Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LOOOL

ZAFASCYNOWANY NIEZAFASCYNOWANA KOBIETĄ NA FORUM

Polecane posty

ja tez nie narzekam na moja prace :P mi sie podoba.... JAK MOGLAS NIE ZAUWAZYC CZERWONEJ LAMPKI :p:p:p:p to taka zmylka ;-) NOOOO wreszcie rozumiem co jest napisane w TWojej stopce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie....ale nie skumalem ze to Grace Jones :P:P Masazysta jest w drodze...czekaj czekaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo zapytac ... kogos odpowiedniego - kto pyta nie bladzi :P najbardziej mi sie podoba cytat: \"je sans en moi mon coeur qui bat\" (nie wiem czy nie walnelam byka w ortografii :P) a ile latek ma ten masazysta? i zcy taki przystojny jak ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mozna bylo zapytac...:P:P nie powiem Ci czy zrobilas jakies \" byki \" czy nie....bo sie w cholere nie znam na tym :P:P Masazysta zaraz bedzie ;-) Jade do kumpla na piwko.. 🌼 dla Ciebie znow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelowa welcome w skromnych progach mojego Topicu ;-) Wynagrodze Cie napewno...ale nie teraz..bo sie spiesze 😘 Mamm nadzieje ze za zle mi tego nie bedziecie Mialy.. 🌼🌼 dla was Koffane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ;-) Rozumiesz ze po herbatce na dobry poczatek dnia...z sokiem...z cytrynka...:P:P Mi sie przyda taka goraca herbatka..bom sie rozchorowal....:( 🌼 dla was na dobry poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOOOL---> biedactwo...grypka Cie dopadla?? ale ranny ptaszek z Ciebie ;) ja zaserwowalam juz sobie kawke na poczatek dnia w pracy ale juz mi sie konczy...mozesz mi zrobic druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Karmelowa 🌼😘 Wdowka 🌼😘 Cos widze ze tu malo sie ostatnio dzieje....nie staracie sie moje Panie :P:P Ja leze chory w lozeczku :( przydalby sie oklad z cieplych piersi... Karmelowa piszesz sie na to ;-) Zycze milego dnia...wypije sobie herbatke i ide lulac...bo sie slabo czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowka dziekuje za rade....chyba tak zrobie ;-) Dbaj troche o ten topic...zeby nie zatonal...😘 lecem sie polozyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
Daniel 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty LOOL - jeszcze nikt cie nie oswiecil? poczekaj zaraz zejda sie tu tacy co zaczna cie oswiecac jaka ja jestem beznadziejna hhihihihihi falszywa, glupia..... bawia mnie tacy hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dlugo na mnie zaczna najezdzac ;-) Ale kto by sie tam tym przejmowal...dla mnie jestes OK 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka 😘 Topic juz aktualny nie jest...bo juz sie zafascynowalem jedna kobieta :D ale pogadac tu zawsze mozna ^^ NO opowiadaj co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaleś jakie topiki to przypominam:) nie wiedzialam, ze nieaktualne u mnie jak zwykle dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolonizator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bywalec
nie ten :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bywalec
a gdzie?? za krzakiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×