bardziej sie stresuję,moja dziewczyna po stosunku nie miała okresu,pomocy,mam pytanie,czy projekulant może zapłodnić w okresie jajeczkowania u kobiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
przypominam nie doszło do wytrysku w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest możliwe. Facet może nie zdążyć....ja kiedyś stosowałam tą "metodę", ale zmądrzałam. Teraz korzystamy z prezerwatyw i dodatkowo jeszcze okreslam sobie dni płodne afrodytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assialbnn
JAK Z MOIM PARTNEREM STOSTUJEMY STOSUNEK PRZERTYWANY OD 2 LAT II JESZCZE W CIAZE NIE ZASZŁAM A KOCHAMY SIE W DNI NIEPŁODNE JAK I W PŁODNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
cyzli też ten proojekulant może niezapłodnić tak?? jest w nim zbyt mało plemników do zapłodnienia?? może mi to ktoś wytłumaczyć jak to jest,moja dziewczyna nie dostała jeszcze okresu za 3 dni powinna dostac,niewiem co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jaa.
nie dziw się ze nie dostała skoro za 3 dni powinna dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
czyli warto poczekać tak,zaczynam się obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janis89
Staraliśmy się z mężem o dzidziusia, nic z tego. Pewnego miesiąca postanowiliśmy odpuścić (aby zaoszczędzić sobie kolejnego rozczarowania), stosowaliśmy stosunek przerywany. Jestem w 12 tygodniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania^^
Poważnie można wpaść przez stosunek przerwany? Załóżmy że w jednym miesiącu kochałam się z chłopakiem 3 razy np.drugiego , ósmego i dwunastego doszło do wytrysku na zewnątrz ale gdy doszedł to tylko raz bo później już nie próbowaliśmy. Dodam że jak wyciągnął to zaraz się spuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania^^
Ludzie odpowiedźcie mi:(:( bolą mnie jajniki:( od czasu do czasu.. I głowa mnie często boli.. A o bólu brzucha nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprint czy maraton
cześć wszystkim. Jestem facetem i od 11 lat stosuję tą metodę z powodzeniem już u 11 partnerek, nie chodzi tu o wynik czy przechwałki ale o wnioski. Powody są dwa. Nie ufam prezerwatywom bo pękają i to ma poważniejsze skutki, zwłaszcza po fakcie gdy na koniec okazuje się ze wszystko jest w środku, dwa jestem uczulony na lateks jeden ze składników prezerwatyw, a pigułki zawsze jakoś źle wpływały na moje partnerki. Dlatego chyba wolę ufać sobie niż pękającej gumie, która nie dość że niewygodna to jeszcze mnie uczula. Przez 11 lat nauczyłem sie kontrolować swoje ciało, wiec nie ma mowy o żadnych frustracjach. Poza tym w miarę możliwość unikam dni płodnych wtedy okres jest jak w zegarku, jeśli nas pokusi wcześniej wtedy występuje małe przesuniecie 2-3 dni opóźnienia. Mamy XXI ale wg mnie nie ma idealnej metody antykoncepcji, albo bariera mechaniczna albo ingerencja hormonalna, stosunek przerywany to trzecia opcja, ale jak wszyscy wiemy bywa z tym różnie, myślę ze gdy połączy się to z dniami niepłodnymi to mamy jakieś 99 % pewności, przynajmniej ja tyle sobie dałem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprint czy maraton
Poza tym nie wierze w jakieś zapłodnienia przez przeniesienie preejakulatu przez, bielizne, palce, recznik czy deske sedesową. Wiem że wielkkości są rzędu mikro, ale nie przesadzajmy, natura zaprogramowała nas żeby oddać złoty strzał w złotej godzinie a nie jakieś niechcądy przez ocieranie. Niedługo będziemy bali się kichnąć żęby kogoś nie niechcący nie zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum powinno być w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 latkA nie chce dziecka
tak sie zastanawiam bo 3 tyg temu uprawialam seks przerywany w dni nieplodne tZ jakies 5 dni przed owulacja. pozniej jeszcze raz 7 dni po owulacji. w kalendarzu wychodzi ze to były dni nieplodne. cży jest duża szansa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 latkA nie chce dziecka
halo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×