Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka ja to mam szczęście, tyle fajnych osób poznałam przez net. Spotkanie było ze wszech miar udane. A KO jest wyjątkowa, zawsze to wiedziałam, tylko dzisiaj dla formalności potwierdziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jakbys pila piwo to bym Ci powiedziala, ze wiem dlaczego czujesz sie zakrecona ;) A tak... to tylko Ci musze uwierzyc na slowo, ze to moja skromna osoba tak Cie zakrecila :P To dobrze, ze niedokonczony. Widocznie szykuja druga czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie Heliosa... A co powiesz na Korone...? We wtorki bilety po 13 zl. Tez mozna wczesniej zarezerwowac, a odebrac 0,5h przed seansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez róznicy, standard kina ten sam , jedyny mankament , że daleko ode mnie, ale mam bezpośredni autobus. Może przyszły wtorek? Pewnie jeszcze będą grać, przeciez to hicior!!! Kiedy się rezerwuje bilety? wiesz? Ptaszysko Idę po kołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, ze z kinem to sie nie zgodze... Bylam raz w Helioseie... sprawdzic i wcale mi sie nie podobalo. W Koronie jest lepiej :) A bylas kiedys?? Jak sie uprzesz to od biedy moze byc Helios (ja Korone tez mam dalej...) Przyszly wtorek to nie ten co bedzie tylko nastepny, tak?? Napewno beda jeszcze grali! Luzio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM WITAM
wszystkich miłośników kawy:) Dziś mam wyjątkowo podły nastrój, pogoda mnie po prostu dołuje, nie dzwoni do mnie ten ktoś kto mógłby zadzwonić i wogóle jest mi średnio.Dobrze że przynajmniej jest jeszcze ktoś kto lubi kawę tak jak ja. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli wtorek 20 grudnia. W \"Koronie \" nie byłam , więc nie ma problemu, pojadę, sprawdzę , wtedy powiem, gdzie lepiej. Czy juz rezerwowałaś bilety przez net? KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wiec nie \"nastepny\" wtorek, a TEN wtorek. To napewno beda grac... Nie umiem rezerwowac przez internet, przez telefon tez mi sie nigdy nie udalo (nie umiem rozmawiac przez telefon - zwlaszcza z cyborgiem...) Jak nic sie nie zmieni to pojade w poniedzialek po pracy zarezerwowac bilety na wtorek. Od razu mowie, ze jedyne mozliwe miejsca w jakich siadam to ostatni rzad w srodeczku :) OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłości do Ciebie pójdę na wszystkie ustępstwa, ok! A z wtorkiem za za różnica - ten, tamten, najważniejsze -----IDZIEMY RAZEM DO KINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURRA!!! No to idę [cała szczęśliwa] się stosunkować z łazienką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> szmaragdowa :) A przy okazji... gratulacje z okazji 800 :D (tradycji nagrod tu nie ma... ale ode mnie specjalny maly Nobelek!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma KO? Jest! Od początku była. Przyznawana jest co 500 wpisów[ takie ustalenia zapadły po konsultacji z Flow] Nawet ją otrzymałaś za 500 na tym topiku [ skleroza - przypominam fe - niekulturalna jestem ] Wyróżnienie nazywa się ZŁOTE OCZY ORLICY!!!!!!!!!!!!!! [patrz 07.12.godz.21.18]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ups... pamietam... ;) (jak mozesz ze mnie szydzic?! :P ) Ale nie wiedzialam, ze co 500 wpisow... To mi sie udalo... Trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno :D Ale ode mnie w takim razie taki specjalny malusi Nobelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Jadę z Igam na te zakupy, ale nadal nie wiem o której. ???????? Mówiła , że wieczorkiem, ale u Igam, wieczorek trwa do rana, więc wszystkiego sie można spodziewać. W każdym razie teraz latam ze szmata, a przed 17.00 idę jak co dzień na masaż. Najlepiej bedzie jak zadzwonię.[ myśli bardzo intensywnie co jeszcze TWA mogłaby zrobić, ale dzisiaj ma takie zawirowania w głowie , że chyba nic nie wymyśli] to przez te oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Fajnie, że jesteś zadowolona z wczorajszego spotkania ! Niestety - nic z rękawami się nie da zrobić ... a szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie tu nie czaruj Flowka, Twoje nogi i ta różowa spódnica każdemu facetowi zawróci w głowie, toteż się nie martwię o wynik kontroli !!!:P Facetowi to rozumiem, że czasem staje , ale Tobie? Ligninę się używa dowcipnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrola to kontrola TWA ! Ale spoko ! Jutro ubiór wyjsciowy specjalnie dla kontrolujacego i damy rade ! :D Na niedzielę juz wybrałam strój. Oj, chyba będzie się działo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×