Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jakie poczatki?? O_O [rozglada sie zdezorientowana z malo inteligentnym wyrazem twarzy w poszukiwaniu wskazowek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa.... te :) Ale ja tu od poczatku nie bylam... Poza tym... nie warto czytac... [zalamana lapie sie za glowe na mysl o tym co tez czasem tu glupiego wypisywala!!] A kawy (w sensie napoju brazowego) to ja nawet nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też wyczytałem:P a zaczęłaś tu bywać gdzieś około 10 strony :P Niestety nic pikantniejszego narazie nie znalazłem,bo jeszcze nie skończyłem tej interesującej lektury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA to od urodzenia nie pije :D Ale takie mocno biale to mi sie kiedys zdarzylo (na palcach jednej reki moglabym policzyc) Ale bez herbaty sobie zycia nie wyobrazam... Przeciez nie moglabym pic caly czas tylko piwa :P flow---> A Ty co...?? W Filipa sie bawisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego Filipa Ptaszysko ? :D Odpoczywam ... Jestem z wami ciałem i duszą ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, to Ty juz wiecej wiesz niz ja... Ja nie pamietam od kiedy ;) To moze lepiej sie nie zaglebiaj... ;) Na poczatku bylo grzecznie :) Zreszta pozniej tez, bo ja przyzwoita kobieta jestem... Ale mnie tu wkrecaja, demoralizuja, w balona robia i nie wiem co jeszcze... takie dwie :P A to zle kobiety sa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Tego co wyskakuje z konopii :D Odpoczywasz?? A co robilas takiego, ze sie zmeczylas??? Oralas? O_O (czy jak to sie tam zwie... nie wiem co sie teraz w polu robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo to ja mogę pić bez przerwy :P a ty nie Orlico?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> intensywnie sprawdzałam chamstwo osobników płci przeciwnej ! Wyszło na moje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow --> jakoś w to nie wierzę :D nie jest tak zle :O Orlica przesadza,miłe dziewczyny jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 napoje mleczne 2 napoje alkoholowe 3 napoje sokowe 4 ziółka 5 wody mineralne 6 napoje kolorowe 7 woda z kranu 8 napje gorące 9 inne Ptaszysko zobacz ile można pić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys --> ja tylko uprzedzam - żeby potem nie było ! :D Choć zdarza mi się czasem być baaaardzo miłą ... ale to rzadkie chwile są ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko zawsze jest fajne :D:D:D Zwłaszcza podczas miziania tygrysa:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce akcji: TV, Quizz na żywo z udziałem graczy telefonicznych Bohaterowie: Prowadzący, Dzwoniąca Prowadzący: OK przypomnę jeszcze raz! Szukamy nazwy ryby morskiej, która ma na grzbiecie charakterystyczną płetwę i w filmie \"Szczęki\" pożerała wszystko, co się dało! Jak nazywa się ta ryba? Dzwoniąca: Tuńczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow my się miziamy już od południa i ciągle czuję jakiś niedosyt :O :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z dziesięciu\" : Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra ? Zawodniczka: Trzy T.Sz.: To chyba kulawa... Prosze podać wzór na pole prostokąta... a kwadrat b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy.. - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh? - yyy...yyy... włosy?! Pytanie: - Głowni bohaterowie \"Nocy i dni\" Odpowiedź: - Jan i Bogumił Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżenstwo... Pytanie: - Jak sie nazywa szpital wojskowy? Odpowiedź: - Latryna. Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia): Prosze dokonczyć. - Goły jak Świety...? Odpowiedź: - Mikołaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca :D gdzie ten wałek ??? Zginęli oboje i Orlica i Robal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9000 dla mnie ! Kocham Was robaczki [bez urazy Robal] !!!!!!!!!!!! ZOO staną ... gdzieś staną ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... ja tez moge bez przerwy napoj bogow wciagac... aletrzeba zachowac jakies pozory przyzwoitosci :P flow---> NA Twoje wyszlo, znaczy ze co...?? Jeden w drugiego to cham nad chamy? :P JAkos nie wierze... bo Tygrys to taki porzadny kocurek :D Jak to \"juz sie miziamy\"?? MY sie zawsze miziamy :D I zawsze sie nam nalezy :D Tanczaca---> Mi najbardziej odpowiadaja 3 napoje... Piwo, woda niegfazowana i herbata (kolejnosc nieprzypadkowa :P ) Jakie fajne po piwkach jest...?? Co masz na mysli...?? [spoglada z ciekawoscia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×