Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co

Moje dziecko ciagle mruczy...co mu jest?

Polecane posty

Gość co

Moja corka ma 5 miesiecy-skonczone i caly czs pomrukuje,nie placze tylko mruczy.Czy ktos spotkal sie z takim czyms. Moze je nie takie mleko i pobolewa ja brzuch czy co.Bo ja juz sama nie wiem Ogolnie byla bardzo grzeczna,nie daje juz sobie rady,caly czas trzeba ja zabawiac Moze to mruczenie ma jakas przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka
Mam podobny problem mój synek ciągle steka albo mruczy prawie wcale nie płacze ! Jak go zabawiamy albo trzymamy na rekach to wtedy jest dobrze. Jakby sie denerwował sama nie wiem... Jest zdrowy . Jutro ide na szczepienie bede wypytywac lekarza :) Pozdrawiam napisze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
czekam z niecierpliwoscia co powie lekarz.Moja corka tez jest zdrowa,ale przy nast.wizycie tez musze o tym wspomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka
Przepraszam ze tak późno pisze Okazało sie ze mój maluszek ma kilka miejsc z sucha skóra na ciałku takie małe placuszki ledwo widoczne troszke chropowate i okazało sie ze to nie tylko z przesuszonej skórki ale z alergii badz pokarmowej badz od jelpa. Jesli to pokarmowa to to mruczenie moze byc zwiazane z lekkimi bólami brzucha , ale w moim przypadku to chyba swedzenie skóry . Jak biore karolka na rece lub otrze sie ubranko o skórke to mu to musi ulge przynosic i przestaje. Na poczatku myslelismy ze wymusza na mnie branie na rece. Lekarka mi podpowiedziała o co to moze chodzic bo sama bym na to nie wpadła. a jak córeczka? Moze ostatnio tez cos nowego dostala do jedzenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×