Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> A wcale, ze nieprawda!! Liczy sie szczerosc. Tacy co \"zbieraja na Ż\" to pewnie nawet wiecej dostaja ;) Bez jedzenia czloiek moze dluzej pociagnac niz bez picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wwiem jak Wy ale ja zawsze lubilam do lozka chodzic :) Spanie to jest moja ulubiona czynnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no pewnie :) Przed snem obowiazkowo mizianie... Czasem nawzajem, czasem jednostronnie (zalezy z kim, heh...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekodowałam pierwszą płytę... film świetny ale pewnie ci, którzy pochłonęli książkę będą czuli niedosyt!!! 10 minut wietrzenia musku i kodujemy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak tam kodowanie TWA ? Książka na pewno o niebo lepsza ale ... trudno mi się wypowiadać kiedy nie oglądałam filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka wyciagnęłam wniosekjeden: po co kupować małe MB skoro i tak trzeba dwa razy chodzić :P Przestali do sklepu dowozić, oszczędzają na produkcji i transporcie!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A Ty wiesz, ze ja zawsze marzylam, by umrzec jak Joaska? :D (oczywiscie nie doslownie na stosie, bo to chyba troche boli :( ) Tylko juz za pozno... za stara jeste, heh :P witam o poranku!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś widzę TWA, że robisz postępy w technice nagrywania skonwertowanych kawałków ! A może to zasługa B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ... Świecidełko to cała historia... i w tej chwili właśnie mnie pyta, kiedy mu upiekę ciasto :P wiesz które Flowka, to co całą noc stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciasto to upieczemy razem jak przybędę ! :D Ale możesz poćwiczyć - najwyżej świecidełko się przekręci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. TWA --> nie mogłaś tego wcześniej napisać ? Wypaliłam już dwie sztuki !!! A kiedy dzień bez MB ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam Flowka, że Ty rano jak wstajesz, to pierwsze co robisz, to patrzysz co TWA wymłodziła nocą, heh... 3 minuty po rozpoczęciu święta .. taak można zdążyć zapalić dwa od razu :P Ptaszysko ja bez kawki przeżyję, ale co z Tobą by się stało gdyby tak nagle przestali śmierdziela produkować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim dniu zimnego maja, należy zrobić coś wyjątkowego - a ponieważ wszystko będzie dobrze i słońce w końcu się do nas uśmiechnie - kroki swe skierować do GD...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×