Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To Ci sie odmienilo... Bo ja wlasciwie z malymi wyjatkami to tylko polskiej muzyki zawsze sluchalam ;) Lubie rozumiec o czym spiewaja :P I w ogole starsze kawalki lubie... To co zalozysz sie...?? [cieszy sie, ze latwym sposobem moze wygrac piwo :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak śpiewają po angielsku, to nie rozumiesz? :P KO Musisz iść jednak po dr, tam gdzie ja chodzę... :D O jedno :p mogę się założyć, tyle kasy mogę na Ciebie zmarnować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie rozumiem po angielsku czasami... np wez zrozum G.M... Po polsku lubie! Polski piekny jezyk jest :D Ogladalam, ogladalam. Nie ogladam staroci po raz n-ty... Po raz n-ty ogladam filmy, ktore mi sie podobaja :D Czy sa stare, czy nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu grypsera odchodzi ! Muszę z tym kiedyś zrobić porządek ! :D TWA Taniec z gwiazdami - wiem ! Będę oglądać na pewno ! Tylko nie wiem czy Ty zobaczysz ... skoro się żegnać będziesz ! A jak to pożegnanie się przeciągnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy są za krótkie żeby się dobrze rozwinąć ! Więc albo dużo, dużo przed albo po ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeźwa jestem ! Wypraszam sobie ! Do upojenia miłością jeszcze trochę ! :D Jak się nie okaże sknerą kupującym 3 kieliszki do wina to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania do pizzy czas zacząć... Flowka Ty nawet nie wiesz, co ja czuje, słuchając tych cudacznych Twoich opowieści, topikowy teatr w wydaniu skypowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też miała być pizza i jak się skończyło ? :D Opowieści to dopiero będą i to na żywca ! :D Idę oglądać Kryminalnych bo wczoraj zajęta byłam czymś innym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak się rozwinie ! Mam dzisiaj śpiący dzień. Co przyłożę głowę do poduszki to zaraz zasypiam. Ciekawe czy zasnę wieczorem ? :D A rankiem trzeba wstać, pognać do pracy, wypić kawkę i zameldować się tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i ranne bieganie ? :D Chyba żartujesz ! Z pieskiem czy bez - nic i nikt mnie do tego nie zmusi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! Ładną mamy zimę tej wiosny. Przynajmniej u mnie. Spadło trochę śniegu ale słoneczko tak świeci, że aż sie popłakałam. Wstawać - kawa podana. Drugi raz nie będę zapraszać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilas caly dzbanek?? O_O Lepiej sie przyznaj, ze dla Tanczacej trzymasz pod stolem, a mi nie chcesz dac... :P Bo ja czuje, ze cos pachnie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×