Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No widzę, że dyżurne siedzą a gdzie reszta ? Ja też dzisiaj jakaś zakręcona jestem - pewnie ta pogoda tak daje. Odliczam juz minuty do wyjścia ... pierwsze co zrobię to sprawdzę zawartość skrzynki pocztowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnn
poprosze o kawe bo automat u mnie jest popsuty..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do Koalicji na chwilkę i czytam, że chcą zamknąć topik... Heh... zdziwiona jestem, bo mi się pisanie na Cafe wcale nie znudziło... fakt raz się ma wenę raz nie, raz się chce raz nie ale fajny topiczek to fajna rzecz...a jeszcze nie wspomniałam, że jest to prawie jedyna forma kontaktu z Ptaszyskiem (pomimo mieszkania w jednym mieście i 13 przystanków autobusowych, które nas dzielą) :P Naszą pyszną kawkę będziemy pić w nieskończoność :D Prawda moje Torebko-Laseczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powiedz to jeszcze raz, drukowanymi, dla bialych ludzi... 13 przystankow?? O_O Pechowo!! Juz nie bede jezdzic :P Mam prawo miec zly humor! Demokracje mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz Ptaszysko wysiąść przystanek wcześniej lub pojechać przystanek dalej :P Demokracja to jest to !!! Pisze jak umiem ;) jak Ci nie pasi zawsze możesz protestować i przedstawić pani Prezes swe żądania :p W kawkowych zarządzie Rada Nadzorcza jest jednoczłonkowa :D [TWA jest na etapie poszukiwań drugiego nowego członka] Zagubiłaś się już 24 razy? i Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie nie zgubilam :P Taaa...jak mam wysiadac wczesniej albo dalej to juz calkiem zgubie droge :P Moje zadania sa nastepujace: stanowczo domagam sie przedstawienia w prostej formie dla bialych ludzi watku dotyczacego konca, jako ze za malo kumata jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzynka na swoim miejscu TWA ! I zapchana dziś była do granic mozliwości ! Blaki doszły i płytki doszły i ... jestem w szoku cała ! :D Pisać można na topiku wszystko - nie zawsze oczywiście to pisanie trafia akurat lajf, nie zawsze ten ktoś siedzi przy kompie ... ale cóż ... trzeba się z tym pogodzić. Ważne jest żeby chcieć pisać - nawet jeżeli są to czasem takie bzdury jak tutaj ! :D My zawsze mamy temat - czyżbyśmy były tak elokwentne ? :D TWA - jaki prezent sobie sprawiłaś na Dzień Dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziesz więcej pisała ! :D A ja siedzę w tej Tepsie bo nie mam wyjścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, mam !!! :D Obowiązkowo rynek ! Obowiązkowo ognicho ! Resztę pozostawiam tobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O ... w rynku można zarobić na kiełbachy i piwsko do ogniska ... wezmę taboret... Ty włożysz This Blacka i tak: ja stoję z miseczką ... Flowka odsłaniasz ... ludzie patrzą i wrzucają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobić powiadasz ... hmmm ... a może będzie tak : ludzie patrzą i ... uciekają ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszemy karteczke: Zbieramy na kielbase! To beda wrzucac, bo liczy sie szczerosc :D JA bede robic za support. Moge spiewac czy cus... chociaz nie, bo wtedy napewno beda uciekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie... ja sie nie zgadzam... nie bedzie mnie tu pierwszy lepszy paluchal 😡 To ze lubie mizianie, nie znaczy ze kazdy moze :P Juz wole spiewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki Orlice mają glos ... śmiem podejrzewać, ze w porównaniu do wzroku to raczej kiepski ! I to tez jest kiepski pomysł ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pierwszy lepszy, każdy kto ma kasę.. czy kobiety też wchodzą w grę :P Flowka raz pokaże a dobrze - Ty raz dobrze nastawisz i już 20zł wpadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym każdy musi zarobić wykonując to w czym jest najlepszy, tak więc ja będę trzymać w ręce... Flowka pokazywać...a Ptaszysko miziać...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziemy z ta miseczką i każda zrobi to co umie najlepiej : ja pokażę, Ptaszysko się nadstawi a Prezeska forsę będzie kasoać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> 😡 Nie wierzysz we mnie?? Niech Ci Tanczaca powie, ze wcale az tak strasznie beznadziejnie skrzeczacego glosu nie mam :P Tanczaca---> Wszystko jedno... Byleby nie jakies obce talatajstwo!!! NIe dam sie!! Za zadna cene!! Postanowione! Spiewac bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś dobrze zaśpiewała Ptaszysko to najpierw trzeba będzie w ciebie zainwestować kilka Ż ! Nie wiem czy to się zwróci w ogolnym rozrachunku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym względzie mamy przesrane Flowka ... na Ż nikt nie wrzuci ani złotówki... chyba, że Ptaszysko przywiesi sobie tabliczkę na plecach, że 3 dni nic nie jadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ty sknerusie :P Sama sie zaopatrze... Smarowanie musi byc :D Tanczaca---> No :) Ja mysle... Po wczorajszym supprocie to ja mam z deczko gardziolko zajechane (chrypie od rana) ale bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×