Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość Do Grr i pozdro
A co jak facet ma taka Balkanska urode tez takich nie lubicie nie przepadacie z takimi w koncu ja taki juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, nie mam ceny, dziwne co?Do doskonalosci wiele mi brakuje Podszywaczu i smierdze jak sie nie umyje - tez dziwne, nie?Topik jest o tym co nam przeszkadza w ciele mezczyzny, toz napisalam co. Gdyby pytano o kobiety, odpowiedz bylaby podobna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem część wypowiedzi kobiet i muszę przyznać szczerze, że jest mi strasznie przykro jak czytam niektóre posty. Czasami żałuję, że nie mam jednej z cech, która wy tak bardzo nienawidzicie - zarozumiałości, zbyt dużej pewności siebie. Przynajmniej wtedy nie ruszałyby mnie posty niektórych \"laseczek\". Cechy które negujecie, a które ja posiadam - niski wzrost -169 cm - niezbyt piękna cera - ale dbam o nia starannie. Mimo tego nadal co jakiś czas wychodzą mi jakieś niedoskonałości. - nie jestem \"macho\" No ale te cechy są raczej niezależne ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, widze ze sie nudzisz pozdroG00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro9685
ahaha dobry tekst POZDRO600 " siedzi caly dzien przed kompem " tak smao jak Ty siedzisz przed kompem na tym za**** forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
dla mnie zadne zakola nie sa przeszkoda,jak ma troche pryszczy to tez nie koniec swiata wkoncu facet nie moze miec gladszej buźki od mojej :p,z kolei nie cierpie brudasów, miodu w uszach,(smierdzace syrki to czasami nieuniknione,wkoncu to facet)ale paznokcie u nog na 5cm sa passe :/ zelatyna na przydlugich wlosach jest ochydna (u jednego faceta kiedys wrecz splywala fuj) nie cierpie butow z taka jakas komiczna blaszka;/ przyciasne,wrzynajace sie spodnie ala-gej sa okropne ,a co do charakteru nie cierpie kobieciarzy ,show-offów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdroo
hej pozdro nie lubisz facetow siedzacych przed kompem ,a sama nie jestes lepsza co nie wejde na jakies forum to widze ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pozdrooo---> w pracy siedze przy kompie bo musze, a ze czesto robie przerwy wiec wlaze tutaj....W domu komp wlaczony non stop bo sciagam cos caly czas.....A tak na marginesie chodzilo mi glownie o znudzona mine, obzarstwo i hodowle wałkeczkow przed tym kompem, a nie samo siedzenie pzred nim - a to mnie nie dotyczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna171
chlopak niemyjacy sie ;-// smierdzacy i zadko zmieniajacy ciuchy i ten ktory pali tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim chamstwo i brak higieny. Wiele mozna wybaczyć ale tych dwóch rzeczy nigdy w zyciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo faktycznie i jeszcze fajki - totalnie dyskryminuja kazdego faceta bez względu na jego zalety, palacze nie mają szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
a dla mnie smierdzacy zapach z ust ale zawsze mojemu Kochaniu jak zapomni umyc zabki przypomniam :) odstarasza mnie tluste wlosy z lupiezem, niepowyciskane pryszcze z biala glowka, brudne zeby z resztakami jedzenia , oglny smrod potu to drastycznie na powaznie grube paluchu z brudnymi badz brzydkimi dlugimi itd pazurami, niezgrabna gruba dupa i prymitywna geba brudne ciuchy i tlusta swiecaca sie twarz + nos czarny od wagrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smród, nie zapach potu, nie zapach dnia codziennego, tylko zwykły smród, który świadczy o tym, że ten ktoś nie mył się i nie prał swoich ciuchów od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy,garbiący się,smród z japy,bez tyłka,małe rączki,wklęsła klata,śmierdzący,wulgarny,tłuste włosy,drętwe teksty,brzydkie stopy,spocone ręce,itp.......oblecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytów
facet w koszulce z krótkim rękawkiemi rozpiętym kołnierzykiem z wystającym futrem koszmar najkoszmarniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkening
jak tak to czytam to chyba ja nigdy kobiety nie znajde: 170cm (pewno za niski) 64 kg ( pewno za chudy) brązowe oczy ( pewno nie zielone) lekkie zakola ( łoj toz to prawie łysielec) nie obgryzione paznokcie ( pewno i tak nie dba o dłonie) zarosta na klacie (pewno ma byc wygolony) przycięty zarost przy ptaszku i wygolone jajuszka ( pewno pedał) leciutki brzuszek ( pewno nie kaloryferek) 4 blizny niewielkie ( pewno recydywista) wszystkie zęby ( pewno zażółcone) prysznic 2 razy dziennie ( pewno mała ilość) krótkie przyciete włosy ( pewno niemodna fryzura) dłubie w nosie jak jestem sam (pewno toż to obrzydlistwo) bekam bo bekać musze ( pewno toż to obrzydlistwo) pierdze bo inaczej zbiorą mi sie gazy i uniosa do głowy i będe miał posrane pomysły (pewno toż to obrzydlistwo) rozmiar buta 42 (pewno za mały) skarpetki zmieniam dziennie (pewno za mało) nie uzywam zelu do włosów (pewno przydałoby sie) mam włosy pod pachami ( pewno jakież to nieladne) coby tu jeszcze napisać...pewno nic bo ja taki nieidelany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
Darkening - facet - tragedia weź sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkening
No chyba trzeba będzie bo tak to ja tylko do zakonu trafie a tam.... nawet po mydło sie nie schyle :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
up up z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoloniuszzzz
buhahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd
Darkening, bardzo dobrze to ujołeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniczka
Darkening ... zapewniam, że Twoje poczucie humoru rekonsempsuje wszystkie twoje "wady" hehe :D nie ma nic gorszego niż bucowaty laluś :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkening
ehhh babeczki stwarzacie sobie tyle problemów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belliiitkaaa
hahaha ale mnie dziewczyny niektóre rozbawiacie... Przykro mi, ze mialyscie do czynie z jakims "serem spod napl.." itd itp... macie mezczyzn za jakich brudasow.. troche to nie fair..ja nigdy sie nie spotkalam z czyms podobnym i nie wyobrazam sobie... biedne dziewczyny... wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamałem się:( Nikt nie lubi chudych:( :( Zgłosze reklamacje kobiecie która mnie takim uczyniła. Matko Naturo juz idę...🌻 na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka_kqeee masz u mnie plusa + że hohoo 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×