Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

MM... to mi sie tylko z jednym kojarzy... :P Ze wianek to juz niech bedzie... Ale jaki \"moj\"?? O_O Dlaczego swieczka jest wazna? Ja nie mam pod reka zadnej swieczki... :( To trza wczesniej uprzedzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze cztery śrubki zostały ruchem zdecydowanym umieszczone w swych miejscach, dobry mam śrubokręt, twardą ma końcówkę :p Ptaszysko zajrzyj do szafki pod prawym oknen, tam przecie świczek masa leży...och tygrysku rozmiziałeś ją, tera to ju nietomna jest z rozkoszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma wspolnego stomatolog ze swieczka...? O_O Roballo---> Trzymam kciuki!! Twardy badz!! :D Absolutnie zaprzeczam jakoby mizianie tygrysie mialo na mnie zly wplyw!!! Wrecz przeciwnie bym powiedziala... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 15 to juz nie bede... Ale zaparze kawe w termosie... :P Ale po dentyscie to przeciez nie mozna pic?! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac, ze praktyka czyni mistrza... Spadam!!! [stawia na zascielonym przez Tanczaca stole pelniutkiego termosa z kawa dla Robala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> wiem, że twoje polewki są wyśmienite (jadłam przecież) ale ja już swoją zjadłam i pełna jestem ! :D Potowarzyszę ci przy stole jedynie ... A wianka nie będę pilnować ! Dorosła jest - niech sama pilnuje i da temu co jej w oko wpadnie ! [flowka już wie na pewno komu to przypadnie] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też wianka pilnować nie bedę. Przyjemności każdemu w życiu się należą. Ptaszysku też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał --> tylko jakoś to Ptaszysko rękami i nogami broni się przed tą przyjemnością ! Nie wie co traci !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już amatora na wianka mamy. Głośno krzyczy, że chce !!! Czy właścicielka wianka będzie łaskawa i mu da ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miziajcie się, miziajcie...ino tam kciuki za mnie dzisiaj trzymajcie. Nie ważne ale trzymajcie. Znaczy ...ważne.... No....trzymajcie. Oki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×