Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to miej pieczę nad młodzieżą wrocławską ! Iguś - a Ty idź popatrz czy czasem TWA nie pociąga w ukryciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane moje ! Życzę Wam udanych zakupów i pomyślcie o mnie,że ja siedzę w pracy i robię dobre wrażenie na szefie. Do jutra foremki !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Kawoszki i nie tylko Flowka dobry uczynek dzisiaj zrobiła i obudziła TWA o przyzwoitej porze (hahaha Flowka było minutę przed umówionym czasem:P), zaraz się zacznie wiercenie no i w końcu w lustrze łazienkowym będę mogła podziwiać swą urodę a także wdzięki.... ale zanim to się stanie zamienie się w kurę domową odbywającą stosunki jedynie z mopem i odkurzaczem !!! Wieczorkiem pójdę podziwiać przystojony świątecznie Rynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> To \"...i nie tylko\" to o mnie? :P Co do Twojego ostatniego wpisu do mnie (daleko to bylo... zaszalalyscie ostatnio) to zgadzam sie, ze jest fantastyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że do Ciebie !!! Nie znam nikogo więcej kto nie lubi kawki, staram się o tym pamiętać. Ale może Ptaszysko pójdziemy na kompromis, Ty mnie nauczysz pić wstrętne piwsko, a ja Ciebie pyszną kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No widzisz... bo ja lubie smak goryczki ;) Lubie wszystkie smaki :) Poza slonym... Ale do piwa zawsze mozna dolac soku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ty powodujesz , że ja wybucham taką salwą śmiechu, że aż mnie skręca w rulonik, fajnie mają ci którzy są z Tobą na codzień, oni zapewne tryskają wesołością bez końca. Nikt mnie tak rana nie potrafi rozbawić !!!!!!!! Pod tym względem jesteś niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No ja sie bardzo cieszy, ze dzieki mnie ktos sie usmiecha :) Tyle, ze nie rozumiem z czego... Hmmm... tez bym sie posmiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No teraz to mi pojechalas po rajtach... ;) Ja raczej nie potrzebuje szczegolowej instrukcji... (a przynajmniej nie zawsze) Wystarczylaby mala wskazowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Co Cie tak zdziwilo, ze dostalas az wytrzeszczu?? ;) Ale pisanie DRUKOWANYMI to nie znaczy, ze zaraz musze miec w lapie instrukcje w pieci jezykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Mam w skrzynce awizo a to oznacza, że ... przyszła twoja przesyłka !!!!! :D Baw się nazdzwyczaj wspaniale na spotkaniu i odezwij jak wrócisz ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Mam nadzieję, że się dobrze bawisz - gdziekolwiek jesteś ! Moje gg nadal nie chodzi więc postanowiłam zrobić coś pożytecznego i ... ubrać choinkę ! Nastroiłam się swiątecznie dziś w pracy gdzie ubierałam z koleżanką aż trzy choinki. Jak dociągniesz do domu daj sygnał - pogadamy na Skype !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Nie doczekałam się Ciebie więc trudno. Idę spać moja droga - jutro znowu do pracy. Ładnie pobalowałas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D A jutro tupot białych mew? Rano obowiązkowo kawka i napisz jak się bawiłaś. Odczytam sobie w pracy jak będzie okazja. Buziaczki na dobranoc ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×