Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nigdy nic nie wiadomo co w powietrzu lata! Z południa na zachód jakieś pałeczki dolecą i co wtedy zrobię? Zlizałaś już tort z szyby?:P Teraz chociaż świat widać!!!!!!!!!!!!!!- kawałek świata;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie kochana!! Pogoda bezwietrzna... paleczki ledwo do rynku by dolecialy :P Ha!! Chcialabys!!! Ja otworzylam wczoraj okno i przechwycilam Twoj tort w locie :D Dobry byl! Ja nie wybrzydzam. Zjadam wszystko co slodkie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka... Jaka rozyczka? O_O Zadna roza nie leciala razem z tortem... Moze sie grzdzies po drodze na drutach zaczepila... Co to som te SKOK -i...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaki nie lubia kwiatow... Ewentualnie kolibry :P Aaaa... ciekawe co to za skrot ;) Kojarzy mi sie ze skakaniem...(sama nie wiem czemu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doszłam do rozdziału o piramidzie finansowej i systemach argentyńskich. Żebyście nawet z głodu umierały, z daleka się trzymajcie od tych instytucji. Słowo \"kredyt\" zarezerwowane jest dla banku! I ze SKOK-A można skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napracowałam się dzisiaj. Byłam bardzo efektywna ! A tu jak widzę życie towarzyskie się toczy ! Nie wiem jak Wy - jakoś nie muszę mieć wysokich lotów żeby tu być ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci to da - w końcu KO chodzi własnymi ścieżkami - jak kot a nie Ptaszysko ! :D Naprawdę dzielę facetów wg smaków kulinarnych ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem czy ciągle nosi przy sobie scyzoryk i gaz:P Ale ja też miło wspominam kolacje we dwoje! Ogromnie lubię jak mi podadzą w knajpie, półmisek smakołyków, świeczuszka się pali i patrzy się sobie w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za niedługo Walentynki TWA ! Może będzie z kim posiedzieć przy świecach przy dobrej kolacyjce ? Nie musi być w knajpce choć to byłoby romantyczniej niż w domku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredro był chyba fajny facet skoro pomnik mu postawili i to na rynku we Wrocku ! KO nie jest taka jak inne ptaszyska ... jest kulturalna i wie co wypada w miejscu publicznym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro KO nie obraziła się po tym co wypisywałyśmy wczoraj to tym bardziej po tym co dzisiaj ! Moje firaneczki wiszą sobie równo i bez żadnych udrapowań. Czas byłby pomyśleć o ich wypraniu ! Przez te palenie to juz się robią trochę nieświeże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wielka szansa, że w kwietniu pójdę na chrzciny córeczki mojego kumpla. Co się kupuje takiemu dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×