Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

series_38

Lwice i Lwy...

Polecane posty

Gość a ja jestem lew i moj facet te
z :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie111
ja właśnie przeczytałem te opisy - część się zgadza a część nie. No ale teraz to jestem zranionym lwem - boli bo nie zaznałem szczerości w związku z kobietą którą mocno kochałem - a ona widocznie mnie nie. Takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Lwicą, wielokrtonie juz czytalam opis mojego znaku i musze powiedziec ze spelniam okolo 80% kryteriów:D Lew to najwaspanialszy znak zodiaku, ale pamietajcie, bardzo łatwo nas zranic nawet blahostką, czesto nie damy po sobie tego poznac ale cierpimy okrutnie i chociaz wybaczamy bo jestesmy wielkoduszni to nie zapominamy. Ponadto czesto mamy fioła na punkcie sowjego ego...taka lekka pycha i zarozumialstwo, ale ogolnie jestesmy super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe niw wierze, jak to czytam. Jestem typowym Lwem i praktycznie wszystko sie tutaj zgadza. Lwy gora !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek
POZDRAWIAM wszystkie L W Y jest ok i tak trzymać !!!! Król lew :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem lwiczką i zgadzam się prawie z wszystki, co pisza o lwach......jestem pamiętliwa, wściwa, złosliwa jezeli mnie ktoś zrani, a prawda jest taka, że moze mnie zranić błahostka... Poza tym rzeczywiscie mam baaaardzo przywódcze zdolności, nie bardzo można mna kierować:D Od dziecinstwa marzy mi się pomaganie ludziom, dlatego jestem ratownikiem medycznym- to jest moje powolanie. Mimo tego, co napisalam, ratując czyjeś zycie ma się podwójna satysfakcję..przede wszystkim taką, ze komuś pomogę- latwo mi to przychodzi, nie umiem przejść obojętnie kolo cierpiącego czlowieka....no i druga cześć satysfakcji...to wdzęczność ludzi, bycie poniekąd przez chwilę bohaterem...mysle, ze trzeba mieć takie cechy, aby ten zawód wykonywać dobrze...to nie jest w zadnym wypadku egoizm...ale bycie 100% zadowolony z pracy....czerpie sie z tego korzyść i daje...w taki sposób nie dojdzie do wypalenia zawodowego. Ratując kogoś nie myślę, o tym, ze jak uratuje to ktoś mnie pochwali....ale po calej takiej akcji, gdyby mnie jeszcze ktoś zgnoił, to zapewne dałabym sobie spokój szybko...stres, adrenalina, nadmierne skupienie tak wykańcza czlowieka, a wdzięczność ludzi i poczucie, ze dzieki mnie ktoś zyje sprawia, ze ma sie ochote na kolejna akcję i kolejna....Myślę, ze jednak cos jest w tych przypisywanych cechach zodiakalnych. LWY SA THE BEST:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×