Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wstaaawać ...cholera...wstaaawać Moniałka ...Flowka DZISIAJ PREZESOWA MA WIELKIE SWOJE ŚWIĘTO !!! [TWA jest załamana... stoi na środku tego bałaganu niezrozumiana, że porządek MUSI BYĆ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie wolasz...? :( [rozglada sie wokolo i dziwi... bo przeciez wcale nie jest syfiasto, przeciez od paru butelek, plamek i brudnych kubkow jeszcze nikt nie umarl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA zdecydowala w ostatniej sekundzie, idzie do szuflady i zamiast wałka bierze chochlę i zaraz walnie leniuchy to wyskoczą w wyrka jak oparzeni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. :D Co to za bałagan w salonie ? I kto to ma posprzątać ? Wszyscy tylko piją i żrą a do sprzątania nikogo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprzątam, nie parzę...... Znikam na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy ja dobrze zrozumialam ale czyzbym dzis nie byla torba? O_O Tez nie sprzatam!!! Bo jak dla mnie to tu czysto jest... Znaczy na tyle czysto, ze jeszcze nie trzeba nic robic w tym kierunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak... heh... [ TWA w swojej koronkowej bluzce w gwiazdeczki podciąga rękawy i łapie się za ścierę] Ptaszysko zbieraj butellki i idź po Ż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stac mnie 😭 Nie wystarczy tych butelek nawet na jedno Ż :( Lo matko!!! Juz sie zmeczylam, jak widze jak sie Tanczaca zabiera za sprzatanie... :O Sprzatanie jest takie wyczerpujace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - jak juz mam ten urlop to się wezmę za porządki ! Tym bardziej, że przy dzisiejszym święcie to ci nie wypada sprzątać Tańcząca ! Usiądź i rób się na bóstwo dla Przystojnego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka !!!!!!!!! zlituj się :D [TWA już dzisiaj dostaje szału, bo nie może znaleźć w komodzie czystej serwety... Flowka miała wyprać i wyprasować... płynu migdałowego do kurzu też nie ma...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie swieto znuf...?? Bo nie kojarze... Mam juz skladac zyczenia, czy jeszcze nie? No i z jakiej okazji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam poradzić, że bajzel masz w komodzie ? :D Szukajcie a znajdziecie jak mówią ! Ptaszysko --> niech Tańcząca sama napisze jakie dziś święto ... :D Ja się tam nie będę w to wtrącać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zdążyłam do tej pory zauważyć, to Ty się nigdy nie potrafisz dogadać, wiecznie tracisz wątek lub nic nie kumasz albo nie kojarzysz Ptaszynko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co sie powtarzasz? :P Zaciela i sie plyta? ;) A ja mam komode tam gdzie slonce nie dociera :P Nie bede sprzatac. I tak wyczerpujace jest patrzenie jak sie uwijacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z zacinaniem to do Tanczacej bylo :P Dzis jeszcze nie zgubilam ani jednego watku i o niczym nie zapomnialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że do Tańczącej ... :D Ptaszysko --> dziś może jeszcze nie ale dzień jeszcze trwa. Twoje gubienie wątków zdarza się ostatnio zbyt często - i tak średnia wychodzi jeden na dzień ! :D Jakby nie liczyć ... norma wyrobiona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Ptaszysko jesteś rozkojarzone przez 4 pory roku... nie zwalaj na wiosnę bo już lato:P [TWA zdecydowanie uważa, że jest ogromnie tolerancyjna, bo pozwoliła sufit w saloonie pomalować na czerwono a podłogę na niebiesko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z wysmienitych rzeczy to Delicje moga byc?? Roballo 🖐️ [postanowila pozbyc sie wszelakich rodzajow delicji z barku i zapelnic go czyms co lubi... :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Robaczku : świeżutka kawka i serniczek ! A wczorajszą z termosu wylej ! :D Ptaszysko zrobiło i sobie poszło ale ona już nie ten teges ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam i se poszlam... ale ktos mogl zaserwowac, nie? Wczoraj oczywiscie :P Wy to normalnie nic nie myslicie :O Dzieci w Somalii gloduja, a tu sie kawe wylewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Ptaszysko!!! wstyd!!! Delicje - rarytas ? dla kogo? RRAAFFAAEELLOO ..OCH.. [TWA oblizuje sie rozkosznie...czując w ustach smak kremu i migdałka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×