Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gastonik

to nieprawda że mężczyźni boją się silnych kobiet

Polecane posty

Gość silna kobieta jak ja
a kto powiedzial ze my jęczymy????? Chyba sie mylisz przynajmniej jesli chodzi o mnie ! Nie musze jęczeć bo nie mam powodow ani w zyciu zawodowym ani tym bardziej osobistym więc twoja teoris zostala juz obalona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin ty jesteś jak krowa
bo tylko krowa nie zmienia poglądów jakby było tak jak mówisz, to by świat nie parł do przodu tylko bylibyśmy u zarania dziejów ze swoją teorią przerzuc się na islam, tam znajdziesz zwollenników i posłuszne kobiety i nie generalizuj, bo ja osobiście znam więcej kobiet silnych i spełnionych uczuciowo niż szarych myszek czy pustych pind, od których prawdziwi i ceniący się faceci stronią silny i inteligentny facet zawsze znajdzie wspólny jezyk z silną i inteligentną kobietą a mięczaki ciągnie do szarych myszek i albo sie z tym pogodzisz, albo dalej bedziesz ciągnął ten topik, który moim zdaniem GÓWNO UDOWADNIA! zobacz ile osób pojechało ci po kalesonach!! przemyśl to...a jak tam twoja kobitka?? aaa, no tak, uciekła od pustaka i mięczaka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin
to nie znasz kafeterii co tydzień powstaje kolejny topik o tym jak to bardzo mężczyźni boją się rzekomo silnych kobiet ... wieczyste to męki idiotek niezdolnych do rozumienia siebie i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin zaprzeczasz sam sobie
skoro powstają takie topiki to znaczy ze jednak sie boją BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA TWOJA TEORIA JEST O KANT DUPY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin
skoro powstają takie topiki to znaczy, że one wyją ze strachu, że zostaną same ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik
Widze że zalazłeś za skóre niektórym kobitkom .Najwięcej chyba krzyczą te które mają kompleksy .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego kobiety
boją się mięczaków? KOBIETY - nie bójcie się ich, oni nie są az tak straszni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHHAHAHAHAHA
o tak, gasolin, tak sie ciebie boję...buahahahaha:D GASOLIN KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHHAHAHAHAHA
one wyją ze strachu że zostaną same...a może to wy wyjecie ze strachu przed silnymi i inteligentnymi kobietami puknij się w czambół niereformowalny zgredzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin czy ty jeseś
Z LIGI POLSKICH RODZIN? :p:p:p:p:p:p:p to by wyjaśniało twoją szowinistyczną postawę i sprowadzanie kobiety do kategorii przedmiotu Gdyby jakiś dupek miał wobec mojej laski takie wymagania, to bym go kopną tak że srałby dalej niż widzi chłopie, w czasach lotów kosmos ty będziesz mówił komukowiek jaki ma być a jeśli tobie każą się zmienić, to sie zmieniasz???...zostaw te kobietyw spokoju...myślisz, ze każda z nich jest szczęśliwa jak stoi przy garach i daje się poniwierać Co kraj to obyczaj, co człwiek to inny charakter...dlaczego obrażasz innych ludzi (tak tak LUDZI, bo jak wiesz, a może i nie wiesz, KOBIETA TEŻ JEST CZŁWIEKIEM I MA PRAWO DECYDOWAĆ JAK BĘDZIE ŻYĆ!) Nikt nie dal ci prawa do tego co robisz, obrażania i twierdzenia, ze ty, chrzaniony szowinista, wiesz lepiej Biedni bylybyśmy bez kobiet a one bez nas...po co ten twój jad i piana z gęby? przyznaj się, sam nie masz laski...a wiesz dlaczego? bo jak każdej wykładasz swoje poglądy na ten temat, to uciekają od takiego kretyna gdzie pieprz rośnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań przy mamuśce i nigdy
nie miej żony! zmarnujesz jej życie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przyznaję, ze pragnę kobiety która robi za mnie wszystko, a nie inteligentną, bo mnie irtytuje jak kobieta jest mądrzejsza ode mnie i zarabia więcej faceci powinni rządzić światem a baby do garów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wyszło
szydło z worka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni boja sie
silonych kobiet, nie jeden juz dal mi to do zrozumienia, ha, moze inaczej, prawdziwi sie nie boja, nie musza bic, wyzywac lub ponizac bo sami w swoich skorach niezle sie czuja...boja sie Ci ktorzy lubia dominowac, a silna sie nie da, niestety...niestety, prawda! Zreszta, nie tylko mezczyzni sie tak zachowuja,m zazwyczaj ludzie slabi psychiczni, lub o niskim poczuciu wlasnej wartosci boja sie autorytetow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boją się silnych
kobiet,które mają swoje własne zdanie i poczucie własnej wartości!A dlaczego jesteśmy takie silne?czy chcemy uchodzić za silne?czyż nie dlatego,że mężczyźni zniewieściali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gastonik , rolnik i Wam podobni palanci , domyślam się jaki jest Wasz ideał kobiecości ... to chudzina w stringach , obowiązkowo wygolona na maksa cobyśćie mogli zaspokoić Wasze pedofilskie skłonnośći no i ... jeszcze taka która wmawia sobie że rajcuje ją seks w drugą dziurkę bo jako niewolnica miłośći chce przede wszystkim uszczęsliwić partnera , który jako dupek nie ma odwagi zaspokoić swoich homoseksualnych skłonnośći z facetem a może jest tak wielkim palantem że nawet sobie nie zdaje sprawy ze swojej orientacji seksualnej. W tym miejscu ciepło pozdrawiam Wszystkich odważnych homoseksualistów ! A ja jako silna kobieta mówie spadówa takim dupkom !!! Nie będę sie golić na dziecko bo dzieckiem nie jestem i kocham swoją kobiecość ! Nie będę nosić stringów bo to niewygodne i jestem pewna że tą głupią modę wymyślił jakiś palant bo dla facetów to korzystne z wielu względów . Nie będę uprawiać seksu w drugą dziurkę ... mam znajomą ginekolog i wiem jakie są tego skutki ! gasolin Tobie potrzebna mamusia ewentualnie gosposia a nie kobieta partnerka ... spadaj chłopie na drzewo bo z tego co piszesz wynika ze jesteś niedojrzałym , niezaradnym , niesamodzielnym i w dodatku bardzo ograniczonym intelektualnie dupkiem no i strasznie zakompleksionym ... wez się chłopie za Siebie bo strasznie jesteś niedowartosciowany i żałosny ! Pozdrawiam Wszystkie Kobiety !!! Pozdrawiam WSzystkich Prawdziwych FAcetów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też silna kobieta
gasolin już udowodnił jakim jest dupkiem...on szuka pomywaczki a nie prawdziwej kobiety, z własnym zdaniem i poglądami...żadna szanująca się kobieta nie zechce takiego sukinsyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolin czarny
to podszywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa jaaasne
udowodnij to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie lubia madrzejszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×