Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tsa

czy mozliwa jest ciaza przy stosunku przerywanym?? Czy znacie takie przypadki??

Polecane posty

Gość gość
wszystko zalezy od refleksu faceta!Zdąży czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 latkA nie chce dziecka
tak sie zastanawiam bo 3 tyg temu uprawialam seks przerywany w dni nieplodne tZ jakies 5 dni przed owulacja. pozniej jeszcze raz 7 dni po owulacji. w kalendarzu wychodzi ze to były dni nieplodne. cży jest duża szansa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik 89
Nie wiem czy jest możliwe. Ja biorę tabletki antykoncepcyjne Novynette. Ostatnio brałam antybiotyki na zapalenie ucha. Kochaliśmy się w moje dni płodne - oczywiście stosując stosunek przerywany oraz biorąc antybiotyk. Podobno (akurat ten) antybiotyk potrafi skutecznie zahamować działanie tabletek antykoncepcyjnych o czym NIE poinformowała mnie lekarka. Okres mi się spóźnia - pierwszy raz od 2 lat, ciągle kręci mi się w głowie, mam zachcianki i straszne g***towne zmiany nastroju. Minęły 2 tygodnie od dni płodnych. Za kilka dni zrobię test. Bo... małe jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy tabletkach i przerywanym (a mąż we mnie nigdy nie dochodzi - tak nam obojgu lepiej). Wszystko okaże się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik 89
A szczególnie mam zachcianke na wodę gazowaną... nigdy jej nie piłam, nie znosiłam. Teraz dziennie pije ze 3 litry... I ciągłą ochotę na sernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprint czy maraton - gratuluję skuteczności. Pozdrawia ciężarna zapłodniona w skutek stosunku przerywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Try Hard Sista
Z dwoma partnerami "stosowałam" stosunek przerywany. Nie jest to żadna metoda antykoncepcji oczywiście, jeśli ktoś chce mieć pewność, że nie zajdzie w ciążę to nie polecam. Mój przypadek jest taki: z jednym partnerem byłam 2,5 roku, ciągle tylko przerywany, bez względu na to czy dni płodne czy nie.Nawet gdybyśmy wpadli to byliśmy na to przygotowani. z moim obecnym partnerem jestem już ponad 5 lat, 3 lata po ślubie. Mamy syna, planowanego. W naszym związku jest również stosowany przerywany, z tą małą różnicą, że w dni płodne rezygnujemy z przerywanego, wolimy prezerwatywy. Myślę że dużo zależy tu od szczęścia ale nie tylko, umiejętność samokontroli u mężczyzny i poznanie własnego ciała też ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIG MAMA86
My z mężem stosujemy stosunek przerywany od 5 lat od momentu gdy urodziłam dziecko(ciąża planowana) wiem ze to nie daje 100%pewności ale u nas przynosi pożądany skutek.Ale dopuszczany do siebie ze mogę zajść w ciąże ale to nam nie straszne,myślimy nad drugim dzieckiem ale nie mozemy sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka 18 letnia w taki sposób zrobiła sobie syna (8 ms.) był to jej pierwszy raz bez zabezpieczenia . Także pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×