Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastOOlata

beznadziejne imiona/

Polecane posty

Gość jak wam sie podoba
Leon????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzelmina
nastolatko a kim ty jestes ze przywlaszczylas sobie ten zaszczyt oceniania co jest ladne a co nie?? Bogiem nie jestes, sedzia tez nie, tylko gowniara, co ma 15 lat i nie wie jeszcze nic o zyciu a tym bardziej nie zna slowa takiego jak TOLERANCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlejn 123
a co sadzicie o Delfinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imiona
dla chłopca : Jakub, Krystian, Oliwier albo Adrian a dla dziewczynki : WiktoriA , Olga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuuuu
a ja mam Mariolka .. to dopiero porazka 😭 moja córeczkę nazwę maja :) a synka Dawid ... pięknie cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojeju
mnie też się podoba imię Wiktoria i Oliwia. Bardzo fajnie, ze pół klasy, do której pojdzie moja córka to będą same Wikitorie i Oliwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imiona
a no tak będzie :O same Wiktorie i Oliwie będą - co nie zmienia faktu, że ładne imiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ela
A ja tam się cieszę , że ludzie nadają swoim dzieciom beznadziejne , pretensjonalne imiona jak Wiktoria , Weronika , Samanta albo Mariela , bo przynajmniej jak moja córka pójdzie do szkoły , to będzie jedyną Anią , Ewą albo Sarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imiona
też bym nie dała na imię córce - Wiktoria ani Oliwia - bo nie chciałabym żeby była jedną z 10 w klasie:O chociaż może zanim będę miała tą córke to wyjdą z mody te imiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuuuu
a wiecie ... mam np kolezanke ktora ma na imie Marysia... jest taka sliczna ze to imie dodaje jej tylko uroku ... i kazdemu mile sie teraz kojarzy.. wiec to chyba od osoby zalezy.. bo jak do jest jakis brzydki dzieciak to marysia wzbudza tylko smiech a jak to jest ladna sympatyczna dziewczuna to od razu inaczej sie takie imię odbiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojeju
wogóle się nie znacie. Wiki i Oliwka rządzi. A i jeszcze zapomniałabym o hicie sezonu, no przecież Amelka, no a jakże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppp
ech, nastoolatka.... sama inteligencja bije od ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysek
Najpiekniejsze to imie Marta:)) hih... a z meskich to lubie Tomek i Artur...uhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się spotkałam
z imionami: Eufrozyna, Frydolin, Rafael, Cypis, Pamela, Astrid Moje ulubione imię to Agnieszka. A nie dałabym też dziecku na imię Kacper, bo mój pies się tak nazywa Co do imienia Maria-to wiele osób używa zdrobnienia Maryla, które też mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Moim zdaniem to własnie bardzo fajny zwyczaj nazywać dziecie orginalnymi imionami ( i nie chodzi mi tu o Staśka, Włodzimierza, Witalisa czy Gienka...) Sam się nazywam Fabian i ciesze sie że nie jest to jakieś nudne i często powtarzające się imie jak Piotr czy Paweł czy Maciek. Oczywiście nic nie mam do tych prostych imion, że sa brzydkie czy co. Tylko jak np. w szkole mówią FABIAN DO TABLICY to od razu wiadomoo o kogoo chodzi, nie jak PIOTR DO TABLICY to wstaje nagle pięciu :P pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Roma
nastOOlatka, bierzesz coś na uspokojenie? Bo chyba by się przydało :O Czy jestes jedną z tych nastoletnich omnibusek "Piszcie jaki macie problem poradze na fszystko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Morderyka
należałoby sprawdzić jak imię współgra z nazwiskiem: Nicole Kapuściak - to jest masakra dopiero. Znajoma połżna przyjmowała też na świat Dolores Miednicę i Aladyna Grzyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaa
w jakimś serwisie ze świętymi imionami na szczycie popularności figuruje ...: Kwadrat. ja jeszcze dorzucam Gniewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moureen
...czyli Magdalena która Kocha Oskara, i przepada za imieniem Daniel i Diana. Phi. Kto mi zabroni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ autorko,tym tematem sie nie wykazałas,a może właśnie sie wykazałaś jak już ktoś wcześniej napisał kompleksami i brakiem kultury...chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego...inteligentniejsi będą wiedzieć dlaczego ,sama autorka...wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Problemem w społeczności nie jest do końca samo imię, ale samo wyróżnianie się z tłumu. Nie musisz mieć nie wiadomo jak kosmicznego imienia, żeby być wyśmiewanym (w najlepszym przypadku). Problemy tego typu dotyczą przede wszystkim ludzi młodych. Wystarczy, że np. bardzo dobrze się uczysz i to wyróżnia Cię w Twojej klasie - wystarczający powód, żeby być nielubianym. Czasem mam wrażenie, że zwierzęta są od nas lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
"Człowiek człowiekowi wilkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pindy, dziećmi się zająć a nie na necie siedzieć!!!!!!!!!!!!!! chcecie się dowartościować tymi tekstami bo same nie jesteście pewne czy dobrze dziecku dałyście na imię. Nie wczuwajcie się tak, bo to nie wy będziecie chodzić z tymi imionami. A jeśli ktoś się będzie śmiał z jakiejś Nikoli, Dżesiki czy Kewina to przez takie pindy jak wy!!!!!! bo dzieci same sobie nie wymyślą, że to coś dziwnego tak mieć na imię. Wysztko przez takich rodziców patologicznych, którzy nie wpajają dzieciom tolerancji dla wszystkich tylko przy nich naśmiewają się z innych ale to świadczy tylko o waszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zero szacunku wstyd
śmieszne jestescie ,kazdy ma prawo nazwac dziecko jak chce ,mnie np. nie podobaja sie imiona typu :Zosia ,Zuza,Franek ,Antosia ,Stasia ale jezeli ktos ma zamiar tak nazwac dziecko to ok ,to jest kwestia indywidualna ,nie macie za grosz tolerancji w sobie !no tak jaki kraj atcy ludzie .Jestesmy krajem ograniczonym ze tak powiem nawet troche zacofanym ,tu juz nawet nie chodzi o imiona ale ogolem ! moje corka rowniez ma oryginalne imie nie jakies z telenowel czy z filmow ,dalam jej takie imie by czula ze jest kims wyjatkowym w moim zyciu ,ze wraz z jej narodzinami ,ja rowniez sie na nowo odrodzilam .Czepiacie sie ze imiona trafiaja do nas z obcych narodowosci ,owszem a czyz np. Aleksandra nie pochodzi z Grecji?! wiekszosc imion ktore na co dzien uwazacie za polskie tak naprawade wywodza sie ze Rzymu czy z grecji sa tylko bardziej zmiekczone na nasz jezyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocia
A ja nosze rzymskie imie Oktawia, z początku mi się nie podobało, ale czasem przywykłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×