Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tutaj 100 a ja trzeźwa jak ....! Nie kazałaś mi dzisiaj pić TWA to nie piłam ! A tutaj taka okazja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka setka...? Ja nie lubie wodki :O Jakie bliskie spotkanie?? Do spotkania jeszcze daleko :D Jestem dzis zdolowana przygnebiajaca wizja ruin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa!! :D JA kudlata durnowata nie wiedzialam co to... :P Bo ja dzis dola maaaam :( To nie zauwazylam... jubileuszu... I piwo mi sie konczy :( Myslalam, ze 3 mi starcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko popatrz na to tak: Wybudują piękne centrum, będą biura, sklepy, może kino? Czy to jest powód żeby wpadać w dołek?:p Trzeba się nauczyć zaakceptować śmierć, jest nieuchronna! Z nią się NIE DYSKUTUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasna smierc jestem w stanie zaakceptowac... Baaa!! Nawet z radoscia ja przyjme!! Ale nie ma sensu burzyc cos co stoi i nie nadaje sie do burzenia po to by wybudowac kolelne centrum sklepowe dla burzui :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiedziałam o czym piszecie. W końcu wiem ! JeSli o mnie chodzi to może być ale to nie moje miasto więc ... moge tak napisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To nie chodzi o piekno tego budynku... bo pieknym go nie mozna nazwac... ALe to kawal historii, mojej historii, duzo wspomnien i naprawde jak mysle o Wroclawiu to pierswsze co widze oczami wyobrazni to Poltegor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA bierze gorące kapiele i będzie piękna jak wyjdzie ... może umyć Ci plecki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie Flowka, bo taka akrobatka nie jestem, żeby sobie plecy wymasować! Chyba pójdę po likier i mleko i też będe pić z powodu burzenia Poltegoru!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ko Ja się z Tobą łączę w bólu ... prawdę mówiąc mnie najmniej boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRWAWA ja Cię uwielbiam kochana! Ale tak myślę, ze z racji tych 18 lat różnicy między nami, to chyba ja bardziej jestem z Poltegorem związana, bo pamiętam jeszcze czasy jak go budowali i jak wrocławianie się cieszyli mając tak wielki gmach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Tym bardziej nie rozumiem Twojej radosci teraz jak go maja burzyc... :O Chociaz rozumiem... Ty nowoczesna istoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jeszcze nie powiedziane, że go zburzą! Ale to stary budynek, wymaga kapitalnego remontu, poczytaj sobie! I teraz jest pytanie, co się bardziej opłaca remontować czy stawiać nowy? W takim stanie być nie może, bo się zawali. Rozumiesz to, znowu zginą ludzie i będzie krzyk wielki - dlaczego wcześniej ktoś nie pomyśłał! Dałam Ci linki na wrocku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mam ochoty nic czytac... Jestem w zalobie :( E tam sie zawali... Tak mowie, zeby nikt nie mial pretensji... I szuka sie winnych... A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piedziadze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak! Tłuke Ci to do łba już od 2 godzin. Poczytaj jednak! Już dawno, dawno tamte tereny były przeznaczone pod zabudowę wielkiego centrum! Poltegor był pierwszy, miały powstać inne budynki, teraz się za to wzięli, ale niestety Poltegor się zestarzał i już nie pasuje do współczesnej architektury i jego koncepcji (właściciela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srata tata... Jak Poltegor jest stary to ciekawe czy taki nowoczesny jest Ratusz (ze nie wspomne, o beznadziejnie unowoczesnionym zegarze...) :O NIe bede czytac~!!! Strajkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy dziewczyny ! Budynek jak budynek - starzeje się jak ludzie. Ludzie umieraja a domy się wyburza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzi sie jeszcze nie zabija w swietle prawa... takich przynajmniej, ktorzy maja szanse pozyc, nie stwarzajac zagrozenia innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest normalna kolej rzeczy KO. Przywiązałaś się do tego tam ... łatwo się odzwyczaisz - nawet nie zauważysz kiedy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzwyczaje sie... Tak jak sie nie przyzwyczailam do tego tam... na pl. Dzierzynskiego... :O I nie zapomne!! Nigdy!! A moje serce peknie jak to sie stnie :( Ide cierpiec w samotnosci... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×