Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gastonik

to nieprawda że mężczyźni boją się silnych kobiet

Polecane posty

Gość rolnik
nie wypowiadaj si ę w imieniu kobiet bo co ty możesz wiedzieć o kobietach skoro jesteś schwartzeneggerem w spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty możesz wiedzieć o
kobietach będąc mięczakiem i zapewne maminsynkiem ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biedni faceci
żal im dupy ściska,że kobiety nie chcą się ich słuchać i im usługiwać (jak np ich matki swoim mężom):p że nie potrafią sie z tym pogodzić! :p biedactwa! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba
rolnik - przykro, ale pieprzysz od rzeczy. Mam atrakcyjnego męża i dwojke dzieci,.mąz mnie zawsze wspiera zawodowo i cieszy sie z moich sukcesow, tak jak i ja z jego. Dzieci tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba
poza tym inteligentna i pewnia siebie kobieta jest atrakcyjna w łozku, bo ma inwencje (tak samo zrewszta , jak inteligentny facet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik
dobre sobie, ty nazywasz inwencją sugestie jak on ma ci wkładać ? Inwencję to miał boski Leonardo da Vinci - mężczyzna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonka
Szukam kontaktu z mężczyzną który czuje się zdyskryminowany przez jakąś kobietę obojętnie w jakiej dziedzinie życia. pozdrawiam i czekam na wszystkich odważnych, na panie , które sadzą iż dyskryminują panów równiez.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik
wlasnie - rolnik - dla ciebie inwencja to tylko "jak wkładac" No siąśc i plakac. Nawiasem mowiac, Leonardo, którego twórczosc podziwiam , nie jest , jako homoseksualista, najlepszym przykladem w akurat tej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za slabej i rolnika zrobil mi
sie niechcacy nick słownik - chyba znak od niebios,ze czas skonczyc to bicie piany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo to ofiara
silnej matki - dlatego silne kobiety powinny szczeznąć. 2 na 3 homo mają silne matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma silnych kobiet
są tylko mężczyźni którzy mają dziurkę w kroczu zamiast kikutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba
jakby matka Leonarda szczezla, to by go(+ jego inwencji) nie bylo - cos się zamotałes koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszajcie się dalej faceci
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co to wy
pseudokobiety próbujecie dowartościować sie nieustannie zakładajac na Kafe topiki jakie to fajne jestescie a jacy kiepscy sa goscie. My tu wam mówimy : jesteście do dupy. Nie ze złej woli to mówimy ale aby ście oprzytomniały znim będzie za późno i zeszły z drogi maskulinizacji charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna kobieta jak ja
Autorze jesli wydaje Ci sie ze trafiles to grubo sie mylisz! Jeszcze takich berdni nie cztalam nie moge powiedziec ze faceci boją się silnych kobiet ale na pewno czuja respekt a większa ich czescjest oniesmielona jesli facet ma jaja to nie ma dla niego klopotu zaczepic kobietę silną Tyjak widac ich nie masz, coz i tacy sie zdarzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja peadałem nie jestem
i facetom nie wciskam nawet facetom z dziurką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oglądaliście seksmisję
barany???:p:p kobieta silna=niezależna i może być piękna i sexy, inteligentna i wykształcona, ciepła i z poczuciem humoru, a wy, półgłówki rozumiecie pod pojęciem silna kobieta jakąś Hermenegildę ogoloną na łyso i pijącą browara na stadionie ehhh, banda kretynów z was i tyle:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja peadałem nie jestem
powtarzam a babony z seksmisji świetnie pokazują co znaczy maskulinizacja kobiety i jak to się kończy - te 2 zostały zaakceptowane przez facetów dopiero jak przeistoczyły się z powodu nie brania tabletek z powrotem w kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja mama
musiała być silna, zeby sama wychować mnie i rodzeństwo bo porzucił ją nieodpowiedzialny dupek!!! jakby nie była silną kobietą, to pewnie poszłaby w pizdu i rzuciła to wszystko! zastanówcie się czasem co piszecie, mężczyźni od siedmiu boleści...kompleksy wyłażą z was uszami może jeszcze zacznijcie sie sprzeciewiac przyjmowaniu kobiet na uniwerki i na stanowiska, przecież kobieta powinna być wdzięczna meżczyźnie ze w ogóle egzystuje! PUKNIJCIE SIĘ PATAŁACHY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety muszą rodzić
dzieci i to 2 lub 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaj z dupą...
...to cie osra ja jako facet wolę mieć kobietę niezależną, i taką posiadam...Ania jest inteligentna, wykształcona, dowcipna i nie jęczy 100 zł na waciki! kocham ją i nie chciałbym pindy tzrepiącej rzęsami a w głowie pusto! Sądzę, ze tylko zakompleksieni faceci i niedowartościowane jednostki będą ubliżać silnym kobietom, bo PO PROSTU SIĘ ICH BOJĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo........
tak samo twierdzę, bo też mam taką żonę, jesteśmy ze sobą 15 lat i kochamy się tak samo jak zaraz po ślubie...jej siła i niezależnośc to największa zaleta i dlatego jestem z niej dumny kocham cię Olenko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ty nie chłop jesteś
tylko baba z chujem i kryptohomuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schemat atrakcji jest prosty
prwdziwy facet wiąże się z prawdziwą kobietą babochłop wiąże sie chłopobabą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahaha
taaa, maczo zakichani muszą mieć pustą laskę, żeby móc pokazac jacy to nie są mądrzy BUAHAHAHAHAHAHA:D ŻAL MI WAS!!!!!!!!!!!!!!! a jeśli się okazuje, ze babeczka mądrzejsza, na stanowisku to trzęsą portkami i zakładają topiki na damskim forum, żeby się dowartościować buahahahahahahaha...a najśmieszniejsze jest to, że tym wszystkim cieniasom to pomaga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna kobieta jak ja
no widzisz !!! jednak są faceci z jajami a Tobie widac taka kobieta dała porządnie w dupe i teraz sie boczysz !!!!!! okropnie tak sie zachowywac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin
prawda nie dociera do tych idiotek więc niech męczą się w samotności dożywotniej lub z jakimś gejem ukrywającym tożsamość przed światem, a może i przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobieta=
= niezależna, inteligentna, zadbana...bycie dobrą żoną i matką nie wyklucza kariery i bycia inteligentnym ja czuję sie urażona tym topikiem, bo na faceta nie wyglądam, wręcz przeciewnie, ale czemu każecie mi byc słabą w świecie, gdzie bycie słabym oznacza bycie nikim??? chcecie żeby wasze kobiety były nikim? szarymi myszkami przywiązanymi sznurem do kuchenki gazowej??? pojęcie "silna" interpretujecie zbyt dosłownie! nie chodzi tu przecież o siłę fizyczną czy bycie babochłopem! moja przyjaciołka musiała byc silna, bo zycie ją tego nauczyło...kiedy zmarli jej rodzice, jako 18-letnia dziewczyna, nie rzucając szkoły, wychowała 2 młodszych braci, teraz prowadzi własną firmę, ma męża, trojkę dzieci, a bracia są jej wdzięczni za to, ze nie była SŁABA! to ona, swoim przykładem pokazała im, ze trzeba byc silnym, a nie poddawac się pamietacie i tym, że nie każdy mial słodkie życie i wasze podejście uraza wiele wartościowych osób przez was przemawia czysta zazdrość...i rzucjąc obelgi nie zmienicie świata...żeby zacząć zmieniać świat i innych, tzreba zacząc od siebie!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin
drogie panie, nieustannie na Kafe wykrzykujecie swoje żale, że faceci was nie chcą, że się was boją ... ten topik pokazuje wam dlaczego nie jesteście szeroko akceptowane przez mężczyzn. Może ten szczery sygnał zignorować, możecie obrazić się na rzeczywistość, na facetół ... tylko, że to infantylne. Inteligencja, o której tyle mówicioe to zdolność do rozumienia świata i adaptacji do rzeczywistości - to postawa dorzałego człowieka. Innego świata nie ma i nie ma innuych mężczyzn. I albo to zaakceptujecie albo będziecie jęczały bez końca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×