Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Heh... ale sie rozmarzylam :D POrznelabym sobie ale ja dlugodystansowcem jestem... a czasu nie ma tyle ile bym chciala miec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jestes niezła i jucha się leje litrami ! Wszystkie mordercze przyrządy w ruchu ! Trup się ściele ! Na placu boju zostaje tylko Ptaszysko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> mamy morderczynię na topiku ! Moze nawet poszukiwaną ! Z kim my się zadajemy ? :D Takie porządne kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba popic czyms ;) [chichra sie pod nosem na wspomnienie slow TAnczacej, rzuconych na wiatr, ze nie przeszkadzaja Jej zadne schizy :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co?? Idziemy snic o rznieciu/rypaniu/waleniu?? ;) Wiecie, ze ja po takim maratonie diabelnym to mam takie sny :D I zarazem podwojna przyjemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo mi nie przeszkadzają... mamy jedynie ubaw z flowką, szczegolnie, że Ptaszysko pisze a my gadamy i lejemy:P Świętojebliwe pilnie poszukiwane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa gadanie... Jakby nie przeszkadzalo to byscie tym nie czkaly :P Co polejecie?? Tez chce pic!!! Co dajecie? Przed snem to zdrowo nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na noc najzdrowsze jest mleko przed snem Ptaszysko ! Podwójna przyjemność : smaczny sen i cera ładna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka branie było dobre, może gwiazdy we właściwy sposób świecom.. już wyprowadzaj się do puszczy...Będziemy z Ptaszychem na stosik wpadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko tez... wiem :) a macie? Na cere...?? Pierwsze slysze... Zlopie tyle tego, a chropowata jestem :P Ale dzis to bym wolala czegos bardziej procentowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemne Ptaszysko STYMULACJA -----> pobudzanie, dawanie impulsu, bodźca SYMULACJA -----> udawanie, w celu oszukania, wprowadzenia w błąd otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×