Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA Wizyta u okulisty wskazana. W tym kalendarzu jest wiele pięknych dni ... np. majowych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie widać, ale moje miasto będzie piękne w maju, bo Ty w nim będziesz:P Dlaczego ja Ci pisze tyle komplementów? Czyżbym miała na Ciebie ochotę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ! Komplementujesz i komplementujesz ! Ja taka wylewna nie jestem niestety. W pracy gorąco i duszno. Nic się nie chce i jak sobie pomyślę, że do wieczora mam tu siedzieć .... Zgroza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Wam przyjemnie, że wam pisze miłe rzeczy, gorzej będzie jak to wszystko okaże się nieprawdą:P Ptaszysko jak weźniesz ślub z niuansem, wtedy Twoje serce coś poczuje!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie podskakuj, siedź na tyłku i potakuj:D bo nie dostaniesz boczusia, który mam już w lodówce, a który przeznaczony jest do wspólnej kartoflanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje się wielkie żarcie jak widać na załączonym poście ! A potem wielka głodówka żeby latem wyglądać jak człowiek ! :D Już nie będę się sprzeciwiała TWA. Co napiszesz to święte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz punkt pierwszy TWA ! Zapamiętałam ! :D Zaświeć światło - zgaś swiatło ! Ale w życiu tak nie ma ! A szkoda ! Teraz biorę się do pracy bo zaraz przyjdą moje księgowe-kadrowe. Do wieczorka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łajzanki w twoim wykonaniu to pewnie poezja ! :D Doradztwo biznesowe będzie w sobotę - chcialabym zeby okazało się fajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co przybędzie ... mam nadzieję, że spalę wcześniej czy później ! Wolałabym wcześniej rzecz jasna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Kawa podana - kto reflektuje ? :D Szef wyjechał co najmniej na 2 godziny. Jak kota nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie znam zadnego niuansa!! To jak moze brac slub...? :P A poza tym to moje serce cos tam czuje ;) Wystarczy ;) A Hostel mi sie bardzo podobal!! Do polowy filmu to w ogole nic nie ma... ;) Ale raz mnie cofnelo... Bierze mnie zawsze jak cofa kogos innego... Heh... az musialam okno otworzyc na chwile, wody sie napic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawusie mam dzięki🖐️ teraz mogę z wami troche poplotkować:-) mam chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×