Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tak z rańca ajerkoniak Robal ? :D Wpadnę w nałóg - jeszcze mam we krwi wczorajsze winko ! :D Ale co tam ! Zdrowie wszystkich kawkujących - obecnych i nieobecnych ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego w Somalii akurat? Dostałaś instrukcje Ptaszysko parzenia prawdziwej kawy, olałaś ją sikiem skośmym, więc tera nie dziw się, że do klopa idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"babcia wsiada do altobusu staje obok kierowcy i prosi o polowke biletu. dostaje go i autobus odjezdza po chwili babcia pyta kierowcy czy nie ma ochoty na orzeszka i daje mu 3 sztuki kierowca zjada........... i tak przez kilka dni ta sama sytuacja ten sam kierowca i ta sama babcia w koncu kierowca nie wytrzymuje i pyta ..skad babciu macie takie smaczne orzeszki ? babcia na to ...wiesz synu ja jem rafaello a te orzeszki to takie za twarde:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajeczko to ja uwielbiam :D Roballo ale trafiles :D Tanczaca, a ja to skad wiem co z tymi Delicjami... ja nie jadam przeciez :P Nie lubie galaretki w czekoladzie :O A Rafaelo jeszcze nie jadlam to tez nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam swoj fantastyczny sposob na kawe. A reszte to ja mam tam gdzie slonce nie dociera... A sikanie skosem to moj tekst jest 😡 A dlaczego nie w Somalii?? O_O A jajeczko to caly dzien mozna ciagnac, rane, czy wieczor... tak samo smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam ochote na kawke ,pozdrawiam Wszystkich zwlaszcza Don........................:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... Roballo ma racje :) Przeciez praktyka czyni mistrza! Im wiecej razy strzela tym czesciej trafia :) No przyjamniej tak powinno byc. Dochodzi do tego rowniez zmeczenie materialu... cari 🖐️ Niestety... kubki brudne, parzenie kawy zawieszone do wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"stoi babcia w autobusie a malolat siedzi i nie ustepuje jej miejsca... babcia nerwowo zwraca na siebie uwage i uderza laska w podloge ... to denerwuje malolata i mowi do babci... babciu zalozcie se gumke na ta laske bo strasznie trzaska... babcia na to gumke to se mial twoj ojciec zalozyc to bym teraz siedziala\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko fuj Ptaszysko ! LOSTY są ekstra ! Właśnie skończyłam oglądać 18-19 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańcząca --> ślinka mi cieknie jak pomyślę o tej młodej kapustce z kiełbaską ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś czuję w kościach, że dzisiaj będziesz niegrzeczną dziewczynką ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granice gminy wyznaczają dwa charakterystyczne punkty zlokalizowane przy drodze krajowej: - od strony Poznania po północnej stronie drogi wiatrak - koźlak z początku XIX wieku, przeniesiony tutaj w 1977 roku z Chomęcic pod Poznaniem... - od strony Gniezna cmentarny kurhan położony w odległości 200 m na południe od drogi z charakterystyczną kapliczką, którą ustawiono w 1983 roku. Park krajobrazowy Puszcza Zielonka został utworzony w 1993 roku. Faunę reprezentują: dziki, sarny, daniele, bobry, jelenie, wydry, żurawie i borsuki... Oprócz parków krajobrazowych i rezerwatów w gminie wyznaczono 53 pomniki przyrody, do najciekawszych należą: - prawie 200-letnia robinia akacjowa (350 cm obwodu), rosnąca w Pobiedziskach w pobliżu kościoła pw. św. Michała Archanioła, - 3 dęby szypułkowe (Jerzykowo), - sosna pospolita Parasol (Jerzykowo) oraz prawie 160-letni jarząb brekinia (Promno). Do tego 3 kolorowe szlaki i trasy rowerowe... Także Flowka jakby nie patrzeć, nie będziesz sie nudzić w Pobiedziskach :P NOCNA LEKCJA GEOGRAFII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ty mnie chcesz wysłać Tańcząca !? Miej litość nad bezdomną kobietką ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę - nie pójdę ... Pojadę - nie pojadę ... Se zerwę koniczynkę i będę wróżyć ... :D Na pewno będziesz pierwszą osobą która się dowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu swoim i obchodzącej swoje święto Prezeski mówię : DOBRANOC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam o poranku!! Z radoscia odkrywac... ze nie mam zadnych pryszczy na jezyku :D Grzeczne bylyscie wczoraj. To az dziwne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADSZEDŁ CZWARTEK.Czwarty dzień tygodnia.Przysłowie polskie mówi: kto w czwartek ma pomysła, temu woda się rozpłysła! Idąc dalej tym tropem, dowiadujemy się, że jabłka na ścianie som a zakurzone i muszom wziąć prysznic :P Flowka !!!!chyba się już wyłóżkowałaś...na razie nie myśl O zielonce: [ widzi kwiaty w wazonie na stole w saloonie, Ptaszysko śliczne...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×