Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LOOOL

ZAFASCYNOWANY NIEZAFASCYNOWANA KOBIETĄ NA FORUM

Polecane posty

Nie boj Zaby Wdowko....kto by sie tam tematem przejmowal Czemu juz nie siedzisz u CachareL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie pary czyli kto ?? procz Cach i Wikarego ?? bo ja nie w temacie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Prosta i Salut ???? :P dobra teraz to Twoj nowy dom ;-) hyhy a ja jutro do pracy ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic moze i moj...i tak pewnie pojdzie na dno jak reszta moich :P a chodzi mi o to ze to Twoj nowy dom ;-) a Robota sie chwale bo od jutra normalnie mam juz platne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bedzie wspolgospodarzem mojego domku....no nie karz sie prosic 🌼 Zarabiac bede w granicach 1500-2000 zl ;-) z tym normalnie to chodzilo mi o to ze do tej pory mialem Szkolenie bezplatne a jutro zaczynam normalna prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka Wdowka...mozesz byc pokojowka i chodzic w samym fartuszku ;-) Co do wynagrodzenia to sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOL M D TY to jesteś heheheheheh same efascynacje!! co jest z Wami ??!! tu już się fascynować nie ma kim bo wszyscy bruceci przystojni i wysocy zasascynowani buuuuuuuuuuuuu😭 w fartuszku samym a najlepiej bez:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowy jejejejejeej wszysscy wiedzą- mądrej, pięknej i z dobrym charakterem koniecznie przed 20-stką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze was chwilowo opuscic :P ale za niedlugo wroce Maalutka 🌼 Wdowka🌼 Purpurowy🖐️..milo zes sie pokazal....zostan z nami a znajdziemy Ci ta dziewczyne ;-) dla wszystkich i po batoniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee wieloryby lapie tylko z Abu po kilku piwach ;-) Zaraz idem sie wykapac ( bo juz pozno :P) w moim super plynie do kapieli o zapach wanilii hihihii Wdowka bo Ty jestes specjalna pokojowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowy zostań znajdziemy Ci taką jak mówi LOOL a jak nie będzie czegoś miała, to dorysujemy heheheh za kfiatuszek jesli szczere ja nie dziękuję usmiecham się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowka wybredna jestes :P Maalutka...ja daje tylko szczerze prezenty :P Dobra ja ide... wroce kiedy wroce ;-) 😘 dla Pań 🖐️ purpur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×