Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co masz na mysli mowiac, ze mam taka sama sile wewnetrzna jak malpa...? O_O Nic we mnie nie drzemie... NIe spodziewaj sie wulkanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O co tak ślepia Ci wyszły na wierzch? Idź do terminatora, powie Ci jak włożyć na miejsce :p Technikę też należy mieć opanowaną, nie tylko wiedzę teoretyczną KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Terminator... jak sobie wydlubal to juz nie wsadzil... TYlko zakryl okularami ciemnymi. A ja okularow nie lubie... Trudno... mam wytrzeszcz... O_O Bo ja pytam tylko jak zjadlas tego banana z ananasem... a Ty o jakichs stosunkach i seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty KO mi tutaj nie mieszaj,t ylko lepiej powiedz jak znajdziesz ATP w Trójmieście : po zapachu Old Spica, który do Wrocka dolatuje , czy po tych bokserkach co się na balkonie suszą? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Chcialam skromnie zauwazyc, ze to Blush chciala zrobic nalot :P Nie wiem jak pachnie OldSpice. Bede musiala zajsc do sklepu i wsadzic nos w jakiegos deo... (psy tez najpierw musza poznac zapach)... z bokserkami bedzie trudniej... pewnie nie tylko jeden atp nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta Temat: Analiza Chemiczna Przedmiot badań: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m. Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych. Właściwości chemiczne: a) Wykazuje duże powinowactwo ze zlotem (Au), srebrem (Ag), platyna (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami. b) Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji. c) Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ja sama w obecności mężczyzny. d) Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym). e) Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej. Własności fizyczne: a) Powierzchnia zwykle pokryta warstwa barwników. b) Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny. c) Topi się po jej właściwym potraktowaniu. d) Gorzka jeśli używana niewłaściwie. e) Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy. Zastosowanie: a) Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. b) Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy. c) Pomocna przy wypoczynku. Testy: a) Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci. b) Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop. c) Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. d) Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jeszcze nie wiem w czym przyjde... Jak sie rano ubieram to decyduje... A bede po pracy wiec i tak nie bede miala okazji, zeby sie przebrac ;) Ale mam chyba 3 niebieskie sweterki wiec istnieje duze prawdopodobienstwo :) Niebieski to moj ulubiony kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ale jakbym nie miala kamienia przed soba (wiem jakiego jest koloru... czesto gram w Diablo... a to bardzo edukacyjna gra, jesli chodzi o kamienie...) to jakbys okreslila kolor szmaragdu...? CZy nie latwiej napisac ZIELONY...? A ja myslalam, ze robie na Tobie takie wrazenie :( Ale ja niespostrzegawcza... :P A gdzie szampan z okazji okraglego wpisu, co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Przyszlam dokladnie 0 razy... Poza tym nie na szampana sie umawialysmy :P Jak to nie zielony. Zielony... o specyficznym (ewentualnie) odcieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×