Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jesteś w błędzie Ptaszysko... gusta som różne... zależy od kobietki...ale jak wiemy AT się mnożą, więc może niektórym smakuje:P W którym filmie KO slyszałaś, żeby Mój kochany Jaszczur po japońsku ryczał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyby cztery ale się gdzieś Moniał zapodziała ... Ale nie jest źle jak nie wyzywają od toreb - jakies równouprawnienie dzisiaj czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebko---> W jakim bledzie... Taz Ci napisalam na gorze wlasnie, ze sa rozne guusta i kawa moze smakowac niektorym :D AT...? Jakto w ktorym?? W kazdym :D Japonski jak w morde strzelil :D W małżeństwie żona też powinna mieć prawo do głosu. Ale tylko w trakcie orgazmu... flow---> DZien Milosci do Toreb nastal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wykorzystajmy ile się da ! Drugi taki dzień nie trafi się tak prędko ! No ... może jak do Wrocka zawitam ... to wtedy TWA będzie w szampańskim nastroju i zapomni o torbach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biedne male uszka... :O (wbrew temu co powrzechnie wiadomo - ja mam uszy! :D ) Tez mowie dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyscie, oswiadczam ze moja wlasciwielka pracuje i nie ma dzis czasu na obijanie sie z Wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście oświadczam, że po wczorajszym lajfie muszem odpocząć od Cienia, bo do Flowkowatego świergotania jestem już przywykła... się przesunęlo i teraz już się mieści w 3 części musku... a Ptaszyskowe ćwierkanie dopiero sobie robi miejsce...:P Uroczyście oświadczam, że Losty mnie rozczarowały, pewnie dlatego, że tak bardzo czekałam, według mnie nic a nic się nie wyjaśniło Uroczyście oświadczam, że 7 czerwca jest ważna K i jak te małoły nie wykażą zrozumienia dla cierpienia, to wtedy wezmę Cienia i zrobimy porządek przy pomocy dwóch scyzoryków...jednym się doskonale robi pale i się nadziewa :D Uroczyście oświadczam, że w chwili obecnej piję kwakę a potem sobie idę przez MM nad wodą brudną i zobaczę jak wygląda wiosna w krainie tych co odeszli :( Uroczyście oświadczam, że potem coś napisze ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oświadczam, że mam chwilkę żeby napisać ... :D Tylko do kogo skoro nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oświadczam, że już jezdem i co mam czytać? :p Biorę się do pracy, potem do nauki...wkrótce poinformuje Torbo- laski ile będzie kosztowała jedna obligacja, którą wyda TWA, gdyby znalazł/a się chętny/a i zapragnął mieć TWA na własność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka po raz który ja idę na P, żeby kupić Z i potem przykleić na K a następnie wrzucić do S i..................droga do G.................. i potem pan L przyniesie szybciutko i Flowka będzie miała UCZTĘ FILMOWĄ!!!: D [dzięki TWA, skromnie mówiąc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu przeżyjesz to co ja przerabiałam już tyle arzy. Sama zobaczysz ... atmosfera i te sprawy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka kochana ja Ci mówię szukaj kochana milionera inaczej palpitacji albo oczopląsu dostaniesz...jeszcze dwie takie falbaniaste i masz noc z głowy...:D A czarną kiecką jeszcze kurzu nie wycierałam ale zawsze w życiu musi być ten pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyż na pikne patrzę, bo mam nową wersję swojej poczty i wszystko można w niej robić ...trzeba tylko kasę zapłacić :P No i piknego grzesia zjadłam!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×