Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> TAkich zapasow nie moge robic... Ani zapasow lodow, ani zapasow piwa... Wszystko bym zezarla i wypila od razu :P A co jest z nogami flow...? Urosly? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKIE ZACHOWANIA WSKAZUJĄ NA UZALEŻNIENIE nie tylko od TWA, wymagają zdecydowanego leczenia:p To zrób tak jak ja, kiedy tak się nażarłam lodów, że dwa dni potem mieszkałam na kiblu! od tej pory mam umiar!:P we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nie grozi... Jeszcze nie zjadlam tyle, zebym musiala czule obejmowac sedes :P A na dlugo Ci starczylo...? To przejedzenie. (a moze to przez jakies paleczki, a nie z przejedzenia...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej drugiej?? O_O Ja wiem, ze Ciebie lody nie ruszaja... ALe ja to wymiekam... W grobie sie nie wyspie... Robale mi beda przeszkadzaly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana jak mnie lody ruszają, to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz, ale ja już stara d... i jak wiem, że coś mi przynosi potem cierpienia, to od tego od ganiam się jak od natrętniej muchy! A myślisz, że będziesz czuła jak będą po Tobie łaziły i Cię jadły?:P Każ się pochować we wszystkich niebieskich sweterkach jakie masz!: KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam... sweterki niebieskie zostawie w spadku... Nie mam nic wiecej do zostawienia... :P Moze nie bede czula jak mnie beda zarly... ale beda mi sie snic :P Agis pewnie zasnela przy tym serialu... Sie nie doczekam tych madrych rzeczy co miala pisac... Ide w kimono! Ja jutro musze wstac wczesnie... O 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem !!!! Cała i zdrowa TWA !!! Piękna jestem jak dziewica orleańska ! Cała przyjemność kosztowała mnie 33 zł - zważywszy na efekty - całkiem nieźle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja - chytra sztuka - jak była tak jest ! :D Włosków mam mniej tylko gdzieniegdzie - głowa nieruszona. Brwi czarne jak węgiel (chciałam napisać jak kruk ale może KO by coś miała do tego ?) i rzęski też ! :D Denerwuje mnie ten brak kontaktu głosowego TWA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnij im prawdę między oczy TWA ! Pięścią w biurko i bierz co się należy ! Co za cholerny świat !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj !!!!! Będe wiedziała przynajmniej kiedy to się stanie ! :D Powodzenia jutro ! DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby sie macie w lutym! Flowka wysłałam Ci filmy, losta i o miłości przy muzyce. Doślij trochę płyt jeszcze i pomyśl jakie filmy chcesz! Zaraz idę walczyć o swoje! Nie strachaj się jak usłuszysz huk i krzyk !!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi przeszło Ptaszysko !:p A wiecie co: Śniło mi sie dzisiaj, że jestem w ciąży i miałam taki duży brzuchol! Flowka hej wiesz coś na ten temat?:p Pewnie to robota Ptaszyska, podrzuciła w dziobie jakowąś pałeczkę przez okno i masz babo placek!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci nie podrzucalam!!! Slowo skauta!! :D To Ci dopiero horror... ;) A mi sie snilo, ze mi w domu siadala elektrycznosc... a potem przyjechali jakys gangsterzy i mielismy dokonac jakiejs wymiany... Ale zamiast sie biznesowac zaczelismy tanczyc... I tanczylam z kolega ze studiow... A potem byl pozar... I ogolenie... to nie wiem kiedy zdazylo mi sie to wszystko przysnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiosny chce, ciepła! Już bym poszła na działkę coś posiać, liscie pograbić! Z Pichą na świeże powietrze, dobrze robi na mózg!:p O dobrze, że mi się przypomniało, muszę kupić 3 kg fasolki....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie z \"Biedronki\", a tam odgrodzone od sklepu i dwaj panowie na dachu, zrzucają z niego kupę śniegu! Czy Polak zawsze będzie mądry dopiero po szkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! TWA Co za sen ! Jak już to KO podrzuciła Ci jajeczko bo pewnie tak naprawdę to jest kukułką a wiadomo jak one ... ! :D Kupiłam nowy zestaw płyt - zastanowię się co chcę. Bawię się w palacza (ale jestem cały czas) i trzeba pomyśeć o jakimś żarciu ! Głosu nadal nie mam ale mam link do sterowników - jak wróci synalek to wgra i zobaczymy co będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Na glos najlepsze jest takie cos co sie AC3 zwie :) Tanczaca---> A jak myslalas :D W koncu przyslowie skades sie musialo wziasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez trwa akcja zrzucania z dachów śniegu. Szczególnie widać to koło mojej pracy - mam w poblizu az 3 duze markety ! Chłopaki walczą na dachach a Snieg leci mi na glowę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×