Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

no ale Latryna to była wiedźma :-0 a zresztą czy to ważne, nie to nie łaski bzy, sam sobie wyobrażę piękną, długonogą, średnią piękną dzieweczynę w granicach 30 + z długimi ciemnymi włoskami pasującymi do piwnych oczu, z odpowiednio zaokrąglonym przodem i tyłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem z którym od pewneg
mam problem z którym od pewnego czasu zle sie czuje otóz chodzi o moj biust,jestem szczupla dziewczyna 50kg,i moj biust jest sredniej wielkosci,kilka razy uslyszalam od chlopaka ze moj biust jest troszke za maly, nie powiedzial tego w prost ale tak to zrozumialam z tego powodu zle sie czuje zalezy mi na nim bo nasz zwiazek trwa juz 5 lat, pozatym kiedys uslyszalam w jego wypowiedziach ze lubi duze biusty:( zle sie z tym czuje myslalam nawet o powiekszeniu piersi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica__
dzięki za zaproszenie do harlemu, chętnie skorzytsam , zajrzę tu jescze ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm problem polega na tym słodka i lwica że ja tez już opuszczam powoli ciepłe mamine pielesze i wracam do siebie, impreza się kroi (tylko czermu qrwa znowu u mnie ? :-0) potem nie ma komu sprzątać :-D. Trzeba oblać zwycięstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od piersi - nie pomyliłaś topików ? Zasugeruj facetowi że powinien mieć większego i będziecie kwita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica__
jutro zajrzę, ale po imprezce ciężko może być, prawda??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma zaproszeń ? Kto ci to powiedział ? Zapraszam wszystkich - będzie browar, pizza, zapodamy muzyczkę, panny przyjdą i panowie - po pewnym czasie to i pewnie sąsiedzi :-D pełna kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra drogie panie - lwice lub nie 🌼 ja spadam bo mi komora wibruje jak najęta :-D a trza jeszcze po pizzę skoczyć ;-) do jutra, albo niedzieli a w ostateczności do poniedziałku ;-) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 suszy mnie 😠 słodka jeśli chodzi o saładki to lubię z selera (korzeń surowy) z rodzynkami, pomarańczą i orzechami włoskimi na słodko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×