Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Gość Chochelka
średnio *kochanie - winko było za-je- bis-te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ej słoneczko :-P bo się pogniewamy - najpierw sobie telefon wyładowałeś a potem mi neta popsułeś. Co zrobiłeś z piękniejszą połową ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, gdzie sposzla? pojechala? nie mam pojecia, wiem tylko ze bedzie o 21 a winko zajebiste bo pewnie za cale 10 zetów... slodka mow cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
tia a ja idiotka się napaliłam że sobie pogadam z wami :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
nie wiem za ile fakt że za-je-bis-te i lekko mi szumi, tymbardziej że w mojej familiii ja jestem amatorem czerwonego, półsłodkiego li i jedynie :-D kochanie* - aerobik ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka a dream gdzie ????????? Coś ostatnio rzadko zagląda ... :-0 żyje jeszcze ? Masz z nim jakiś kontakt ? misiaczku co z tą kawą ja się pytam bo brzmiało interesująco a Twoja padająca komórka skutecznie ucięła temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla, nie slodka a co sie ma wydarzyc zebys cos powiedzxiala>? łycha nie walnij lebem w cos bo ci bula wyskoczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kochanie przeraża mnie Twoje przywiązanie do mojej gwary .... nie aerobik ? To może jakiś babski wieczór - wiesz, sobota imieniny kota ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla jak bedziemy pisac jednoczesnie to sie nie dogadamy :-) :-P a kawa? no ja stawiam :-) jasnosc chyba jest, tylko jak wytzrezwiejesz bo po pijaku to ty sie glupia robisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Kochanie dzisiaj to Ty mi już kilkakrotnie powiedziałeś że głupia jestem, więc się przyzwyczaiłam .... jak to po pijaku - ja jestem tylko lekko wstawiona. Co do kawy to tyle zarejestrowałam że Ty stawiasz, tylko KIEDY ... Poza tym musiałam butyki oblac coby mi się nie rozkleiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
no tak kochanie - przeciez Ty reklam nie oglądasz ... to było w przenośni - jacyś tacy mało elastyczni dzisiaj jesteście. Słodka Ty mi z czarnym nie flirtuj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łycha kiedy tylko bedzie okazja :-) a glupote twoja uzasadnilem :-) i nawet mi racje przyznalas :-) slodka :-) :-) :-) dzieki....ja ciebie tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Słodka :-D - jemu trzeba zazdrość pobudzać ? On tak sam od siebie nie jest zazdrosny ????? Kochanie* jak sobie pomyślę, że jutro znowu cały dzień bez Ciebie ech ...... chyba się *zakochałam ..... Jak Cię Pani Fryzjerka obcięła ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka eeee brzydki byl ten fryzjer....nie podobalo by ci sie :-) ale tu i owdzie to moge ci fryzurke obstalowac ze prosze siadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kochanie - 5000 internautów .... mówiłam Ci .... ja ma na .... zrobioną literkę V :-P. *kochanie standardowo znaczy tak jak na zdjęciu czy krócej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
sam jestes głupi :-P :-P :-P ale i tak Cię kocham* sttrrrrrrrrrrraaaasznie mocno 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×