Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość smaczny konsek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
Hmm ja przy wzroscie 175 waze 65kg :D a ludzie mi mowia ze jestem chudy :( i ku memu zmartwieniu coraz bardziej obrastam sierscia.. niczym niedzwiedz czy cos.. chociaz na tym etapie to co mam na klacie wyglada dosc smiesznie i niegroznie to potem pewnie nie bede juz nigdy kupowal zelu pod prysznic tylko sam szampon... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja
no wlasnie to pierdzenie moj facet tak robil smialam sie bo kochalam wiec comialam aleteraz mowie NIC DO SMIECHU POZA TYM NIENAWIDZE DLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGICH PAZNOKCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
a ja NIENAWIDZE opcinac paznokci.. dlatego dosc czesto zdarzalo mi sie zapuscic.. ale staralem sie je przynajmniej utrzymywac w czystosci i schludnosci. Mimoto majac swiadomosc ze jest to ujemna cecha staralem sie je kryc w miejscach publicznych :D z czasem wyrobil sie u mnie rodzaj nawyku ze zawszse trzymam rece tak ze nie widac paznokci.. :) teraz czasy sie zmienily i pomimo iz nawyk pozostal jesie troche to juz nie zapuszczam bo zaczolem grac na gitarze i nie ma mowy o dlugich pazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duze usta
gdy patrze na faceta co ma duze wargi od razu mi sie nie dobrze robi, nigdy bym takiego nie pocalowala bleeeeeeeeee albo dlugie wlosy wystajace z nosa fujjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od faceta nawet fajnego z charakteru odpychają mnie: higiena: - zapach potu -brudne i/lub nie obcięte paznokcie -wągry (takie bardzo dojrzałe, których nie usuwa), pryszcze -żółte zęby, z widoczną próchnicą i kamieniem -szorstkie dłonie z odciskami -bardzo popękane, spierzchnięte usta -tłuste włosy, łupież, za długie poza tym: -tłusty brzuch a la galareta -małe dłonie, małe stopy -niski wzrost -farbowane i/lub mocno nażelowane włosy -mały dziewczęcy nosek -owłosione plecy -ciastowata twarz -chudość, kościstość, brak klaty, małe ramionka -pakero, kołyszący sie na boki o dresach i innych nalanych gębach nie będę wspominać, bo to osobny rozdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimki psia wasza mac
Beczke mam z tych waszych wypowiedzi... kazdej wypunktowujacej wszystkie Bardzo Złe Cechy U Facetów lasce zalecam kupno lusta. W ogole ciekawe ile z was odwazyloby sie zamiescic swoja wypowiedz, gdyby istniala koniecznosc zalaczenia z wlasna wypowiedzia WLASNEGO zdjecia!!!!! Jakie macie prawo oceniac innych, gdy brakuje wam nawet odwagi do pokazania wlasnego oblicza?? Ale co tam... wyzywajcie sie.. to nic nie kosztuje... a moze lepiej bedzie wam sie spalo BUAHAHAHAHA PS wszystkim feministkom zycze obnizki VATu na wibratory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsenna noc
A skad wiesz czy brakuje nam odwagi?? czy my tu kogos oceniamy?? nie mow tylko ze ty zadnych wad u kobiet nie widzisz bo w to nie uwierze... a z reszta sa gusta i gusciki jednej sie moze podobac brzuszek drugiej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąchy - fuuuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusica
ciałko jak z oazy takie różowe, świńskie i jak dotkniesz go to nie wraca do pierwotnego kształtu śmierdzące skarpety( i takie mokre -jak zdejmie buty i zostawia ślady na panelach) głowa o kształcie pustaka( jak go mama nie obracała w wózku jak był mały) zapadnięta do środka klatka albo odwrotnie- miseczka B uszy zbudowane z jednego płata bez małżowin usznych płaskodupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimki psia wasza mac
a ja (drobinke przeinaczajac temat) u BAB nie lubie glupoty... UUUUUUU... wyglada na to ze zadna z was nie skosztowalaby mojego CHUJA... wasza strata.... wrrrr... wrrrrr.... wrrrr... wibratorki odpalone ??? BUEHEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do waszej psiej mocy
do wad kobiet masz inny topik zalozony a jak tam u ciebie pani basia raczkowska zajela sie juz twoim "chujem"?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetka70
Wkurza mnie jaki piszecie o umięsnionych facetach jak o napakowanych. Mój mąż jest wysoki i mocno barczysty, co zawdziecza ćwiczeniom, natomast nigdy nie brał sterydów ani innych świństw. NA siłownię chodzi teraz raz na tydzień bo nie ma czasu, ale to chyba nie przesada? Wolę faceta, który wygląda jak facet, a nie jak listek na wietrze. Najgorszy jest brak higieny i tu się zgadzamy. Ja NIGDY nie pozwoliłabym się dotknąć facetowi przed prysznicem - dotyczy to zarówno jego jak i mnie. Jest to oczywiste dla nas obojga. Absolutnie aseksualny jest tłusty brzuch i zaniedbane stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy warto o tym pisać, ale ..... Nie zauważyłem, by jakakolwiek lala napisała, że w facecie odpycha ją .... kasa ..... Domyslam się, że kasiasty, bądź wyglądający na kasiastego, jest pociągający ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna biala kawka
no coz temat dotyczy wad/cech ciala faceta panie lolku42 jesli chodzi o kase to stasznie mnie odtraca jak facet podczas rozmowy ze mna mowi jaki to ma samochod, mieszkanie itp rzeczy wtedy obracam sie na piecie o 180% i uciekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrzuca mnie mocny zapach potu - dla mnie higiena jest najważniejsza. No i też średnio wyglądają czarne i zadługie paznokcie, bo w końcu samo mycie i obcięcie ich zajmuje max 5 minut więc w czym problem. Pozostałe cechy wyglądu mi nie przeszkadzają, jestem w stanie wszystkie zaakceptować. Ale i tak wole pączusi niż chuderlaków. I wole misia na klacie niż łysą góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelcia srelcia
a ja nie znoszę u facetów długich, cienkich i przeważnie tlustych włosów związaych w kitkę, lubię normalnie krótko ostrzyżonych po męsku. Nie lubie też jak łysiejący facet (a coraz więcej młodych ma ten problem) ma długawe włosy, już lepiej jakby przyciął je maszynką nr 1 albo 2. Tak robi mój mąż i wygląda super, a długie włosy tylko bezlitośnie obnażają te zakola bądź łysinkę na czubku głowy. Apel do facetów - NAPRAWDĘ LEPIEJ ZGOLIĆ RESZTĘ WŁOSÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildchild
hahaha rozpierdalacie mnie:)) niektore to maja wymagania nie z tej ziemi,jakby same byly jakimis pieknosciami,a pewnie to niedowartosciowane i zakompleksione panienki.nie mowie oczywiscie ze wszystkie,niektore posty sa w miare normalne hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to znam..
z domku niestety... Moj braciszek: - po co myc zabki jak sa gumy orbit - wloski tluste... to dam duzo zelu i nie bedzie widac - pazurki brudne... a laski i tak na to nie patrza - tylko sie splucze pod woda i juz moge ruszac na podryw a jak cos to od tego sa przeciez dezodoranty - "widzialas siostra kiedys takiego napakowanego kolesia?" - "eee...nie prasuje tej koszuli bo i tak ubieram sweter" a pozniej leje sie z niego na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildchild
niezly debil z tego braciszka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek 18
Kocham wszystkich mężczyzn ,przytule ich do swego łona , bezwzgledu na wady i inne rzeczy które przeszkadzają pochwiakom... pochwa zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby, zęby, zęby - może dlatego, że moje mi się nie podobają, to spoglądam na zęby... odpadają braki w uzębieniu, potrafię się dopatrzeć braku siódemki... Niski wzrost - do 175cm brudne paznokcie styl a`la Radziu Majdan otyłość, i ogólnie nadawaga krótkie nogi duży tyłek kretyńskie, wymyślne fryzury, farbowane włosy... krótkie są najlepsze. brudne stopy i wogóle brak higieny ale widze, że baby to gorsze w wymaganiach od facetów...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moldecka
Wada jest to zła cecha charakteru,więc stwierdzam,że zdecydowanie nie znosze u facetów szowinizmu i zdecydowanego(nieuzasadnionego)zganiania kobiet na niższy szczebel(nie myślcie tylko,że jestem feministką.A co do wyglądu to nie toleruję braku higieny osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze mi się przypomniało: PENSETA U FACETA! Nienawidzę wyregulowanych, gejowskich brwi, no chyba, że akurat facet jest gejem, to mi tam nie przeszkadza, bo ja z nim spać nie będę. I nie cierpię długich włosów z pasemkami - bleee, Boże jak to wygląda! Ale prawda jest taka, że jak bliżej facet poznam, to nawet to nei będzie miało może znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metii
jak sie oglada za innymi babkami i to przy swojej kobiecie.. brrrr.. jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odrzuca: -z wyglądu: tłuste włosy zapach potu wąsy(bleee) i broda dłuższa niż 3-4-dniowa ;-) brudne paznokcie dredy -z charakteru: narcyzm bezczelność prostactwo w zachowaniu i obyciu mamisynkowatość Reszta ujdzie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak kobieta wyzej: narcyzm, prostactwo, chamstwo...,brak jakiegokolwiek obycia i kultury, agresywność (tu juz calkowicie mnie sobą odrzuca), zadufanie w sobie, wieczna chęc dominacji nad partnerką, wywyższanie się, olewanie wszystkich i wszystkiego...uznawanie wyłącznie wlasnych racji mimo posiadania jasnych i odwaznych argumentów przeciwstawnych drugiej ze stron :O masakra.......... :O:(:O:(:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeee
a mnie facet odrzuca tym jak podchodzi na imprezce do mnie zalany w trupa i powie: hejjjjj malenka! patrzac wylacznie na moj biust. ochydztwo. albo jak nosza obcisle koszulki bo wtedy nie wiadomo czy to homo czy hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×