Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PrzyszłaMamusia

Jakie ubranka dla noworodka?

Polecane posty

Gość dominik ambuła
Tak jak pisała przedmówczyni - odzież dla niemowląt w bardzo dobrych cenach znajdziesz tutaj - https://www.kolorowemarzenia.pl Czekaj na okazje, bo naprawdę można nieźle zaoszczędzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam pierwszą radę
i powiem że zgubiła by mnie bo moja córka urodziła się powyżek 60cm i szybko wyrosła z 62 a większych nie kupowałam mniejsze oddałam nowe innym matkom Przy drugiej ciąży wiedziałabym juz że to jaki rozmiar kupie będzie załeżało od winików usg czyli waga dziecka jego rozmiar. Gdybym miała w ciemno radzić to matkom suplementującym swoją dietę w ciąży radziłabym kupic ciuchy od rozm.62 a tym nie stosującym suplementy mniejsze rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam pierwszą radę
A widzę że jedna osoba na forum próbuje ci coś ze swojego sklepu sprzedać i sama sobie podbija komentarze. To normalne -młodą matkę łatwo omamić. Ty się nie daj! Twarda bądź i pamiętaj że małe dziecko nie ma szczególnych potrzeb poza niezbędnym minimum bardziej potrzebnym tobie niż jemu,dla twojego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam pierwszą radę
Kupując sprawdzaj czy gdzieindziej nie jest taniej i berz pod uwagę koszty wysyłek-wszyscy zdzierają bo zarabiają na przesyłkach nie uwzględniając żadnych akcji promocyjnych A ja dzisiaj sprzedaje łóżeczko z materacem i zgadnij ile biorę za przesyłkę? 12zł bo firma wysyłkowa właśnie ma promocję cała paczka jest duża i waży prawie 30kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w sklepie beebaby na stronie www.beebaby.pl. Bardzo dobre gatunkowo ubranka i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanikam
Rozmiar body to 56, większych nie potrzebujecie na pierwszy miesiąc. W tym sklepie wskazanym w poprzednim poście maą takie body w promocji - starajcie się po prostu kupować rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie mamy!!!Prowadzę swój malutki sklepik na allegro to dopiero początki, ale mam już swoich pierwszych zadowolonych klientów i klientki:) Mam pajacyki od 17zł do 24 , kombinezoniki 20zł taniej niż u konkurencji a są identyczne:) zapraszam wszystkie mamy do odwiedzenia mnie na wesolysklepik.pl. Zachęcam również do zapoznania się z komentarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja195981
Witam:) Mam juz dwojke dzieci w wieku 5 i 7 l teraz spodziewam sie trzeciego maluszka,wiec troszke orientuje sie w temacie..odradzam zakupy przez neta wg mnie jednak lepiej ocenic na zywo i porównac wilkosc i jakosc tkaniny ale to tylko moja opinia:)jesli chodzi o ubranka na start,to tez uwazamze kaftaniki sa beznadziejne ,zsuwaja sie podciagaja i plecki golutkie,polecam koszulki zapinane z przodu lub na boku,obie dziewczynki rodziłam latem wiec garderoba raczej była zasobna w ciuszki,na pierwsze dziecko miałąm raczej same kompleciki spioszki+bluzeczka i raczej bez zapinek w kroczku,na drugie dziecko zdecydowałam sie na początek na pajacyki i byłam barzo zadowolona,pod spod zakładałam albo koszulke na krótki rekawek albo na gługi w zaleznosci od pogody,a jesli chodzi o rozmiar ubranek,niewiem czemu wiekszosc osób na blogach poleca 62,dla mnie jest to troche smieszne,gdyz ja zakupiłam ubranka po kilka koplecików w rozmiarze 56 i wcale niebyły zaduze choc waga była 3350 i 3250,dłg 56 i 59:) ciuszki w rozmiarze 62 były ogromniaste i przydały sie owszem ale raczej po 2-3 mscach,dodam ze moje dziewczynki przybywały na wadze według normy i niebyły jakos bardzo drobniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja195981
Tak ze podsumowując temat,teraz bede rodzic w listopadzie takwiec bede musiała powiekszyc garderobe maluszkowi w cieplejsze ciuszki,ale napewno kupie kilka kompletów w rozmiaze 56,i raczej zdecyduje sie po połowie pajacyków a druga połowa kompleciki spioszki+buzeczka,kilka koszulek ,wygodne sa tez spioszki takie do pasa,wiec tez pewnie jakis komplecik zakupie,i napewno bede musiałą zakupic jakis kombinezonik cieplutki,czapeczke,kocyki mam w nadmiarze i rozki tak ze to omine,i to samo w tej samej liczbie zakupie w rozmiarze 62,zeby potem nie biegacpo sklepach:)gdyby nagle okazało sie ze urodziłam 4,5kg choc to raczej mozliwe niejest:)takze zostaja jeszcze czapeczki bawełniane,tez tak po dwie sztuki,i po dwie sztuki łapek,co do skarpetek to sie zastanawiam,wczesniej raczej nieuzywałam,ale było lato teraz chyba raczej zakupie tymbardzie ze bedzie to zimowa pora;)jakbym cos przeoczyła to piszcie co tam jeszcze byłoby przydatne jesli chodzi o ciuszki:)Pozdrawiam wszystkie ciązarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ubranka kupuję w sklepie bellbino.pl jakościowo są naprawdę świetne i służą przez dłuższy czas, zamiast po jednym praniu lądować w koszu na śmieci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu synkowi kupuje ubranka na infante.pl. Ciuszki świetnie sie prezentują i są bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat pajacyki przy maluchach są zdecydowanie najwygodniejsze. Jeśli chodzi o konkrety to np. http://piccolino-sklep.pl/kategoria/161,pajacyki-niemowlece Przede wszystkim znacznie ma dolne zapinanie całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petter
Uważam, że pierwsze ubranka dla dziecka muszą być doskonałej jakości; najlepsze są te w stu procentach bawełniane, bez żadnych domieszek. Ważne jest także wykończenie - rodzaj zapięcia, szwy,itp. Nic nie może dziecka cisnąć i drażnić delikatnej skóry. Polecam kolekcje polskich producentów, sprawdzonych i godnych zaufania. Dobra jakość i bardzo dobra cena w jednym. Można znaleźć takie produkty na przykład na www.Mamitati.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaWoj
Ten sklep Piccolino http://www.piccolino-sklep.pl ma naprawdę ładne ubranka. I do tego ceny bardzo korzystne w porównaniu z sieciowkami gdzie polskich ubranek sie nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko dodam że największy wybór bodziaków, pajacyków, rampersów i wszystkiego co potrzeba niemowlakowi znajdziesz w galerii https://pandastyle.pl/dzieci/body z prostej przyczyny - porównują oni wiele sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdek0
Sporo ubranek kupuje przez internet. Jest mi po prostu o wiele łatwiej to zrobić nie wychodząc z domu. Dzięki za ten wątek, przyda się! Ostatnio odkryłam świetny sklep http://moda.dziecieca.com.pl -znalazłam tu ubrana i dodatki zarówno dla noworodka, jak i trochę starszych dzieci. Ceny są bardzo zachęcające, ale Wasze propozycje są też ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia F
Jestem mamą 3miesięcznego chłopca i teraz już się przekonałam jakie ubranka są najlepsze dla noworodka. Najlepsze jest body z krótkim rękawem i na to pajacyk zapinany przez środek i na obu nóżkach. Najlepsze zwykle bawełniane bez wielkich nazywanych aplikacji bo są sztywne. I nie z weluru czy jakby aksamitu bo wtedy to nie jest 100% bawełny. Żadnych kołnierzy i zapisania na plecach. Ewentualnie body z długim rękawem i do tego spodnie ze stopkami żeby nie trzeba było zakładać skarpet. Inne ubranko tylko na specjalną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKról
No dokładnie tylko bawełniane rzeczy, z napami by łatwo było je rozpinać i zapinać. Też warto zwrócić uwagę na elastyczne szwy na ubrankach. Ja głównie kupuje przez http://escallante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję tanie ubranka dziecięce z bawełny egipskiej są w sumie niedrogie a bardzo dobre jakościowo, kupuję głownie przez internet, ostatnio na lapatte.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadam do tych wszystkich sklepów i widzę te cudeńka to czasem ciężko się na coś zdecydować tak też zresztą miałam jak kompletowałam wyprawkę :) teraz z doświadczenia wiem co przyda mi się przy drugim dziecku że nie ma co przesadzać:) tutaj znajdziecie krótką rozpiskę http://nambi.pl/content/ile-ubranek-dla-noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też o kokonie niemowlęcym. Ja kupiłam taki jeszcze przed porodem w http://www.mituapi.pl/ i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to umiar - maluchy baardzo szybko rosną, wystarczy kilka sztuk body, pajacyków-z jeansów i zapinanych sweterków bym zrezygnowała, bo ubieranie tego to prawdziwa udręka dla mam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
My ostatnio trafiliśmy na dobrą promocję na https://escallante.pl/ i udało nam się od razu zakupić i pajace i rampersy bo ciepło się zbliża. I body:) także jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranka dla noworodka muszą być na pewno wygodne, wykonane z bawełny i powinny być funkcjonalne, dobrze jeżeli dziecko nie wyrośnie z nich aż tak szybko. Dla noworodka warto wybrać ubranka trochę za luźne, łatwiej wtedy ubrać malucha :) Ja wybierałam często białe zestawy np http://www.hoplik.pl/product-zul-9502-Pajacyk-ze-sweterkiem-Mayoral-Newborn-ubranka-niemowlece.html wyglądał wtedy jak mały aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę fajne miejsce txm.pl/niemowlak/odziez dużo ciuszków w naprawde dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×