Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Uroczyście oświadczam, że niedźwiedzie odleciały na północ !!! Luz blues ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zachodzę w głowe Floweczka czy istnieje na tym pięknym świecie jakaś forma kontaktu, której z Tobą nie wypróbowalam? :D O 17.00 mielenie mięsa problemowego na kotlety jasności widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> świat byłby o niebo gorszy gdyby nie net, kamerki, skyp i inne ! Produkcja książek w toku ! Dżdżownice już są ! :D To moja jakże skromna forma odwdzięczania się TWA ! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi to pilnowanie wianka Czterech Łap bokiem wychodzi, wszystkie osiedlowe obszczymurki za mną chodzą ;) Jak wrócę Flowka biorę się za sprawdzanie Lościków, jak będzie oki, to jutro pójdę na P i kupię Z itd itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ... z pysznego deseru ! :D Wrażenia jak najbardziej pozytywne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wrażenia też pozytywne, sama wszystko zaistalowałam, nawet Świecidełko się zdziwiło...fajnie jest tak komuś zrobić przyjemność, szczególnie jeśli jest tak daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha
Palenie tytoniu powoduje raka i choroby... ptaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha
Składniki dymu tytoniowego - Cyjanowodór ( gaz używany do ludobójstwa w komorach gazowych) - Aceton ( rozpuszcza tkankę łączną ) - Arsen (trutka na szczury) - Polon (pierwiastek radioaktywny) - Chlorek winylu (używany do produkcji plastiku) - Tlenek węgla ( czad) - Formaldehyd (stosowany do konserwacji preparatów biologicznych np. żab) - Nikotyna - Ciała smołowate Nikotyna - działa obkurczająco na ściany naczyń krwionośnych, zwiększa ciśnienie krwi, powoduje zaburzenia rytmu serca, a także wpływa negatywnie na gen p53, który powstrzymuje niekontrolowany rozwój komórek, czyli powstawanie nowotworów. Ciała smołowate - są odpowiedzialne za powstawanie nowotworów złośliwych u człowieka. Tlenek węgla (czad, CO) - zmniejsza zawartość tlenu we krwi, utrudnia pracę serca i dotarcie tlenu do różnych części i narządów organizmu człowieka. Jest to związek będący bezpośrednią przyczyną śmierci wielu osób w czasie pożarów. Co grozi palaczowi? - udar mózgu - katarakta - twarz nikotynowa - nowotwór krtani - rak płuca - zawał serca - nowotwór nerek - choroba żołądka i dwunastnicy - nowotwór trzustki - zmniejsza potencja seksualna i płodność - częste infekcje górnych dróg oddechowych Choroby wywołane paleniem Nowotwory złośliwe: - Rak : płuc, nerki, trzustki, wargi, języka, jamy ustnej, przełyku, krtani, pęcherza moczowego - Choroba niedokrwienna serca - Przewlekłe zapalenie oskrzeli - Gruźlica układu oddechowego - Nadciśnienie tętnicze - Udar mózgu - Wrzody żołądka oraz dwunastnicy - Przepukliny jelitowe Narządy palacza narażone na choroby - płuca - jelita - serce - żołądek - mózg - nerka - płód - trzustka - tarczyca Flowka na podsumowanie dnia, nie miałam czasu Ci napisać tego wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ja już nie śpię ! Proszę bardzo : kawka podana ! :D No i kto się ze mną napije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIAJ DZIEŃ DZIECKA !!! 🌻 Wszystkiego najlepszego ! My w pracy już obchodzimy ! A podobno miała być dzisiaj prohibicja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajm o poranku i 🌻 z okazji Dnia Dziecka Tanczaca---> Nie wiem jaki ptak ale napewno nie ja, bo jestem chodzaca kraina lagodnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta odebrana - śliczne drzewko ! Wrócił z nadmorskich wojaży nasz kolega M i wygląda nieszczególnie. Najprzyjemniejsze było to, że powiedział iz stęsknił się za nami ! To miłe ! :D Grzeszna i zła kobieta jestem więc obchodzę Dzień Dziecka jak mi się podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam Was zaszczycic swoja obecnoscia, bo Tanczaca krzyczy ze Was zaniedbuje :P I zaraz sprawdze ta poczte, bo tez mi zyc nie da... :P A w ogole to jakbyscie widzieli gdzies sucha galaz to dajcie znac, moge wkrotce potrzebowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zżarłam jajecznicę i ruszać się nie mogę ! Ptaszysko --> mam z okazji twojego pojawienia ogłosić dzisiejszy dzień jakimś szczególnym ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nieprawdę krzyczę co Ptaszysko? Ani be ani me ani pocałuj mnie w dupę, skrobniesz jednego posta na odpierdol rano i zadowolona jesteś Wiesz ile ja mam obowiązków, muszę teraz kapustę drobno pokroić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deser zamiast ZOO Maalutka? Nigdy w życiu !!! Ponieważ nie należysz do KKK, nagroda - zgodnie z obowiązującym regulaminem KKK - nie może być Ci wręczona :P Pociesz się deserem!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deser zamiast ZOO Maalutka? Nigdy w życiu !!! Ponieważ nie należysz do KKK, nagroda - zgodnie z obowiązującym regulaminem KKK - nie może być Ci wręczona :P Pociesz się deserem!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze ZOO naleza sie TWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×