Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy ...

Pytanko ...

Polecane posty

Gość Pomocy ...

H?ej mam pytanie do kobiet w ciąży .. w którym miesiacu widac u was bylo ciaze i ile wazylyscie w czwartym miesiacu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama
Jestem teraz w czwartym miesiącu ciąży i przyznam, że już widać, spory brzusio, a ważę 5 kg więcej. Ale to sprawa indywidualna każdej kobiety, u niektórych nic nie widać w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Ja schudłam ok 3 kg w pierwszym trymestrze normalnie jedząc. Jem mało słodyczy i przeważnie 3 posiki w ciągu dnia, dojadam owocami. Zaczął się dopiero 14 tydzień i troszkę widać zaokrąglony brzuszek. Ale tak właśnie jest że u każdej kobiety wygląda to inaczej. I każda ciąża może być inna. W poprzednie przytyłam 25kg taki miałam apetyt a szczególnie na słodkie- a teraz lekarz powiedział ze moge przytyć tylko 12 kg (jak nie dostane wilczego apetytu to tak pewnie bedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 17tc, czyli kończę 4 m-c i i na piczątku schudłam 3kg, a teraz ważę 1kg więcej niż przed ciążą. Jak mam obcisłą bluzkę to widać brzuszek, taki malutki, ale tak normalnie to jakbym się lekko zaokrągliła. W zasadzie to jak ktoś nie wie to trudno się domyślić, ale może to dlatego że nie byłam bardzo szczupła przed, taka sobie. Podobno brzuch wyskoczy mi w 5 m-cu tak mówi mój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia33
W pierwszej ciąży widać było zaokrąglony brzuch pod koniec 4 miesiąca. Przez pierwsze 2 miesiące nie miałam apetytu, więc na początku schudłam. W rezultacie przytyłam bardzo niewiele. Teraz jestem po raz drugi w ciąży, w 11 tygodniu i mam olbrzymi apetyt. Już mam zaokrąglony brzuch, ale to pewnie wina tego wilczego apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek było widać juz w trzecim miesiącu. Teraz jestem w piatym i w sumie przytyłam 5 kg, ale brzuchol mam juz całkiem spory, no i odkąd zaczął sie 5 miesiąc, to apetyt mam nawet za troje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze 4 miesiac i mam 4 kg na plusie i dosc spory brzuszek. Tak na prawde ciazy nie widac tylko jak zaloze plaszcz, ktory jest dosc czeroki bo w inne fasony sie nie dopinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w drugim edac u lekarza zapytal czem wypinam no i zabronil noszenia oislych spodni urodzilam slonika 4.350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La mamma
W czwartym zrobiła się taka mała twarda piłeczka. W sumie przytyłam 20 kg, zrzuciłam po 4 miesiącach karmiąc dziecko na żadanie i nie dając mu nic innego do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nabieram ksztaltow tak od okolo... przelomu 6/7 miesiaca... w 4 miesiacu wychodzilam za maz i nic nie bylo widac.. patrze na zdjecia jak ja w tym gorsecie... niewazne.. w 4 miesiacu wazylam tyle co w 1.. (schudlam w 2 miesiacu) .. teraz jestem w 8 i mam ekstra 9 kilo.. jeszscze miesiac.. moge jeszcze zlapac drugie tyle... choc pewnie nie?? indywidualna sprawa... generalnie nie mam zadnych smakoow.. nie ciagnie mnie zadne zarcie... jjem mniej a czesciej... i .. tylko w brzuszek mi poszlo.. i w policzki.. reszta bez zmian.. no moze pupka tez jakby tak teges... ale ogolnie zle nie jest.. jak narazie.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo widac malutki brzusio na początku czwartego.Ale z tym to jest inwidualny tok każdej kobiety.Spoczątku chudłam,potem tyłam 1 kg miesięczne a pod koniec zdarzało sięże w tyg. 3-4 dosżły.W sumie przytyłam 25 kg ,żeby ważyć tyle co przed ciążą musze pozbyć siejeszcze 6 kg,ale i to się żuci w końcu jestem 2 miechy po poirodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×