Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No - prostytucja ! Bo jak będzie jakiś taryfikator usług to juz nie nazywa się bzykanko ! :D Ukarają czy nie - ale przyjemności nikt mi nie zabierze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic nie wiem dalej, bo globus to globus, nie wiem czy po tabletkach przechodzi. A rybka jest potrzebna i jeszcze śledzie muszę kupić, bo jakby Ptaszysko przyszło, żeby było czym poczęstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ! Ja też muszę się przejść po karpika koniecznie! Może w jednym sklepie złowię coś więcej niż tylko rybkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karp to ma być karp a nie jakiś mutant ! Smażony, ładnie zarumieniony i ślicznie podany! wszystko na ten temat! O rany! Ale głodna się zrobiłam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest śmieszne!!! To cała ceremonia. Zaczynasz od tego , że musisz mieć rybny talerz, a kumasz jaki to jest? Karp leży w całości z płetwami i ogonem i jeszcze jest w galarecie. Frykas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to preferuję smażonego ! Może być też po grecku (o Boże! polski karp po grecku) ale wtedy trzeba go wyfiletować. W tym mistrzynią jest moja dobra kolezańka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeżyję jutrzejszy dzień, a właściwie pół dnia, już będzie dobrze Flowcia. Po wyjściu z sądu do Ciebie zadzwonię. Jestem gotowa stoczyć ostateczną bitwę, więc nie cofnę się przed niczym. Trudno, muszę być bezwzględna, ale to tylko dla mojego dobra, najwyższy czas skończyć to przedstawienie. Bądź ze mną myślami!!!! Obudź mnie o 9.00 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jak w banku ! Punkt 9.00 dzwonię ! I oczywiście trzymam kciuki za jutrzejszą sprawę ! Teraz idę zrobić kolacyjkę i będe oglądać LOST. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowcia zakupy zrobiłam, pojechałyśmy do Tesco!!! Mam świerka upragnionego, poźniej pójdzie na taras. Zaraz go przystroje, zawieszę srebrne bombki i dzwoneczki, posypię włosem anielskim i będzie cudnie. Igusie usciskałam, dostałam od niej dwa śliczne notatniczki[takie jak zbieram], nasza psiapsiólka wyjeżdza do mamy i będzie dopiero po Nowym Roku. Mówiła mi, że szefowa ją cały czas zgnębiła telefonami w szpitalu jakby nie umiała zrozumieć, że Igam jest chora i potrzebuje spokoju. Jednak dla niektórych pieniądze to wszystko. Całuski do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robię kawkę z mleczkiem, czekolady ani batonika nie mam, ale zjem mandarynki. No i grzech największy, z tych nerwów kupiłam fajury. Wiecie, to cholerny stres, tymbardziej , że tak naprawdę to powodów do rozwodu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się tak, jakby mnie ktoś pokroił na malutkie kawałeczki, muszę się pozbierać do kupy, ale mam prawo do żałoby i łez. Więc pozwólcie mi... popłaczę trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Kazdy grzech bedzie Ci dzis wybaczony ;) Nawet wstretne fajury ;) A czekoladka by sie przydala... Jakis Grzesiu chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, to nie było warte by sny tym karmić uparte by stawiać duszę na kartę ach to nie było warte. Ach, to nie było warte by nosić łzy nie otarte i by mieć serce wydarte to wcale nie było warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Płacz, płacz, to Ci dobrze zrobi. A potem weż się w garść ! Trzeba żyć nie tylko dla innych - czasem po prostu tylko dla siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory JA-TWA , że podglądam , ale WITAJ w klubie - ja za każdym razem miałam wrażenie, ze się uwolniłam i detchnełam z ulga, ale pomimo to ,było mi smutno .... i płakałam sama nad sobą. Na ten los. Ale to mija .... i jest o.k. Jeśli to był błąd , to przecież nikt nie umarł i czasami ludzie wracają do siebie .... Czas pokaże , a teraz jak chcesz to nie ma sprawy - mogę upić się z tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×