Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko już miałam się horrorować, bo samotność w sieci mi nie pasi!!!;) Tęskniłam za Tobą !!!:( BARDZO :( [ na pewno o wiele, wiele kilo niż Tygrysek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluj mi tu szybciutko... najlepiej jakies frykasy dodatkowo... Golabki, pierozki, przynajmniej sobie popatrze :D W sieci w samotnosci to lyso jest :P Ja to zaraz do pracy wracam... ALe moze jeszcze sie Tygrys zjawi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkosc i ksztalt niewazne... Smak sie liczy i tak moj dziob rozdrobni wszystko i wymiesza, nie? :P [rozmarzyla sie na mysl o pierozkach ale wie, ze nie szybko poproboje :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słoneczko było łaskawe nad zachodnim Wrockiem zaświecić!!:D [ TWA jak kobieta marynarza czeka na sygnał dźwiękowy od Flowki czy wygrała casting w czerwonej sukience i czy główna rola męska w tym romansidłe została trafnie obsadzona?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad poludniowym tez... To nie R, tylko P... JUz na tyle kumata to ja jestem :P Ucze sie od mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mowilas, ze masz dosc schabowych juz...? 😡 ALe rosol z kostki mam nadzieje...?? NIe z zywego drobiu?? 😡 Taaa... szpak... ok... Mam to... Zapomnialam ;) Tak dawno o nim mowilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie i poprosze o mocna ze smietanka;) Milej Niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo alez prosze bardzo!! [podaje parujacy napoj, majac nadzieje, ze Robak nie zauwazy, ze kubek nie jest pierwszej swiezosci...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE kochana... rosołek na kostce schabowej i listkiem świeżym magi, aromatyczny... Personel ma dzisiaj fart, to dla niego dobry kotlet, po przeżyciach ...piątkowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kawcie;)wstalem dopiero i moze postawi mnie na nogi ,bo caly dlugi dzien przedemna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY bez schaboszczaka bedziesz...?? O_O Przejadly Ci sie...? :P Zielenine pewnie bedziesz wpierdzielac ;) Aaaaa... jak rosolek nie na drobiu to popieram, popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pracowalem do 23,a potembylem zaproszony na urodzinki do kolezansi do takiej fajnej przytulnej knajpki;) bylo pare osob a jak nigdy smakowalo mi to co najlepsze i naprawde wazne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A czemu mialaby nie smakowac...?? [ma cicha nadzieje, ze Tanczaca jej nie wyda i nie wychlapie Robalowi, ze kubek byl odrobine brudny, bo przeciez to takie malo istotne przy wspanialym aromacie kawy z uczuciem zaparzonej...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze smakuje;) wysmienita.... ja nigdy nie spie tyle ale ostatnie nocki zarywalem prawie cale wiec nalezy mi sie cos od zycia ;) czy nie..... lece pod prysznic doprowadzic sie do porzadku jakies golenie itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×