Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Oj, mi też by się przydał taki masaż wodny. Nawet bicze wodne ! Liczymy na to, że Ptaszysko w ramach promocji świątecznej wysiedzi nam piekne pisanki !!! :D Ja poproszę żółte, zielone i pomarańczowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kurczaczki nam wysiedzi...ale będzie fajnie...nowe malutkie Ptaszyska :D Nie wolno Ci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pachną u mnie perfumy!!!!!!!!! Od następnego miesiąca Twoja wypłata idzie na moje konto, żarcie dostaniesz w paczce !!! Ja Ci pokażę jak się oszczędza, bedziesz tak jak TWA i Ptaszysko chodziła w tenisówkach za 6,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz matką chrzestną malutkich ptaszysk !!! A ja ojcem !!! :D Dziś juz jestem w lepszej formie i mogłabym zapalać latarnie. Ale nie byle jakie !!! Pomarzyć wolno, nie ? :D Głodna jestem. Idę sobie jajeczniczkę usmażyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka masz a masz coś jeszcze w lodówce oprócz światła?:P Po co pytam?, TY miłością do mnie przecież żyjesz!!:D Jutro niedzielny pyszny obiad, 5 faszerowanych czerwonych papryk się dusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno żyż miłością na odległość ! :D A w lodówce niezmiennie jest światło i tylko na półkach jakby dużo wolnego miejsca ! :D Jutro na obiad ? Muszę sprawdzić zamrażalnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cnota? Czy ktoś ją jeszcze tutaj ma ? Chyba miałaś na myśli wstrzemięźliwość ... ale to takie trudne ! I kto to wytrzyma ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzemięźliwość. Co faktycznie znaczy słowo wstrzemięźliwość. Powierzchowne zrozumienie tego słowa do tej pory sprawiło, że wstrzemięźliwością jest dla nas: nieprzejadanie się, niepicie alkoholu, niepalenie tytoniu itd., czyli nierobienie wielu złych rzeczy. Ascetyczna wartość postu polega zatem na pomocy, jakiej udziela on duchowi w panowaniu nad ciałem. Poszcząc musi człowiek zwyciężać samego siebie, natężać swą wolę i to stanowi najważniejszą, bo moralną wartość postu. do stosowania Flowka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno do stosowania ale ... nie dla mnie !!!! Umarłabym z braku tego złego !!! :D To co najlepsze jest właśnie najgrzeszniejsze, co Tańcząca ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doleciał, doleciał i smak nade mną zawisł jak cholera ! Muszę zrobić coś takiego u siebie. W najblizszym czasie czyli po dopływie gotowki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jakby bardzo późna kolacja ! Nie mylić z bardzo wczesnym śniadaniem ! :D No ... chyba, że nadasz temu własną nazwę !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i doceniam to. Dzisiaj dzień refleksji i wspominania tych którzy odeszli ... łącznie z tym NAJWIęKSZYM i NAJWAżNIEJSZYM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam właśnie film JAN PAWEŁ II z J. Voightem. Śliczny ! A Voight gra rewelacyjnie ! DOBRANOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nowy, śliczny dzień nastał dziewuchy ! :D Uśmiecham się do Was - widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×