Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sms125

co mam zrobić

Polecane posty

Gość spytaj go ...
Czemu jest takim skurwielem a potem z całych sił dobrze mierząc kopnij go w jaja a potem rozwiedź się ,Szkoda każdej milisekundy dla tego .....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to znaczy jawna prowokacja - czy to znaczy, że on chciał mnie do czegoś sprowokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida do sms125
ja mysle,ze zachowal sie jak zwykly szczeniak,ale Ty tez madrze nie postepujesz.tak tak,wiem,tym sms-em bardzo Cie urazil,wcale sie nie dziwie,ale zeby od razu myslec o rozwodzie?moim zdaniem to troche bezsensowne.nie po to wychodzi sie za maz,zeby juz przy pierwszym problemie sie poddawac...co innego,gdybys byla z nim w wolnym zwiazku.wtedy mozna takie cos odwalac,ale po zamazpojsciu??i co bys potem powiedziala-"rozwiodlam sie z nim,bo mial zly dzien i wyslal mi ch...go sms-a"?zastanow sie kobieto,masz 30 lat a nie 18.pozdrawiam. ps.powinnas z nim pogadac i uswiadomic mu,ze zachowal sie jak szczeniak,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro mi powiedział, że wiedział, że robi źle wysyłając mi tego sms - żałował w tym momencie ale to zrobił - więc czy on nie ma czegoś z psychiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak trochę zabrzmiało jak zeznanie zrobiłem źle, wiedziałem w trakcie czynu - ale i tak to zrobiłem i żałowałem jak to robię? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki BESZCZEL!!!! Faktycznie pokazal klase. Zapytaj czy numerow nie pomyli, bo moze chcial wyslac do siebie :) Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym wiedzieć
co było powodem,że wysłał Ci takiego smsa. Mieliście tuz przed jakąś sprzeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było żadnych sprzeczek - na drugi dzień zadzwonił i powiedział, że moja mama ma wyższe wykształcenie - ale wcale nie jest inteligenta - udaje hrabinę i królową. On chciałaby zarządzać moimi rodzicami i mną. Mnie najbardziej zastanawia - jeśli jest tu jakiś psycholog co znaczą te słowa - wiem, że robiłem źle pisząc tego sms ale to zrobiłem Jak można to wytłumaczyć - proszę mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nędzna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×