Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Moze niektorzy lubia starszych ;) Ja tam za nikim nie sikam... ;) Bylam na tym topiku juz :D A kto to jest Pawelek...? Powinnam wiedziec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Pawełka dziś nie było - nie wiadomo kiedy będzie ? Może za tydzień ? :D Cały program pozmieniany w związku z żałobą. TWA Czytam Harrego - zaczął się intrygująco i wciaga prawie tak jak Kod. A Ty jak daleko jesteś z Kodem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać: trwa korespondencja z panem W. Tak jak przewidziałam. Każda ze stron ma swoje argumenty ale on więcej żalu niz ja. Chyba jestem nieczuła na takie argumenty - na stare lata zrobiłam się zimna jak ryba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Na dobre i na zle bylo... Nie ogladam... i nie kojarze tam zadnego Pawelka... A nie mozecie powiedziec o jakiego chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Pawła Małaszyńskiego
głuptaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wiem jak długo tu posiedzę. Komp się zawiesza - to chyba ostatnie podrygi płyty głównej. Jak to dobrze, że juz kupiłam nową. Czekam na dostawę. KO Chodzi o Pawła Małaszyńskiego. Miała być Bezludna wyspa. Z wiadomych przyczyn - nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Pawlow to akurat duzo chodzi po swiecie... Skad mialam wiedziec o ktorego chodzi... :O A tego goscia to nawet nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Masz rację z tym mielonym. No i nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - a może drugi raz ? W każdym razie przysłowie jest mądre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Flowka dzisiaj nie pogadamy! Zajmę sie porządkami w teledyskach, bo ich liczba z każdym dniem sie zwieksza. Teraz się sciaga Modern Talking, ale wersje stare, będziemy miały co słuchać, nazbieram jeszcze trochę, to potem ci nagram na płytę i sobie pooglądasz. Stare super hiciory, przy których kiedyś szalałam na dyskotekach. Ale to były czasy... kiedy świat stał otworem... Zaraz będzie Texas! Kurcze blade, czemu to człowiek musi się starzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam. Chyba mi wybaczycie dziewczyny ?:D Połowa Harrego już za mną. Robi się interesująco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda wielka, że nie możesz pojawić się u mnie! Oprócz pysznej kawki i dostałabyś potężny kawał tortu z piękną czerwoną różą! Ja nie znoszę. Jestem sernikowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam za tortami ! Serniczek, jabłecznik albo drożdżowe ! To jest to co Flowki lubią najbardziej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ptaszyska jedzą torty ? :D [oczami wyobraźni Flowka widzi tort spływający wolno po szybie KO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kuraki czyli drób to ... możemy liczyć na świeże jajka ? :D [Flowka uwielbia jajecznicę na boczusiu ...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc juz mamy dostarczycielkę jajek. Czas poszukać jakiegoś rzeźnika czy cuś ! Takiego z dobrym boczusiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzydełka przeznaczymy na rosołek z domowym makaronem. Piersi:P obtoczymy w cieście naleśnikowym! Z nóżek galaretka! A co zrobimy z kuperkim? Ptaszysko ma ładny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kuperek zostawimy jej na pamiątkę ? Choć właściwie po takiej sekcji zwłok to już nie będzie komu zostawiać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×