Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A mówiłam, że więcej na zmywak nie dam się wrobić??? [moniał podskauje troche jak głupi ale to z radości ze nie musi niczego zmywać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze je namówić aby buty zdjęły :D DZIEŃ DOBRY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduję się na kawkę. Samopoczucie mam do d... ale to było do przewidzenia:OMoże kawka postawi mnie na nogi a jak nie ,to chociaż spędzę miło czas oczekiwania na Orlicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma z ranka jak śmietanka!!! Ja też już kawkuje!!! Tygrysku nasz miły miziam Cię delikatnie, żebyś miał siłę czekać:D [ TWA wierzy święcie, że Ptaszysko wybaczy, ale czas oczekiwania na względy Boskiej jest starsznie stresujący]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku KO prosiła przekazać, że też pije z tęsknoty a z żalu sobie piórka wyrywa...:( Ucałuj go ode mnie ...pisze.. Tygrysku buziaczek od Ptaszyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaałłłłł..... :D Jestem udupiona i uziemiona 😭 Ide w barku grzebać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna siedzi w garach, druga we flachach, trzecia zgruzowana pracą ! Ja już jestem bóstwo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka---zawsze jesteś bóstwo, nie??? Pedant dzisiaj nie wraca!!!! A jak wraca to wieczorem..... Progenitura znów na karku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba nie zawsze Moniał ! Ale dziś naprawdę się postałam. Pytanie brzmi : czy było warto ? Odpowiem wam dopiero jutro ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję.A to dla mojej Orlicy: ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻❤️ 👄 🌻 Tęsknię :( Orlico :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedanata nie ma 😭 Progenitura na mojej głowie 😭 Nie daruje mu jak nie wroci😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mówię w próżnie??? Dzisiajsza noc do P do W jaśniała pięknym światem czerwonych latarni :P Ich blask... tak intensywny... pokazywał drogę do szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Tanczaca---> DZieki!!! Wspaniale medium z Ciebie :D [jest nawet gotowa wybaczyc to mizianie... bo w koncu dla wyzszych celow ;) ] tygrysku---> Teraz to mam wyrzuty sumienia :( Ze Ci plany zepsulam :( [idzie w kat i wali glowa w sciane]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po relacji Tanczacej to rzucilabym w kat robote, by wpasc chociaz na ma male mizianko... ale niezsieciowana bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambroży Kleks---> 🖐️ DonRoballo---> Chyba Twa subltelna aluzja w sprawie torta zostala dyskretnie olana... :P Jak masz ochote to ja sluze... [zaglada do barku i szpera miedzy flaszeczkami w poszukiwaniu slodkosci] ...Delicjami!! MOga byc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne kwiatki... W koncu zaszczycilam Was swoja obecnoscia... a tu ani kwiatow, ani dywanika, ani okrzykow radosci, nawet kawy w brudnym kubku nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×