Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 I jeszcze dużo, dużo kwiatów !!!!!!! Mamy dziś dwa święta: 100 strona i 3000 wpis czyli łosz end goł dziewczyny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAR_BARA53
nie mogę spać, na głowie same problemy, może wypiję jakąś kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kobitki! Bo tak wcale się nie dziwię Barbarze, że miała ochotę na kawkę! Flowka jak dzisiaj z Tobą nie pogadam to zwariuję! Mówię poważnie! Dostałam nocą propozycje tanców we dwoje w sobotę , ale powiedziedziałam co na ten temat myślę! Ptaszysko kochane, cóż tu Ci napisać? Już niedługo Walentynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żuraw i czapla Przykro było żurawiowi, Że samotnie ryby łowi. Patrzy - czapla na wysepce Wdzięcznie z błota wodę chłepce. Rzecze do niej zachwycony: \"Piękna czaplo, szukam żony, Będę kochał ciebie, wierz mi, Więc czym prędzej się pobierzmy\". Czapla piórka swe poprawia: \"Nie chcę męża mieć żurawia!\" Poszedł żuraw obrażony: \"Trudno. Będę żył bez żony\". A już czapla myśli sobie: \"Czy właściwie dobrze robię? Skoro żuraw tak namawia, Chyba wyjdę za żurawia!\" Pomyślała, poczłapała, Do żurawia zapukała. Żuraw łykał żurawinę, Więc miał bardzo kwaśną minę. \"Przyszłam spełnić twe życzenie\". \"Teraz ja się nie ożenię, Niepotrzebnie pani papla, Żegnam panią, pani czapla!\" Poszła czapla obrażona. Żuraw myśli: \"Co za żona! Chyba pójdę i przeproszę...\" Włożył czapkę, wdział kalosze I do czapli znowu puka. \"Czego pan tu u mnie szuka?\" \" Chcę się żenić\". \"Pan na męża? Po co pan się nadwyręża? Szkoda było pańskiej drogi, Drogi panie laskonogi!\" Poszedł żuraw obrażony. \"Trudno. Będę żył bez żony\". A już czapla myśli: \"Szkoda, Wszak nie jestem taka młoda, Żuraw prośbę wciąż ponawia, Chyba wyjdę za żurawia!\" W piękne piórka się przybrała, Do żurawia poczłapała. Tak już chodzą lata długie, Jedno chce - to nie chce drugie, Chodzą wciąż tą samą drogą, Ale pobrać się nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Tanczaca---> Ja nie lubie Walentynek! Takie amerykanskiw swieto... Choc i tak lepsze od tego calego Haloween :P Nie wiecie czemu... mam guza na czole...? A rano obok na poduszce jakis korek lezal... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to TWA celnie wystrzeliła ! KO - proszę o wybaczenie w jej imieniu. Ale taka okazja nie trafia się codziennie !!!! :D Wracam do pracy dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na smutki... mozna pic napoj bogow :P No juz nie boli... wybaczam ;) Nastepnym razem nie trafiaj tak celnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepnym razem jak równo będziemy smutne, to się spotkamy na wałach, mam na myśli Kozanów - oczywiście i pójdziemy podziwiać brudną Odrę i zarośla.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzierzac w reku flaszke piwa, a w plecaku kolejne 2 :D Ide na to!! :D Kaza woda jest wtedy od razu bardziej czysta, a krzaki bardziej zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz mnie tam zatrudnia... to w ramach przyjazni polsko radzieckiej bede Ci spod lady dawac batonika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo cisnienie takie niskie dzisiaj!!! Ja dzis juz bardziej tomna jestem niz wczoraj... Ale jutro znow sie beznadziejny dzien zapowiada... :O Cholerne zebranie na wysokim szczeblu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się napracowałam ! Teraz czas na odpoczynek ale jak tu odpoczywać jak problem z dżwiękiem mam i nie mogę sobie plotek kręcić z TWA na skypie ?! Bez tego jak bez ręki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Pomilczec czasem tez milo :D Mowa jest srebrem, a milczenie zlotem :D (czy jakos tak to lecialo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moznaby powiedziec... rozumiecie sie bez slow... Taka telepatia :) Przyjemnie bylo tam gdzie bylas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! W końcu mam głos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ręczne się już skończyły w zeszłym tygodniu, tylko mechanicznie zostały niestety... Ale lepszy wróbel w garści niż...(jak to tam było?:P) Mam 2 Maskę, ale nie sądzę, że szybko mi dane było ją oglądać!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jak dobrze Cię słyszeć po tylu dniach !!!!!!!!!!! Będę robiła dzisiaj jeszcze przed filmem zapiekankę z pierożków tortellini z sosem bolońskim ... zapraszam Was !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zgadzam sie!!! Lepszy rydz niz nic!!! A poza tym mechaniczny trwa dluzej... i mozesz przedluzyc... Tyz fajnie :D flow---> Raduje sie razem z Toba!!! Tylko nie krzycz tak, bo znow zachrypniesz i glos stracisz :P Mowie DOBRANOC!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×