Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

O!!! PIstacje moge chciec!!! :D A te pistacje to w jakiej postaci sa? Roballo, a nie przywiozles przypadkiem jeszcze z tej wycieczki jakiegos ziolowego, slodziutkiego trunku w zielonej butelce z zoltoniebieska etykieta...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie byl zly czlowiek (chociaz jak mi raz przywalil noga w czache to nie paplalam do Niego wielka sympatia ;) )... Ja bylam zla uczennica... dlatego przestalam trenowac :P I jeszcze krzyczec nie umialam, heh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo, no czytasz w moich myslach... Juz mi slinka cieknie na sama mysl :D JA spragniona slodkosci jestem!!! (to zawsze moj podstawowy zakup u naszych sasiadow :P ) Zwlaszcza, ze opuszczona zostalam dzis przez TYgrysa, heh... :( Musze sobie w zastepstwie jakiejs innej slodkosci zaaplikowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow zle o Tygrysie, bo jakby nie bylo to kot dziki, drapiezny... ;) :P Skoro mam taki wybor to... wybieram to co slodkie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kcem hauwę maczaną w odrze!:p jest takowa? no i kaktusa bym się też nachłała:p [ostatnio wszyscy poją TWA redsem, nie wiadomo na co liczą po?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Tanczaca bedzie w stanie wypic calego kaktusa to nie ma sprawy... Redsy sa ekonomiczniej pakowane :P Jak to nie wiesz co jest...? O_O Pierwsze co zrobilas to obeszlas wszystkie pokoje i przegladnelas caly dobytek... :P Poza tym ja mowie o tym jednym dzialajacym radiu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca... a skad wiesz, ze 4 lapy... moze tylko 2 (bo przeciez Robak moze jakiegos ptaszka posiadac, nie...? ) Mole to pol biedy... Gorsze sa te za oknem... paskutstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA już niedługo zrobi przyjemność KO i ukradkiem postawi na szafce obok wyrka, na którym odpoczywa po sytym jedzeniu... radyjo z compactem...sorry chciałam zobaczyć zieloną wannę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... jakbys nie napisala, ze zielona to bym nie wiedziala... :P Nie patrze w co wchodze ;) A radyjow nie lubie, wiec wszelkie tego typu niespodzianki beda wielce niestosowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal ja się nie zgadzam na polowania:P jestem pokojowo nastawionym tygrysem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roball---> Ja tez sie nie zgadzam na zadno polowanie 😡 Tygrys---> JAk to co sie dzieje??? Tesknimy :D flooooow!! Tanczaca juz od rana zapowiada Twoj powrot!!! JUz pare razy slyszalam \"flow zaraz bedzie\"... Ze az jak Cie zobaczylam to nie uwierzylam wlasnym oczom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja arystokratyczna przeszlosc daje mi podstawy do polowan;) zalezy tylko na jaki gatunek mam ochotke;) ostatnimi czasy gustuje w laniach wiec spij spokojnie jak co to poinformuje Cie zebys zwracal uwage ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Poluj na wszystko poza orlicami i tygrysami! To bedziesz moim kolega... :P Bo lubie wszystkich, ktory robia co mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Robal :D Orlico która część twarzy jest pełzająca?? To będzie dla mnie zagadka na resztę niedzieli :P [rozgląda się w poszukiwaniu lusterka i przygląda się swojemu odbiciu - nic nie pełza :O] Może z moją twarzą coś nie tak????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku nie martw sie!! Nic Ci nie pelza! [wpatruje sie zachwycona w piekne oblicze Tygrysa] MI tez nie ;) To tylko moje drugie ja... Nie do codziennego uzytku. Tylko w ramach incognito i dla roznorodnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×