Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość open ur mind

kazdy facet sie przechwala a tak naprawde....

Polecane posty

Gość open ur mind
nie szmace sie, bo nie robie tego z jakims fagasem jak to napisales/as lecz z osoba ktora kocham. moze Ty masz w zwyczaju uprawiac seks z byle kim... twoj biznes, twoja moralnosc to ze napisalm ze mam 18 lat wcale nie oznacza ze sie tym chelpie. pelnoletnia, w prawnych znaczeniu tego slowa, jestem od 8 miesiecy. mowisz ze dzieckiem jest ten kto sie uczy. przepraszam bardzo, a co powiesz o sytuacji kiedy czlowiek ksztalci sie i podciaga swoje kwalifikacje w wieku 30 i wyzej lat? moim zdaniem wiek nie ma tu znaczenia, bo ktos moze byc dojrzaly w wieku 15 lat, a ktos inny nawet majac 27 moze zachowywac sie jak dziecko. nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
tak na mnie najezdzasz. a ile Ty masz lat? jesli jestes mlodszy/a to zjezdzaj. a jesli starszy/a to zdradz swoj wiek i odpowiedz na jedno proste pytanie, w jakim wieku Ty zaczales/as interesowac sie seksem, swiatem erotyki? dojrzewam, pod kazdym wzgledem, psychicznym, fizycznym, mentalnym, kazdym. nie omija to rowniez checi poznania swiata erotyki. no chyba ze sie mysle, ze poznawac sprawy zwiazane z seksem mozna dopiero hmmm po skonczeniu 26 lat... to ja sama wyznaczam sobie granice, to ja sama decyduje na co moge sobie pozwolic na tym etapie na jakim jest moj zwiazek. to co robie jest dla mnie jak najbardziej morlane. to nie jest topic ktory ma za zadanie okreslic czy to co robie komu sie podoba. napisalam tu w konkretnym celo-bo mam problem. jesli nie umiesz mi poradzic, jelsi nie wiesz co konkretnie pisac aby dotyczylo mojego problemu, to nie pisz, prosta recepta. ja nie potrzebuje Twoje zdania na temat czy jestem kurwa czy nie. jelsi dla Ciewbie jestem to spoko, ciac sie ani plakac przez to nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
zobacz, tyle osob sie tutaj juz wpisalo, tyle madrych i konstruktywnych rzeczy napisali i dopiero Ty zaburzyles/as lad tutaj panujacy. nie pisz wiecej o moim wieku bo to nie ma nic do rzeczy. wystarczy ze jestem gotowa na to co robie. a to ile mam lat nie powinno nikogo obchodzic, wiek natomiast podalam bardziej orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
'n' one thing elesjaks nie jaram sie tym co jest w prawie amerykanskim przyjete jako wiek dojrzalosci prawnej, wiec to wisi mi kompletnie... argument ktorym sobie mozsz podetrzec nos tak jak i kazda Twoja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest jak strumyk : Miło popatrzeć ,ale trzeba pamiętać ,że nie każdy jest odpowiednio bystry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
open ,nie wkurzaj się --> to już takjest ,że niektórzy są niedowartościowani ,mają jakiś uraz psychiczny ,bądź są mutantami popromiennymi. Szkoda ,że jest to normalne ,bo jest to normalnie nienormalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krav Maga
Wiesz dlaczeog nazwała Cię "Kurwą" ? Bo Nie może Ci pomóc i jest zazdrosna jak "blacharka" ;/ Widzisz...nie znacie ludzi, ale oceniacie... krew zalewa... Chcecie poznać kogoś kto nie wygląda na swój? Idźcie do poradni neurologicznej, spytajcie doktora, czy zna jakieś przypadki... Kurwa - osoba lekkich obyczajów Tylko seks jest lekkim obyczajem? a Co powiesz na to, gdy Kobieta przeklina, zachowuje anomralnie? Jest to dla Ciebie do przyjęcia? Znam kobiety, na którę mogłabyś powiedzieć kurwa, ale widzisz One się szanują, chociaż "dają dupy", ale szanują się..nie z każdym i nie wszędzie.. WIesz czym Różni się Kurwa od Kobiety? Tym, żę kobieta się szanuje... Wybacz...ale "kurwą" można być też puszczając obelgii na kogoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony
open ur mind - no wiesz, dumny jestem z Ciebie. Chciałem tej osobie odpisac jeszcze cos, cytując znanych mistrzów w sztuce kochania, ale Twoja riposta w pełni satysfakcjonuje mnie. Dobrze napisałaś:-) Bo jednego z tego topiku nie da sie wykreślic lub zaprzeczyć, mianowicie tego, ze kochacie się, a juz na pewno Ty swego chłopaka. A jeśli tak jest, to miłość panuje. Życie bez miłości - to przemijanie. Niech sobie ten ktoś przemija z książką w ręku, choć wątpię, aby książka u tej osoby często lub w ogóle gościła w ręku. Bo ktoś, kto jest oczytany, wyedukowany i po prostu światły, ten w takim tonie nie rozmawia. A miłość, to nie tylko patrzenie sobie w oczy, wspólne przeżywanie, czytanie poezji, wzajemne adorowanie, ale to też empatyczne wcielanie się w potrzeby drugiej osoby, to również, a może przede wszystkim sex z oralnym włącznie. Open ur mind - tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
to jest tak ze znose wszystko, obelgi w stosunku do mojego wygladu, nazwiska, no ale nie odpuszcze osobie ktora śmie twierdzic ze jestem kurwa. poza ta jedna osoba ktora troszke wyrzucila z odpowiednich torow nasza rozmowe, odzyskuje wiare w ludzi. naprawde! dziekuje po raz kolejny wszystkim kytorzy tu wchodza, z reszta aby tutaj wijsc trzeba najpierw poszukac tego tematu. a to wysilek :) coprawda moja sytuacja jeszcze nie jest w pelni klarowna, bo chcialabym z Nim jeszcze o tym porozmawiac. niemniej mam nadzieje ze bedzie dobrze. On wczoraj sie mnie zapytal czy moglabym teraz z TEGO zrezygnowac. przyznam szczerze ze nie wiem, ze wskazaniem na nie. teraz chyba zaczynam rozumiec slowa , ze mozna stac sie uzaleznionym od seksu i chociaz w moim, w naszym przypadku to nie jest jeszcze seks w pelnym znaczeniu tego slowa, to chyba ja nie moglabym sie obyc bez takiej formy bliskosci z Nim. wiem ze wiekszosc z Was jednak mysli ze smarkula sie zaczela wymadrzac, ale ja naprawde czuje sie na to wszystko gotowa. ciesze sie ze wkraczam w swiat doroslosci, z tym czlowiekiem, i moze poczatki nie sa oszalamiajace ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo open ur mind ,wielkie brawo dla Ciebie ---> chyba nie można Cię nie lubić:) Szczęściarz z tego Twojego chłopaka ,że ma taką wspaniałą dziewczynę . Wszyscy ,co tutaj piszą obraźliwe słowa ,to w rzeczywistści są zazdrośni ,że nie mają takiej cudownej kobiety. p.s. przeczytaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ten topik
dobrze ten topik sie zakonczył. Powiem krótko - to nie żadna smarkula 18letnia to stara wyżeraczka. I tak was wpusciiła w maliny.dziewica hahahahaha. Temat chociaż banalny, jednak co niektórych wciągnąl:) I o to chodzi hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny27
open ur mind : naprawde fajnie sie czyta to co piszesz. Nie czytalem calego topiku ale wydaje mi sie ze jestes mila, wartosciowa dziewczyna z ... troche "niekumatym" chlopakiem. Ja mam dziewczyne od niedawna, robie jej to rowniez jezykiem i BARDZO sie staram zeby jej bylo dobrze, nie wstydze sie tylko PYTAM jak ona lubi zebym jej to robil, jest miedzy nami komunikacja. I naprawde szczesliwy jestem tylko wtedy, gdy ona ma orgazm, moj jest nieistotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
jestem dziewica a jelsi Ciebie to dziwi to gartuluje towarzystwa w jakim sie obracasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ten topik
2. sprawa to to ze jak wlozyl palce do srodka to po ok 15-20 minutach pyta sie czy juz jest blisko... twoje słowa. Doskonale wiem, ze jeden paluszek, to dziewicy sie zmieści, ale tam weszły palce, czyli dziewictwo od ostatniego razu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
widzisz chyba jednak nie wiesz. znam swoje cialo. ogladam je i widze ze blonka nadal jest na swoim miejscu. dziwne? dla mnie nie. a dlaczego? bo zaczelismy od 1 palca( z reszta On ma szczuple ale bardzo dlugie palce).za pierwszym razem bolalo troszke, za 2 juz nie, wiec jego ruszy byly smielsze( blonka nie pekla bo nadal ja widzialam, to chociazby gdy sie mylam) . potem on probowal wlozyc 2 palce. poczatkowo bolalo wkladal tylko troszke. bloka sie rozciagnela. nastepnym razem weszly juz cale 2. ostatnio bylam tak podniecona i mokra ze az sie zdziwilam gdy powiedzial mi ze robil to 2 palcami. myslalam ze juz po blonce, ale ona nadal byla. i jest. wiem bo za kazdym razem sprawdzam gdy sie myje. jest troszke berdziej rozciagnieta ale jest. takie to dziwne? wiesz jest takie stwierdzenie "jak sie popiesci to sie zmiesci". i chyba cos w tym jest. nie zalezy mi na tym zebys sie zastanawial czy podwarzal to ze jestem dziewica. nie o to tu chodzi. powiem jeszcze raz. topic zostal zalozony z innego pwodu. jesli nie wierzysz ze jestem dziewica Twoj problem. ja wiem jak jest wiec niczego mi nie udowodnisz, zapewne ku Twojemu zmartwieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ten topik
ale wiesz, ty musisz byc niezle wygimnastykowana, jak przy myciu ogladasz sobie blonke. Ale juz wierze ze jestes dziewica. Jesli ty tak mowisz, to napweno tak jest.A swoja droga szczesciarz jest ten twoj chlopak. I juz cie lubie open ur mind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
co mowie na to ja.... olewka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ten topik
i tu cię mam, to wszystko pic na wodę ...fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open ur mind
ej sluchaj, juz mi sie nie chce odpoisywac na twoje wypociny. za kazdym razem obiecuje sobie ze tego nie zrobie, a jednak. nudny jestes nie wnosisz nic nowego do sprawy. nie chcesz wierzyc to nie. plakac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ten topik
open ur mind , nie chcę cię frustrować. Jesteś dziewicą, porządną dziewczyną, loda robisz i inne wspaniałości, kochasz chłopaka/i to jest najważniejsze/, martwisz się jego brakiem doświadczenia, sama jesteś daleko zaawansowana w sztuce miłości, jesteś optymistką że chłopak w końcu zaskoczy, fajna jesteś i nie złość sie już na mnie. PozdRAwiam Cię i ....mam nadzieje, ze wszystko OK! Jeśli coś nie tak - to pardon, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj facet ma 30 lat
i jest wogóle niedoświadczony, ja jestem jego druga kobieta z która sypia, jestesmy razem 3 lata ale zanim poznał mnie to 3 lata wczesniej spotykał sie przez rok z dziewczyna z ktora mial swoj pierwszy raz iiiiiiiiii po pewnym czasie od momentu znajomości troche go pytała o kobiety......miał jedna przede mna i zebyscie słyszeli co on mówi , o mnie ze za słabo sie ruszam w łożku poprzednia też za słabo, a on po jednej taki doświadczony:) normalnie mało nie pekłam ze śmiechu....czasem naprawde niewarto słuchać bo w tym wieku facet takie bzdury gada moze zwyczajnie z tego wzgledu ze sam nie jest doswiadczony, bo kochankiem aż takim dobyrm nie jest ale cały czas sie uczymy:) poza tym wiem na 100% że wiekszośc facetów zwyczajnie kłamie co do doświadczenia i ilości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
nie chce mi sie wszystkiego czytac, mam tylko taka mala uwage, dziewictwo to nie tylko posiadanie blony, ale przede wszystkim byie "czystym", czyli zadnych palcowe, orali czy anali, bo co to za "dziewica", ktora robi lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj facet ma 30 lat
Ja jestem dziewica bo mam blonke i mam czyste mysli. Owszem robilam loda i doswiadczylam anala ale to nie powinno byc brane pod uwage. Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×