Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na tylnym siedzeniu samochodu powiadasz ... trochę zimno na to teraz. Poza tym - mamy takie warunki, że grzechem byłoby ich nie wykorzystać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fow---> Zawsze siedze w ostatnim rzedzie!!! A jeszcze nigdy nie bylam zakochana :P TWA---> Nie ma sciskania!!! Ja filmy w kinie ogladam w pelnym skupieniu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna - my tu zawsze w doskonałych humorkach ! Dołączaj i uśmiechaj się do nas ! Jedynym warunkiem przebywania tutaj jest codzienne picie kawki ale to chyba masz opanowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWCIA ja tak myślę, że niektóre kobiety źle znoszą swoją samotność, szczególnie, jeżeli są na nią z różnych powodów skazane. Nie należy rozpaczać, że się nie ma faceta. Należy się zastanowić spokojnie co zrobić, żeby go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO No tak - albo się idzie do kina albo na film ... :D A Wy z TWA to idziecie ... (tutaj wpisać odpowiednią czynność) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Do samotności już sie jakoś zdążyłam przyzwyczaić. Nawet mi teraz trochę głupio, że jest gdzieś ktoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na łaskę za bardzo nie licz. tam to tylko konkrety wchodzą w grę. Ale pomodlić się mogę - czemu nie? Jeżeli to ma pomóc ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×