Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ogólnie tam jest mocno wciskany kontent na siłę. Ludzie zaczęli pisać, że tylko kwiotki, doniczki i Damian z kanału zielone okno. Później przerywnik z wyjazdem do Tajlandii gdzie siedzieli w hotelowym basenie, jedli i chodzili po galeriach. Co wskazuje też, że Karolina ma problem z nagrywaniem, bo wpada w monotonnie. Jak były kwiaty to kwiaty, jak Tajlandia to vlogi z basenu albo żarcia. Temat się wyczerpał to wjechało odchudzanie i to aż wpadające w samozachwyt. Remont wałkowany będzie znowu przez kilka tygodni. Teraz ma współpracę z podrobami i stroną linkującą więc będzie teraz "zostawiam wam link w informacji pod filmem" a Instagram będzie kipiał linkami do podróbek. Jak można kupić podróby Adidasa za 250 zł, chińszczyzna w której nogi dosłownie cierpią. Coraz więcej i więcej tych linków, bo ludzie klikają a kasa leci. Zaraz w ogóle nie będzie spała tylko linki wstawiała. A później to wiadomo działka i Sianożęty, może ewentualnie Tajlandia. Ale wiadomo, na aparat trzeba założyć cel na patronite 😉

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie mogę się nadziwić jakim cudem Laurka jest tak rezolutna dziewczynka skoro spędza czas głównie z matką prostaczką. Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi o to żeby kończyć uniwersytety i ciągle tylko ą i ę, ale ta baba to kwintesencja braku ogłady i rozumu. Ciągłe gadanie o sroczu i zapoconej pitrynie, pokazywanie obwisłych cyców i wielkich gaci naciągniętych na brzuchol. Do tego widać na bakier z higiena bo włosy myje tylko po to, żeby zrobić sobie te festynowe loki.

Edytowano przez ale_kicha
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kriskros napisał:

Ogólnie tam jest mocno wciskany kontent na siłę. Ludzie zaczęli pisać, że tylko kwiotki, doniczki i Damian z kanału zielone okno. Później przerywnik z wyjazdem do Tajlandii gdzie siedzieli w hotelowym basenie, jedli i chodzili po galeriach. Co wskazuje też, że Karolina ma problem z nagrywaniem, bo wpada w monotonnie. Jak były kwiaty to kwiaty, jak Tajlandia to vlogi z basenu albo żarcia. Temat się wyczerpał to wjechało odchudzanie i to aż wpadające w samozachwyt. Remont wałkowany będzie znowu przez kilka tygodni. Teraz ma współpracę z podrobami i stroną linkującą więc będzie teraz "zostawiam wam link w informacji pod filmem" a Instagram będzie kipiał linkami do podróbek. Jak można kupić podróby Adidasa za 250 zł, chińszczyzna w której nogi dosłownie cierpią. Coraz więcej i więcej tych linków, bo ludzie klikają a kasa leci. Zaraz w ogóle nie będzie spała tylko linki wstawiała. A później to wiadomo działka i Sianożęty, może ewentualnie Tajlandia. Ale wiadomo, na aparat trzeba założyć cel na patronite 😉

Czyli normalne życie.

Jak szukasz czegoś bardziej ambitnego, to może kanały tematyczne poświęcone konkretnej dziedzinie. 90 procent kręconych przez zwykłych szaraczków vlogiwów, to jest pokazywanie zakupów, wakacji, kwiatów, czy rodzaju mydła w łazience, pogadanek, q and a  i tak dalej. Tam nie zobaczysz zakupów Versace czy analizy dzieł filozoficznych.

Andziaksy pokazują więcej i "ciekawiej" przez pieniądze, bo nie każdy stawia wielki dom w rok, czy jedzie na wakajki na Hawaje od tak, czy też stołuje się w naprawdę drogich restauracjach i kupuje bransoletki za 40 tysięcy, czy występuje w Azja Expres.

Kanał Szarlot-to zwykle życie kobiety na wsi, z małym dzieckiem, zajmującej się domem.

Co ona ma nagle pokazywać, że doktorat pisze, czy co?

Tam zawsze będzie gotowanie, koty, Biedronka, paczkomat i Sianozety.to jest zwykle życie w Polsce.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paryz London napisał:

Czyli normalne życie.

Jak szukasz czegoś bardziej ambitnego, to może kanały tematyczne poświęcone konkretnej dziedzinie. 90 procent kręconych przez zwykłych szaraczków vlogiwów, to jest pokazywanie zakupów, wakacji, kwiatów, czy rodzaju mydła w łazience, pogadanek, q and a  i tak dalej. Tam nie zobaczysz zakupów Versace czy analizy dzieł filozoficznych.

Andziaksy pokazują więcej i "ciekawiej" przez pieniądze, bo nie każdy stawia wielki dom w rok, czy jedzie na wakajki na Hawaje od tak, czy też stołuje się w naprawdę drogich restauracjach i kupuje bransoletki za 40 tysięcy, czy występuje w Azja Expres.

Kanał Szarlot-to zwykle życie kobiety na wsi, z małym dzieckiem, zajmującej się domem.

Co ona ma nagle pokazywać, że doktorat pisze, czy co?

Tam zawsze będzie gotowanie, koty, Biedronka, paczkomat i Sianozety.to jest zwykle życie w Polsce.

Nie rozumiesz, więc nie wchodzę z Tobą w dyskusję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kriskros napisał:

Nie rozumiesz, więc nie wchodzę z Tobą w dyskusję 🙂

A czego oczekujesz po kanale tego typu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paryz London napisał:

A czego oczekujesz po kanale tego typu? 

Jakiejkolwiek inwencji twórczej a nie gadania o spoconej pitrynie.Przez cały rok jest pokazywane i gadanie o tym samym. Dla mnie to kanał dla jeleni, którzy będą kupowali chińskie podróbki, które reklamuje nielegalnie i wpłacali na patronite na aparat, a ona będzie jeździć do Tajlandii 2x w roku, na Sianożęty i robiła zęby w Turcji. A Ty jeszcze piszesz, że ona się utrzymuje TYLKO z YT i musi jakoś dorabiać. Litości. Albo jesteś z nią jakoś spokrewniona i jej bronisz, albo widocznie jeszcze nie widzisz tego wszystkiego w odpowiedni sposób. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kriskros napisał:

Jakiejkolwiek inwencji twórczej a nie gadania o spoconej pitrynie.Przez cały rok jest pokazywane i gadanie o tym samym. Dla mnie to kanał dla jeleni, którzy będą kupowali chińskie podróbki, które reklamuje nielegalnie i wpłacali na patronite na aparat, a ona będzie jeździć do Tajlandii 2x w roku, na Sianożęty i robiła zęby w Turcji. A Ty jeszcze piszesz, że ona się utrzymuje TYLKO z YT i musi jakoś dorabiać. Litości. Albo jesteś z nią jakoś spokrewniona i jej bronisz, albo widocznie jeszcze nie widzisz tego wszystkiego w odpowiedni sposób. 

Skoro Ci nie odpowiada,oglądaj inne kanały. Jest Monika, Mniejsze od 3, Aniol na Resorach, Andziaksy, Rodzinka M, Szusz....

Po co tracić czas na oglądanie czegoś, co nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paryz London napisał:

Skoro Ci nie odpowiada,oglądaj inne kanały. Jest Monika, Mniejsze od 3, Aniol na Resorach, Andziaksy, Rodzinka M, Szusz....

Po co tracić czas na oglądanie czegoś, co nie interesuje?

A Ty po co tracisz czas na dyskusję tutaj? Nie zauważyłaś, że to raczej nie kółko zachwytu nad Karolina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kriskros napisał:

A Ty po co tracisz czas na dyskusję tutaj? Nie zauważyłaś, że to raczej nie kółko zachwytu nad Karolina?:)

Bawi mnie ta dyskusja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jej przyznać, że widać że schudła. Jak jeszcze zaczęła nosić stanik to już zupełnie inna figura

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wytłumaczyć Panci co to jest burza mózgów i że ona nie może mieć jej sama ze sobą?

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, a co się takiego wydarzyło u Panci, że nawet w domu nie mogła nic nagrać? Bo w brak czasu nie wierzę po tym jak pojechała się szwendać po Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc już mi się nawet jej włączać nie chce, wszystko jest tak przewidywalne, że chyba szkoda czasu. Teraz kontent remont. Ogólnie zauważyłam, że ona w vlogach strasznie się powtarza, tak jakby chciała na siłę nam wszystkim wmówić swoje zdanie. Czekać tylko na Sianożęty i ten "wymuszony" śmiech co chwilę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kriskros napisał:

Szczerze mówiąc już mi się nawet jej włączać nie chce, wszystko jest tak przewidywalne, że chyba szkoda czasu. Teraz kontent remont. Ogólnie zauważyłam, że ona w vlogach strasznie się powtarza, tak jakby chciała na siłę nam wszystkim wmówić swoje zdanie. Czekać tylko na Sianożęty i ten "wymuszony" śmiech co chwilę. 

Jest w tych vlogach coś uspokajającego. W pracy użerasz się z ludźmi. Latasz po urzędach, ogarniasz remonty, główkujesz, jak tu zrobić aby na wszystko starczyło, zajmujesz się starszymi rodzicami, gdzieś po drodze psuje Ci się samochód i jest cała akcja z naprawami.... życie.

A u Szarlot Laura się kręci( ale teraz chyba do przedszkola znowu chodzi) Mir miauczy, Inne koty leżą na parapecie, Szarlot jedzie do Pepco czy pokazuje zakupy. Jakieś to uspokajające, nawet te Sianożęty n-ty raz.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieczywka to nie, ale frytki z maka już spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kriskros napisał:

Pieczywka to nie, ale frytki z maka już spoko 

Lubi Maczka, oj lubi 😏

Co myślicie na temat królika?Moim zdaniem dziwne tłumaczenie, że królik jest po to, aby dziecko uczyć obowiązku, karmienia, sprzątania. No przecież przy czterech kotach jest chyba wystarczająco dużo ogarniania? Druga sprawa, to co koty powiedzą na królika. Kot to drapieżnik, zupełnie inny temperament niż u królika, inny sposób zabawy - polowania, zresztą tu koty będą w przewadze liczebnej. No i ten wybieg w pokoju dziecka...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wsedno napisał:

Lubi Maczka, oj lubi 😏

Co myślicie na temat królika?Moim zdaniem dziwne tłumaczenie, że królik jest po to, aby dziecko uczyć obowiązku, karmienia, sprzątania. No przecież przy czterech kotach jest chyba wystarczająco dużo ogarniania? Druga sprawa, to co koty powiedzą na królika. Kot to drapieżnik, zupełnie inny temperament niż u królika, inny sposób zabawy - polowania, zresztą tu koty będą w przewadze liczebnej. No i ten wybieg w pokoju dziecka...

Ogólnie ja podziwiam z tą Laurą. Ostatnio mówiła, że dzieciak ma JUŻ 3(?) lata i ma do niej zaufanie, że nic głupiego nie zrobi. Masakra, dzieciak ma 3 lata i absolutnie znikome myślenie przyczynowo-skutkowe, jak można mieć zaufanie do takiego dziecka. A co do królika uważam, że to dużo za wcześnie na takie nauki. Są tam koty, więc masz rację, że jest to absolutnie niepotrzebne. Co każe jej zbierać bobki, czy co? Ten dzieciak zaraz się zniechęci i w ogóle nie będzie chciała tego królika bo będzie to tylko obowiązek więc gdzie tu nauka? Nie wiem, ogólnie ona ma jakieś dziwne to myślenie, ale tylko napisz, że Ci się coś nie podoba to jest atak z jej strony i blokowanie komentarzy. Tam jest tylko miejsce na kółko wzajemnej adoracji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam aktualnie vlogi ze świąt. Nie kumam tej jej rozkminy na temat rozdzielenia łóżek gościom. Siostra musiała iść do teściowej. Zrobiła pokój kwiatiwy dla gości a rodzice idą spać do jej sypialni gdzie dziecko ma swoje łóżeczko. To jest jakieś chore

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pipi41 napisał:

Oglądam aktualnie vlogi ze świąt. Nie kumam tej jej rozkminy na temat rozdzielenia łóżek gościom. Siostra musiała iść do teściowej. Zrobiła pokój kwiatiwy dla gości a rodzice idą spać do jej sypialni gdzie dziecko ma swoje łóżeczko. To jest jakieś chore

 

Też tego nie czaje. Nie mogła spać w łóżku z Paulą a Laurka w swoim łóżeczku? Tyle metrów kwadratowych 🤣 a ona nie ma gdzie położyć spać 3 osób?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ale_kicha napisał:

Też tego nie czaje. Nie mogła spać w łóżku z Paulą a Laurka w swoim łóżeczku? Tyle metrów kwadratowych 🤣 a ona nie ma gdzie położyć spać 3 osób?

Może nie chcieli kłaść rodziców na tej nowej kanapie, na której jest mało miejsca ani w salonie ( co jest dla mnie mało zrozumiałe). 

Natomiast najmniej zrozumiale jest to, że Dawid nie poszedł do SWOICH rodziców aby zwolnić miejsce Pauli. 

No ale cóż, 160 metrów i w Tetris trzeba się bawić 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2024 o 23:56, Kriskros napisał:

Ostatnio mówiła, że dzieciak ma JUŻ 3(?) lata i ma do niej zaufanie, że nic głupiego nie zrobi. Masakra, dzieciak ma 3 lata i absolutnie znikome myślenie przyczynowo-skutkowe, jak można mieć zaufanie do takiego dziecka. A co do królika uważam, że to dużo za wcześnie na takie nauki. Są tam koty, więc masz rację, że jest to absolutnie niepotrzebne. Co każe jej zbierać bobki, czy co? Ten dzieciak zaraz się zniechęci i w ogóle nie będzie chciała tego królika bo będzie to tylko obowiązek więc gdzie tu nauka? Nie wiem, ogólnie ona ma jakieś dziwne to myślenie, ale tylko napisz, że Ci się coś nie podoba to jest atak z jej strony i blokowanie komentarzy. Tam jest tylko miejsce na kółko wzajemnej adoracji.

Pancia wypiękniona, a córka wygląda jak zaniedbany chłopiec. Nie wolno jej przyćmić urody matki. Toksyczna baba.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobra _Dusza napisał:

Pancia wypiękniona, a córka wygląda jak zaniedbany chłopiec. Nie wolno jej przyćmić urody matki. Toksyczna baba.

Zgadza się. Nie oglądałam jej lata, a dziś w proponowanych pojawił mi się odcinek o remoncie pokoju. Laurka nieuczesana, w za dużej koszulce i majteczkach tylko. Nawet jej legginsów nie założyła. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja nie mogę z jej urządzania domu 😆 tyle pomysłów, kombinacji co nie miara, a efekt ciągle ten sam. Kwiaty zwisają z sufitu (serio nigdzie czegoś takiego nie widziałam), wiszą w oknach na drążkach, ściana cała zawalona kwiatami, jak wcześniej, pod regałami kable. Wnęka w sypialni ciągle pod znakiem zapytania, teraz wylądował tam królik (słodki zwierzaczek, ale ja bym się bała bobków w dywanie 😖). Uparła się na tę toaletkę, w pokoju roślinnym - dla gości - chciała ją postawić, ale padło na komputer, czyli jak będzie ktoś u nich spać, to ona czy D z kompa nie skorzysta? Czy będzie korzystać w towarzystwie gościa?

Jak bym miała to urządzać, to wszystko bym inaczej zrobiła...

Edytowano przez Wsedno
Literówka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten dom to jest jeden wielki pier Dolnik i chlewik, nawalone wszystko wszędzie, byle jak, poczucie ogólnego syfu, zapuszczenia, podobne odczucia mam jak patrzę i słucham bohaterki vlogów 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na live na Tik toku, padną niewygodne pytania i ciekawe czy będzie blokować szybko, tak jak komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie w ślady swojej idolki Sz, tylko to jest równie ograniczona osoba nie mająca kompletnie nic do powiedzenia, te lajwy mogą być dla takich typków zabójcze 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luiza55 napisał:

Idzie w ślady swojej idolki Sz, tylko to jest równie ograniczona osoba nie mająca kompletnie nic do powiedzenia, te lajwy mogą być dla takich typków zabójcze 

Raczej w ślady Kretki, Anki z Fbb, łobuzów i Olfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Raczej w ślady Kretki, Anki z Fbb, łobuzów i Olfy.

ty się nie wypowiadaj, bo jesteś z tego samego sortu

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Luiza55 napisał:

ty się nie wypowiadaj, bo jesteś z tego samego sortu

A może to "Janusz chocz", tylko podpisane Paryż London, bo Tajlandia by była zbyt oczywista 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Luiza55 napisał:

ty się nie wypowiadaj, bo jesteś z tego samego sortu

Dobrze, że nie z twojego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×