Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

a ja tam lubie mojego tarzanka:) wlasnie jego dlugie wlosy przyciagnely moja uwage i teraz sie wsciekam jak je choc troche podetnie bez konsultacji ze mna:P reszta jesli jest uzasadniona jest do przyjecie. w koncu moze kogos nie stac na nowe rzeczy i jak stare sie podra to co ma chodzic nago? Nie obejrzalabym sie za facetem o rudych wlosach i takim dresem ale to kwestia gustu i tzw cechy raczej nie do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona i 3 dzieci
1, 2, 3, dzieci wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Brzydko pachnący oddech,brak zapachu,tłuste włosy,krosty na twarzy,nieogolona twarz,przesadne owłosienie(plecy,klata,tyłek),pupa a la Beyonce,brudne paznokcie,smród,zła postawa ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
- brak higieny osobistej, nie uzywajacy dezodorantu, spoceni, smierdzace skarpetki, jak im smierdzi z ust, - mlodzi mezczyzni, nastolatkowie lub studenci z wąsikiem - bleeeeee - zbytnie owlosienie zwlaszcza na plecach, jak takie wlochy wystaja zza koszulki - fuuujjj - nachalnosc - aluzje seksualne - maminsynkowatosc - narcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej nie lubie tych kretynów co się podszywają na naszych damskich topicach i wklejają takie gówna jak to powyżej...........blllleeeeeeeeeeeeeeee ohhhhydddaaaa..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASTORRR
RYJE W KUBEŁ DZIWKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele dziewczyn odrazu
odrzuca skinów? co wy o nich sądzicie (zwłaszcza nie-nazistach i nie-rasistach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bling bling
Nierozumiem dlaczego jak jakiś chłopak jest dobrze zbudowany odrazu kojażycie go z jakimś dresiarzem, pseudokibicem lub innymi prymitywnymi typkami?? Czy to oznacza że jak jestem dobrze zbudowany to nie znajde normalnej dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
A mnie odrzucają: -tłuste włosy, włosy wystające z nosa -wągry, które aż sie proszą aby je usunąć - brzydkie zęby - spocone, śmierdzące ciuchy - zaniedbane paznokcie - miód w uszach - długie, blade, chude nogi z wstrętnymi czarnymi włosami - zajady w kącikach ust - śpiochy w oczach - ogólny brak higieny osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie luuebieee
- duzych brzuchow - chudzielcow (takich po 180 cm i 65 kg) - niskich (do 175 cm) - w dresach i w adidasach (no chyba ze cwiczy w tej chwili) - metroseksualnych facetow, modnych do przesady, chodzacych na solarke i do fryzjera na pasemka -hehe:)feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was gnojek
-lubię zapalić papierosa -lubię się spocić na siłowni -lubię grzebać w silnikach i innych zespołach samochodowych,stąd brudne ręce -lubię się nie ogolić przez kilka dni wolnego, bo na codzień muszę mieć ogoloną twarz -uwielbiam jak mnie coś pochłonie bez reszty,wtedy nic mnie nie obchodzi -lubię zasuwać seksualne podteksty -lubię gdy rośnie mi adrenalina i czasem komuś przyłożyć Jestem samcem, chodzącą męskością i nie dam jakiejś femi zrobić z siebie gogusia.Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebistapanienka
a ja lubię jak chłopak pisze wiersze :P naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
ale wy niektore baby jestescie dziwne hehe gnojek tak trzymaj.. nie daj sie spedalic :) a ja nie lubie jak facet: nosi obcisle spodnie i koszulki, ma zel na wlosach, nie chodzi na silownie, udaje macho a ma malego ptaszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was gnojek
dla ciebie gnojku za to wyzwisko na końcu pokazuję ci środkowy palec zwrócony ku górze. aneczka 18 już cię lubię.widzę, że po świecie chodzi jeszcze dużo wartościowego "towarku":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nie cioerpie facetów chodzącch na solarium mających wąsiska-fujjjj krzywe zebiska noszących sweter modny w czasach naszych dziadków noszony przez 7 dni w tygodniu arogancji pustactwa chamstwa braku samokrytycyzmu i dystasu do samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby (niezadbane, nieleczone, pożółkłe), a właściwie najbardziej ich brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valdi
Hmm tak sobie przejrzałem Wasze wypowiedzi i wynika z nich, że tylko faceci śmierdzą, obgryzaja paznokcie, pierdzą, bekają maja włosy w nosie i ogólnie są do dupy. Ale za to cieszy mnie to, że kobiety są takie idealne: nie puszczaja bąków, zawsze pachna , maja zawsze umyte włosy, nie maja śpiochów nawet rano, bielizne tez zawsze macie czystą (upławy) no poprostu jestescie super. POzdrawiam wszystkie idealne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgdf
aha i jeszcze nienawidze jak męższyzna mówi : - wziełem poszłem... bleeee..... Zwrócmy uwagę na słowo napisane przez sweet dreams "MĘŻSZYZNA", jak moze Ci przeszkadzac cos u innych jak sama nie potrafisz prawidło napisac słowa MĘŻCZYZNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wymieniam:-nadwaga - brak dbalosci o sylwetkę- przydlugie, brudne wlosy z lupiezem- brzydki zapach z ust, odór alkoholu gdy ja nie piłam- zarost na twarzy ociekajacy potem z resztkami jedzenia-wlosy i pryszcze na plecach- brudne nieobciete pannokcie-spocone ciuchy, brudne skarpetki - smród nieumytego ciała-ser pod napletem- ciuchy z second handu albo po bracie, ciagle te same od X-lat- wlosy w nosie- nieogolone bądz lub chocby nieprzyciete wlosy pod pachami-brzydki zapach dezodorantu, wody bądz perfumNajbardziej mi przeszkadza, gdy delikwent zamiast pocwiczyc (basen, jogging, silownia lub nawet spacer) siedzi caly dzien przed kompem badz TV ze znudzona miną, obzera sie,chla piwo i hoduje brzuch:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro, prawdziwa z Ciebie dama... Nie chce tutaj się kłócić czy cos, ale takie słowa z ust kobiety \"-ser pod napletem\" …dziwie się Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nie klocmy, a tak btw - napletek i ser to nie wulgaryzmy, ot zwykle dosadne okreslenie na....no wlasnie na co? Kazdy wie co to ser pod napletem i ze wiaze sie z mintajowym zapachem niemytego penisa, po co to ubierac w ladniejsze slowa? Zwlaszcza, ze nie wiaze sie to z czyms odpychajacym i rownie odpychajaco nalezy o tym pisac:) Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
errata:mialo byc: wiaze sie z czyms odpychajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×